Page 2711 of 2712 FirstFirst ... 17112211261126612701270727082709271027112712 LastLast
Results 67,751 to 67,775 of 67797

Thread: Izrazite svoje misli i osjećanja.......

  1. #67751
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,928
    Thanks Thanks Given 
    8,673
    Thanks Thanks Received 
    3,839
    Thanked in
    2,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ne druze, ni u grad, ni na ulici, ni u teretani. Uzivo niko nista ne mrci. Znam, vidim, krecem se. Jedno vrijeme ja jesam ali batalio sam davno

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Aha,ok...da vi ne dodjoste,Podgoričani bi masturbirali
    ...

  2. #67752
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,344
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Aha,ok...da vi ne dodjoste,Podgoričani bi masturbirali
    Ko vi? Ja sam rodjen odje, a i moj babo Sto branis ti Podgoricane od mene kad ih ja ne napadam, i sto se pronalazis u Podgoricane? To je isto kao kad bi ja bio Beranac jer mi je majka iz Berana, odje ne vlada matrijarhat, opusti se

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  3. #67753
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,928
    Thanks Thanks Given 
    8,673
    Thanks Thanks Received 
    3,839
    Thanked in
    2,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ko vi? Ja sam rodjen odje, a i moj babo Sto branis ti Podgoricane od mene kad ih ja ne napadam, i sto se pronalazis u Podgoricane? To je isto kao kad bi ja bio Beranac jer mi je majka iz Berana, odje ne vlada matrijarhat, opusti se

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Izvini,nemoj se nervirat sinko,smijem li ja kao rodjeni Pg ured Pg da branim PG?

    Ako veliš drugačije,ok,neću

    Sama ova konstatacija da ih branim,dovoljno govori o tome da li ih napadaš,ili...

    Odoh koju smokvu da izijem,oko mene sve North Face,ne vole smokve,valjda ti voliš sinko?
    ...

  4. #67754
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,797
    Thanks Thanks Given 
    24,023
    Thanks Thanks Received 
    9,888
    Thanked in
    7,396 Posts

    Default

    Meni je neko reka da u teretani ima najviše Gay likova.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  5. #67755
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,344
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Nema najvise ali ima dosta. Iznenadio sam se na mnoge kad sam cuo, vidio..

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  6. #67756
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,928
    Thanks Thanks Given 
    8,673
    Thanks Thanks Received 
    3,839
    Thanked in
    2,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Nema najvise ali ima dosta. Iznenadio sam se na mnoge kad sam cuo, vidio..

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk

    A to ne treba da te je briga,ko će sa kim da se klepeće,apsolutno privatna stvar.

    Da ih ima,ima,imalo je vazda,ali vjerovatno su sad uočljiviji.svejedno u svakom slučaju,samo su dosadile serije,filmovi,i ostale emisije u kojima se forsiraju.
    ...

  7. #67757
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    2,044
    Thanks Thanks Given 
    1,368
    Thanks Thanks Received 
    1,099
    Thanked in
    627 Posts

    Default

    Tripi, zavezi i ti majicu ili trenerku, da te ne merače ti gejevi

  8. The Following 2 Users Say Thank You to coldplay For This Useful Post:


  9. #67758
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,928
    Thanks Thanks Given 
    8,673
    Thanks Thanks Received 
    3,839
    Thanked in
    2,287 Posts

    Default

    Ne znam,ja sam primijetio davno i po gradi u po Gorici,da po dupetima vežu majice ili jakne one koje očigledno nisu zadovoljne tim dijelom tijela,tako da...

    Moguće da se te u Gym vežu zbog nekakvih podizača-gaća,pa da im se ne vidr ti podizači,yebi me ako znam.
    ...

  10. #67759
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,797
    Thanks Thanks Given 
    24,023
    Thanks Thanks Received 
    9,888
    Thanked in
    7,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Nema najvise ali ima dosta. Iznenadio sam se na mnoge kad sam cuo, vidio..

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Ja ti ozbiljno velim pa ti viđi ovaj što mi je reka veli masu gejeva.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  11. #67760
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,797
    Thanks Thanks Given 
    24,023
    Thanks Thanks Received 
    9,888
    Thanked in
    7,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by coldplay View Post
    Tripi, zavezi i ti majicu ili trenerku, da te ne merače ti gejevi
    A jel imaju tuš kabine..Srce.



    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  12. #67761
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,928
    Thanks Thanks Given 
    8,673
    Thanks Thanks Received 
    3,839
    Thanked in
    2,287 Posts

    Default

    5 supermedenih smokava,pola ćase lubenice...a tek ću bananu i nektarine makar 2...i da mi je dosta!

    a da,zaboravih sladoled vanilu sa dodacima,puter badem,bundeva,suncokret,na to isto addicted
    ...

  13. #67762
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,797
    Thanks Thanks Given 
    24,023
    Thanks Thanks Received 
    9,888
    Thanked in
    7,396 Posts

    Default

    Veli general onim Crnogorcima su svjetla ugasili poslije fajrotna a nama nisu .Reko mi smo ti pod lupom DB-a.

    Ahahhaha



    .

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  14. #67763
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,928
    Thanks Thanks Given 
    8,673
    Thanks Thanks Received 
    3,839
    Thanked in
    2,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    5 supermedenih smokava,pola ćase lubenice...a tek ću bananu i nektarine makar 2...i da mi je dosta!

    a da,zaboravih sladoled vanilu sa dodacima,puter badem,bundeva,suncokret,na to isto addicted
    Ja sam na sve ovo dodao još 2 supermedene ledene smokve u 4h...sprdnja!
    ...

