Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Izvini,nemoj se nervirat sinko,smijem li ja kao rodjeni Pg ured Pg da branim PG?
Ako veliš drugačije,ok,neću
Sama ova konstatacija da ih branim,dovoljno govori o tome da li ih napadaš,ili...
Odoh koju smokvu da izijem,oko mene sve North Face,ne vole smokve,valjda ti voliš sinko?![]()
...
Meni je neko reka da u teretani ima najviše Gay likova.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Nema najvise ali ima dosta. Iznenadio sam se na mnoge kad sam cuo, vidio..
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Tripi, zavezi i ti majicu ili trenerku, da te ne merače ti gejevi![]()
Ne znam,ja sam primijetio davno i po gradi u po Gorici,da po dupetima vežu majice ili jakne one koje očigledno nisu zadovoljne tim dijelom tijela,tako da...
Moguće da se te u Gym vežu zbog nekakvih podizača-gaća,pa da im se ne vidr ti podizači,yebi me ako znam.
...
5 supermedenih smokava,pola ćase lubenice...a tek ću bananu i nektarine makar 2...i da mi je dosta!
a da,zaboravih sladoled vanilu sa dodacima,puter badem,bundeva,suncokret,na to isto addicted![]()
...
Veli general onim Crnogorcima su svjetla ugasili poslije fajrotna a nama nisu .Reko mi smo ti pod lupom DB-a.
Ahahhaha
.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Ne zezaj, no svrati na kafu, da vidiš kakve mi je suve smokve donijela gošća iz Turske, melemi.
![]()
"I shut my mouth and hold the light"
@tigrovo_oko ja ovu rečenicu Mylene obrnem u moj slučaj na zajebanciju jer sam u ciklusu...ahahha.
Najjače patit zbog muškarca How Yes No.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Da udovoljim i tebi i njoj, neka ide
"I shut my mouth and hold the light"
Hvala ali što bi rekla jednom liku juče ne želim da mi iko išta želi niti udovoljava.
Meni je to teret strašan.
Hahahahha sorri @tigrovo_oko s tobom imam slobode pa nek ti bude kompliment ovo što sam napisala.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; Today at 14:28.
Ahahahha
"Ništa mi slađe nema no kad mi nešto spremi muška ruka." - by Blue na onu gurmansku temu
Priznaj za koliko minuta je nestao onaj omlet sa tanjira![]()
"I shut my mouth and hold the light"
Ahahahha prava si tigrica.Rekla sam mu da stavi masu poriluka i uživala gledajući pokrete njegove ruke u svaki pokret đe prenosi energiju svoju u omlet."Nestajao" je lagano baš lagano ja volim lagano da uživam u ukusima i mirisima i energiji koju je autor prenio.Moj odnos prema hrani je takav.
Mislim da bi Star savršeno razumio o čemu govorim.Tvoja hrana mene ne oduševljava samo zbog ukusa koji je ne sumnjam perfektan no zbog energije koju si usput prenijela.
To je meni jako bitno.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; Today at 14:46.
Kandže turpijam redovno, u moju odbranu, ni dlaka sa glave/tijela
A razumijem te i ja za taj odnos prema hranisamo što meni bude u to uključen čitav proces trgovine, odlaganja, pripreme, spremanja, gošćenja drugih, e onda kad svi odu sa stola - lijepo sjednem ja i sve nestaje polako, uživam u autorki duplo, divim se sebi do imbecilnosti
A kad smo kod konobara, kako im je u opisu posla da odnose kako vide koju čašu/bocu/flašu/limenku praznu, imam anegdotu.
Đede sa društvom u kafani, doduše bila je konobarica, i jelo se pilo se, a ona svako malo dolazi i nešto odnosi. Đed popižđe, ufati je za ruku i čini joj: Dete, dok ja sjedim za ovim stolom nemoj ništa da nosiš, a kad ja odem, odnesi i ovaj sto i stolice!"
Ahahahahah tako da je kod nas nepisano pravilo da se kad većina je objedovala može ustati od astala i voljno je, ali da se ne odnosi ništa jer će ga duh đeda kastigat![]()
Last edited by tigrovo_oko; Today at 14:58.
"I shut my mouth and hold the light"
@tigrovo_oko ova je za tebe.Od mene.
Koliko si mi impresivna.
..pisale smo u isto vreme.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; Today at 15:02.
E volim Rundeka, hvala)
"I shut my mouth and hold the light"
Što je, veli, zajedničko Rundeku i Mikelsenu?![]()
Svaki dan je dobar za upiranje.
Čujmo i počujmo...![]()
"I shut my mouth and hold the light"
There are currently 17 users browsing this thread. (0 members and 17 guests)
Bookmarks