Upali klimu i ne mrdne do ujutru![]()
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Stavismo u Pg na kucu 10ku fasadu i izolaciju krova. 6-7 stepeni manje, koja razlika.
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
U centar 29 u autu,stižem na Karaburmu 25,nije loše,ali nije ni idealno.
...
U Budvu POTOP trenutno.
A okplo svuda sunce...
Smeta mi kad vidim da se vrijeme muči tj kiša, koje niđe nema na prognozama, a ja je i vidim i osjećam e mi pritisak pa'ne na 100 sa 55. I ako zaspim slučajno neđe 15, 20 minuta, kako umijem, iz takve se kome dignem da mi treba 2 ure posle da dođem sebi. More je i dalje prelijepo.
"I shut my mouth and hold the light"
Moja teorija mene. 5h sna dnevno, dosta aktivnosti i rabote, 10k koraka, puna kuća đece na smjene, pa plaža bar 1 ili 2x dnevno, sunce koliko mi je prijatelj toliko mi je i neprijatelj imam osjećaj da mi uždi krvne sudove i da mi protok krvi bude minimalan, ispije mi energiju više no kad bocu vina uz jelo popijem. Trudim se da se hidriram i da nosim laganu robu, ali ima ovakvih dana tokom ljeta kad me sklopi fino.
"I shut my mouth and hold the light"
Ja i po ovakvom vremenu-hocu kakat.neću kakat,obožavam produženu...siestu![]()
...
Čudo da niko ne komentariše ovo u PG?
![]()
Dobro je usulo bas
Što ima da komentariše, nije padalo ni pola sata, a ovakva kiša ljeti je poželjna što češće
Otkrili ljudi AI pa na prvu kisu prave kataklizmicne fotografije.
Loe stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks