Što se tiče reklama ja bi platila tjub premium samo zbog onog jebenog temua i reklama za žvake..i Coca Cole...a tek kad krenu izbori lele...
Ali neću.Neću da plaćam tjub jebeni.Radije ga ne bi više koristila.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk



Orao?
Reply With Quote

PopCorn 

Pored onog žbuna što gori a ne sagorijeva.




Bookmarks