  15. #67764
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    La Nouvelle-Orléans, Monténégro
    Posts
    4,852
    Thanks Thanks Given 
    349
    Thanks Thanks Received 
    1,624
    Thanked in
    1,245 Posts

    Default

    A sada kunem sebe, jer dobila sam - tebe..

  16. #67765
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,181
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    2,953
    Thanked in
    1,559 Posts

    Default

    Ne zezaj, no svrati na kafu, da vidiš kakve mi je suve smokve donijela gošća iz Turske, melemi.

    "I shut my mouth and hold the light"

  17. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  18. #67766
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,797
    Thanks Thanks Given 
    24,023
    Thanks Thanks Received 
    9,888
    Thanked in
    7,396 Posts

    Default

    @tigrovo_oko ja ovu rečenicu Mylene obrnem u moj slučaj na zajebanciju jer sam u ciklusu...ahahha.

    Najjače patit zbog muškarca How Yes No.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  19. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  20. #67767
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,181
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    2,953
    Thanked in
    1,559 Posts

    Default

    Da udovoljim i tebi i njoj, neka ide

    "I shut my mouth and hold the light"

  21. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  22. #67768
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,797
    Thanks Thanks Given 
    24,023
    Thanks Thanks Received 
    9,888
    Thanked in
    7,396 Posts

    Default

    Hvala ali što bi rekla jednom liku juče ne želim da mi iko išta želi niti udovoljava.

    Meni je to teret strašan.

    Hahahahha sorri @tigrovo_oko s tobom imam slobode pa nek ti bude kompliment ovo što sam napisala.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; Today at 14:28.

  23. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  24. #67769
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,181
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    2,953
    Thanked in
    1,559 Posts

    Default

    Ahahahha

    "Ništa mi slađe nema no kad mi nešto spremi muška ruka." - by Blue na onu gurmansku temu

    Priznaj za koliko minuta je nestao onaj omlet sa tanjira
    "I shut my mouth and hold the light"

  25. #67770
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,797
    Thanks Thanks Given 
    24,023
    Thanks Thanks Received 
    9,888
    Thanked in
    7,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Ahahahha

    "Ništa mi slađe nema no kad mi nešto spremi muška ruka." - by Blue na onu gurmansku temu

    Priznaj za koliko minuta je nestao onaj omlet sa tanjira
    Ahahahha prava si tigrica. Rekla sam mu da stavi masu poriluka i uživala gledajući pokrete njegove ruke u svaki pokret đe prenosi energiju svoju u omlet."Nestajao" je lagano baš lagano ja volim lagano da uživam u ukusima i mirisima i energiji koju je autor prenio.Moj odnos prema hrani je takav.
    Mislim da bi Star savršeno razumio o čemu govorim. Tvoja hrana mene ne oduševljava samo zbog ukusa koji je ne sumnjam perfektan no zbog energije koju si usput prenijela. To je meni jako bitno.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; Today at 14:46.

  26. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  27. #67771
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,181
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    2,953
    Thanked in
    1,559 Posts

    Default

    Kandže turpijam redovno, u moju odbranu, ni dlaka sa glave/tijela

    A razumijem te i ja za taj odnos prema hrani samo što meni bude u to uključen čitav proces trgovine, odlaganja, pripreme, spremanja, gošćenja drugih, e onda kad svi odu sa stola - lijepo sjednem ja i sve nestaje polako, uživam u autorki duplo, divim se sebi do imbecilnosti

    A kad smo kod konobara, kako im je u opisu posla da odnose kako vide koju čašu/bocu/flašu/limenku praznu, imam anegdotu.
    Đede sa društvom u kafani, doduše bila je konobarica, i jelo se pilo se, a ona svako malo dolazi i nešto odnosi. Đed popižđe, ufati je za ruku i čini joj: Dete, dok ja sjedim za ovim stolom nemoj ništa da nosiš, a kad ja odem, odnesi i ovaj sto i stolice!"
    Ahahahahah tako da je kod nas nepisano pravilo da se kad većina je objedovala može ustati od astala i voljno je, ali da se ne odnosi ništa jer će ga duh đeda kastigat
    Last edited by tigrovo_oko; Today at 14:58.
    "I shut my mouth and hold the light"

  28. The Following 2 Users Say Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  29. #67772
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,797
    Thanks Thanks Given 
    24,023
    Thanks Thanks Received 
    9,888
    Thanked in
    7,396 Posts

    Default

    @tigrovo_oko ova je za tebe.Od mene.

    Koliko si mi impresivna.



    ..pisale smo u isto vreme.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; Today at 15:02.

  30. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  31. #67773
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,181
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    2,953
    Thanked in
    1,559 Posts

    Default

    E volim Rundeka, hvala )
    "I shut my mouth and hold the light"

  32. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  33. #67774
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,375
    Thanks Thanks Given 
    3,453
    Thanks Thanks Received 
    3,805
    Thanked in
    2,382 Posts

    Default

    Što je, veli, zajedničko Rundeku i Mikelsenu?
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  34. #67775
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,181
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    2,953
    Thanked in
    1,559 Posts

    Default

    Čujmo i počujmo...
    "I shut my mouth and hold the light"

Page 2711 of 2712 FirstFirst ... 17112211261126612701270727082709271027112712 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 21 users browsing this thread. (1 members and 20 guests)

Similar Threads

  1. Pas se neprijatno osjeća
    By ilirijan in forum Kućni ljubimci
    Replies: 17
    Last Post: 21-12-19, 00:06
  2. Popis je za godinu dana, kako se osjećate?
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 73
    Last Post: 03-05-10, 14:37
  3. Osjećaj poslije nezgodice
    By MimiR' in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 95
    Last Post: 30-12-09, 20:16
  4. Osjećaj za filing
    By The Severed Garden in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 11-04-06, 08:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •