Page 410 of 411 FirstFirst ... 310360400406407408409410411 LastLast
Results 10,226 to 10,250 of 10251

Thread: Banke u Crnoj Gori

  1. #10226
    Join Date
    May 2018
    Posts
    4,570
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    2,027
    Thanked in
    1,150 Posts

    Default

    Pa onda to ima smisla jedino ako neki bas mali broj celjadi drzi 80% ovoga jer broj zvuci nerealan

  2. #10227
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Piše:
    Iz Centralne banke Crne Gore navode da u strukturi štednje građana i dalje dominiraju sredstva po viđenju.
    „U ročnoj strukturi depozita stanovništva, na kraju aprila 2026. godine, depoziti po viđenju činili su 83,07 odsto, dok su oročeni depoziti činili 16,93 odsto“, navodi se u Biltenu CBCG.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  4. #10228
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,681
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Da li je moguce da HB nema obicni avista racun na koji covjek moze da skloni novac sa primarnog tekuceg?

    https://hipotekarnabanka.com/stanovnistvo/stednja/

    Da ne pricam o otvaranju direktno iz mBank…


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #10229
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    714
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Da li je moguce da HB nema obicni avista racun na koji covjek moze da skloni novac sa primarnog tekuceg?

    https://hipotekarnabanka.com/stanovnistvo/stednja/

    Da ne pricam o otvaranju direktno iz mBank…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja ga imam otvorenog i koristim ga. Oko 1.3e ti je odrzavanje po novim tarifama ja mislim.
    Ovo sa tvog linka su stednje, ne vjerujem da su izlistali avista racun pod tom kategorijom, najbolje da odes u filijalu, jer ces tamo svakako morat poci za otvaranje.

  6. The Following User Says Thank You to B-qL For This Useful Post:


  7. #10230
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    MNE-SRB-NL
    Posts
    4,264
    Thanks Thanks Given 
    237
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    73 Posts

    Default

    Negdje ranije pitah za kredite i prijevremenu otplatu istog, ovo može biti interesantno nekome https://inflacija.me/me/bankarstvo/p...dita-crna-gora
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  8. The Following 2 Users Say Thank You to SpellStealer For This Useful Post:


  9. #10231
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,910
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    Pazi ovo, doduse je to bilo nedje krajem prosle god, kad sam ponio dio po stambenom kreditu, trazio skracenje roka otplate, ali su rekli da treba novi ugovor da se radi i da je bolje da uplacujem ovako sa zahtjevom da se odbija od glavnice. Ovo sto pricitah znaci da mogu da skratim, a oni da se jbu, jos ovo par god.

    Tu es mon hero.
    Tu es mon héro!

  10. #10232
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    7,195
    Thanks Thanks Given 
    2,073
    Thanks Thanks Received 
    911
    Thanked in
    481 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    CKB prelazi na neki novi softer, narednih 15 dana nema gotovinskih uplata preko bankomata

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    To je to znaci. Bas sam se cudio sto ne radi, reko da nisam u blokadi radi kladjenja

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  11. The Following User Says Thank You to Shadow'91 For This Useful Post:


  12. #10233
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,619
    Thanks Thanks Given 
    6,182
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    Ne pitaj ... sad sam na detox od kocke samo dok Ratku u novcanik ne stavim

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  14. #10234
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Pazi ovo, doduse je to bilo nedje krajem prosle god, kad sam ponio dio po stambenom kreditu, trazio skracenje roka otplate, ali su rekli da treba novi ugovor da se radi i da je bolje da uplacujem ovako sa zahtjevom da se odbija od glavnice. Ovo sto pricitah znaci da mogu da skratim, a oni da se jbu, jos ovo par god.

    Tu es mon hero.
    Skraćenje roka podrazumijeva aneks ugovora o kreditu, a to bi ti naplatili slično kao naknadu za obradu kredita. Tako da su ti rekli ono što je dobro za tebe.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #10235
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,921
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Zovu iz banke, nude 50k, rekoh nije mi rodjendan, kazu ni ne poklanjamo, e pa nista onda.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  16. The Following 2 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  17. #10236
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    6,050
    Thanks Thanks Given 
    481
    Thanks Thanks Received 
    1,917
    Thanked in
    809 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Zovu iz banke, nude 50k, rekoh nije mi rodjendan, kazu ni ne poklanjamo, e pa nista onda.
    Dje to nude te pare, da vidim po kojim uslovima ?

  18. #10237
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    475
    Thanks Thanks Given 
    410
    Thanks Thanks Received 
    121
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Jezim se od toga
    Kaze moras da dobijes sertifikat za nesto sto radis 10 godina, koji ce mi da ga kacim na linkedin
    Inace brisem svakog ko okaci na linkedin da je prosao neki kurs i trening, ebali vas treninzi

    I najjace dje kad je bio neki sastanak i hvale neke sto su odradili ja rekoh svi ti koji imaju vremena za sertifikaciju ne rade nidje nista
    Najgori su radnici

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk
    https://www.tiktok.com/@corporatedud...37995023207722

  19. #10238
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,921
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Dje to nude te pare, da vidim po kojim uslovima ?
    erste, za pravno lice
    nothing comes from violence and nothing ever could

  20. #10239
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,681
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Da li ce TIPS biti u julu?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #10240
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,325
    Thanks Thanks Given 
    1,915
    Thanks Thanks Received 
    1,425
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Jezim se od toga
    Kaze moras da dobijes sertifikat za nesto sto radis 10 godina, koji ce mi da ga kacim na linkedin
    Inace brisem svakog ko okaci na linkedin da je prosao neki kurs i trening, ebali vas treninzi

    I najjace dje kad je bio neki sastanak i hvale neke sto su odradili ja rekoh svi ti koji imaju vremena za sertifikaciju ne rade nidje nista
    Najgori su radnici

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk
    Sav linkedin je osmišljen u fazonu "ti mene serdare, ja tebe vojvodo", pa ili igraj tu igru ili ugasi nalog kao ja. Nešto kao u filmu "U ime naroda" kad svi prihvate da je direktor bio u Kinšasi.

  22. The Following User Says Thank You to Tica For This Useful Post:


  23. #10241
    Join Date
    May 2018
    Posts
    4,570
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    2,027
    Thanked in
    1,150 Posts

    Default

    A nije, dobar je, mozes pisat ljudima svasta u komentare

  24. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  25. #10242
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,738
    Thanks Thanks Given 
    9,158
    Thanks Thanks Received 
    6,614
    Thanked in
    2,591 Posts

    Default

    Ne mogu ga ugasit jer su tu svi poslovi u mojoj bransi ali da je pakao, pakao je

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  27. #10243
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Da li ce TIPS biti u julu?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Mora.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  28. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  29. #10244
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,921
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ne mogu ga ugasit jer su tu svi poslovi u mojoj bransi ali da je pakao, pakao je

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk
    nekim sluzi kao tinder. doduse, prebace se na neku drugu mrezu.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  30. #10245
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,262
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Online vizit karta i ništa drugo.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  31. #10246
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    6,050
    Thanks Thanks Given 
    481
    Thanks Thanks Received 
    1,917
    Thanked in
    809 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    erste, za pravno lice

    Pogledat cu, hvala
    Last edited by NoLimit; 22-06-26 at 22:43.

  32. The Following User Says Thank You to NoLimit For This Useful Post:


  33. #10247
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,950
    Thanks Thanks Given 
    8,694
    Thanks Thanks Received 
    3,844
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Sjećam se da se ovje pisalo o Nlb Pay app...

    Juče da platim račun preko Mtel-ove app Moj mtel,ne da nikako da potvrdim plaćanje,zvah Nlb kažu da nije do njih da je sve ok,ponovo zvah Mtel,poslaše mi na mail račun sa klikom za plaćanje,prodje bez problema.tako da eto,koristiće nekome.
    ...

  34. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  35. #10248
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    420
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Korisnik sam Nlb ,trenutno u sam u Srbiji za za svako plaćanje stize naknada za konverziju currency conversion fee ?

    Sent from my SM-S948B using Tapatalk

  36. #10249
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    7,195
    Thanks Thanks Given 
    2,073
    Thanks Thanks Received 
    911
    Thanked in
    481 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Sjećam se da se ovje pisalo o Nlb Pay app...

    Juče da platim račun preko Mtel-ove app Moj mtel,ne da nikako da potvrdim plaćanje,zvah Nlb kažu da nije do njih da je sve ok,ponovo zvah Mtel,poslaše mi na mail račun sa klikom za plaćanje,prodje bez problema.tako da eto,koristiće nekome.
    Desava se to cesto sa mtel app. Do njih je garant. App ko app nije losa, pregledna je, ali fali tu da je malo brza kad se saltas izmedju stvari.

    I cesto se desava da im servisi ne rade, ne mozes poslat nekome kredita ili aktivirat neki prepaid paket.

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  37. The Following User Says Thank You to Shadow'91 For This Useful Post:


  38. #10250
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,806
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Sjećam se da se ovje pisalo o Nlb Pay app...

    Juče da platim račun preko Mtel-ove app Moj mtel,ne da nikako da potvrdim plaćanje,zvah Nlb kažu da nije do njih da je sve ok,ponovo zvah Mtel,poslaše mi na mail račun sa klikom za plaćanje,prodje bez problema.tako da eto,koristiće nekome.
    Ako ti sto znači , nisam ni ja mogao ocu da platim juče preko app-a. Ckb banka. Pa sam ušao preko Chroma na telefon i tu mi je odmah prihvatilo.

    Sent from my 2506BPN68G using Tapatalk
    Always,forever and beyond ...

  39. The Following 2 Users Say Thank You to zeks For This Useful Post:


Page 410 of 411 FirstFirst ... 310360400406407408409410411 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 12:54
  2. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 14:16
  3. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 04:28
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 75
    Last Post: 19-02-04, 17:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •