Eeee a zaklinjao si se u Homeland :P
Ja počeh sinoć u nedostatku boljih,malo The Shield,malo R.Donovana,iako sam njega davno gledao![]()
...
https://www.imdb.com/title/tt35707374/
Stigao do 5 ep veoma drzi paznju i svaki kraj serije je neki twist da jedva cekas da pocnes novu ep
Sent from my iPhone using Tapatalk
Satelitski resiveri/oprema
Vrhunsko otvaranje Kuće zmajeva.
Top tier epizoda.
There are currently 16 users browsing this thread. (0 members and 16 guests)
Bookmarks