pitanje nema veze sa jeftinim avio kartama, ali nisam znao dje drugo da ga postavim. Prvi put prelazim granicu autom (Hrvatska) od kad je uveden ovaj novi sistem u EU , pa me interesuje kakva je procedura za tu prijavu ? Da li auto parkiram pa idem u one kucice ili standardno cekam u redu pa proceduru zavrsavam kod carinika?
Ne carinik, nego policajac. Slikanje je na rampi gde predaješ pasoš
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks