Page 19 of 19 FirstFirst ... 91516171819
Results 451 to 460 of 460

Thread: iPhone 17

  1. #451
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,363
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,701
    Thanked in
    5,192 Posts

    Default

    Instalirah iOS 27 developer betu (jer koliko vidim svima radi stabilno bez problema), instalirah je najviše zbog AI sređivanja slika, konačno brisanje radi na nivou Samsung-a, editovah neke fotografije, radi sjajno čak i neke kompleksnije stvari! Takođe se dobila i extend picture opcija (to sam imao samo na Honoru do sada, top opcija) kao i reframe gdje se subjektu može mijenjati ugao, isto radi super

  2. #452
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,032
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,316
    Thanked in
    1,279 Posts

    Default

    Rade li sve app? Sinoc sam razmisljao da ga instaliram

  3. #453
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,363
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,701
    Thanked in
    5,192 Posts

    Default

    Ako misliš na bankarske, NLB klik i Pay rade, samo njih i imam. Pucaj koje te još interesuju, ovo ja što koristim sve radi.

  4. #454
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,032
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,316
    Thanked in
    1,279 Posts

    Default

    Pa najviše mhb (od hipotekarne) i ovo ostalo da radi stabilno

  5. #455
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,363
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,701
    Thanked in
    5,192 Posts

    Default

    A trebalo bi da radi šta znam, vidim na bench niko se ne žali što se aplikacija tiče. Ja samo da sjednem u auto da vidim da carplay funkcioniše kako treba i što se mene tiče to je to (i baterija mi se čini identična kao na ios 26 poslednji)

  6. #456
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,510
    Thanks Thanks Given 
    113
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,618 Posts

    Default

    Da neko ne koristi Family Link, tj Family Share?
    Kašu da je mnogo bolje odrađen a IOS 27 sa više opcija.

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  7. #457
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,363
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,701
    Thanked in
    5,192 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    A trebalo bi da radi šta znam, vidim na bench niko se ne žali što se aplikacija tiče. Ja samo da sjednem u auto da vidim da carplay funkcioniše kako treba i što se mene tiče to je to (i baterija mi se čini identična kao na ios 26 poslednji)
    Ima malo bugova mada ništa dramatično, tipa ne poziva mi ponekad tastaaturu na imessage, onda nema u gornji desni ugao dugme "post" na tapatalk, tj ne vidi se ali radi kad klikneš.

  8. #458
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    2,060
    Thanks Thanks Given 
    1,371
    Thanks Thanks Received 
    1,106
    Thanked in
    631 Posts

    Default

    u najavi... sa dvije kamere - za @Bugi


  9. #459
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,094
    Thanks Thanks Given 
    3,638
    Thanks Thanks Received 
    6,770
    Thanked in
    4,055 Posts

    Default

    A baterija? Od 8-14h?
    Prema tome, šta da ti kažem?

  10. #460
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,510
    Thanks Thanks Given 
    113
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,618 Posts

    Default

    Baterija će biti odlična. Uklanjaju dugme za paljenje kako bi dobili još 4% baterije tako da će baterija da tim povećanjem da im traje duže...

    Rekao je Tim Kuk Jensenu Huangu a to je čuo momak koji čisti pločice...

    PS skapirao i su nakon godinu dana priču o kameri.
    Ostalo je još koja godina da skapiraju još po neku priču.

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

Page 19 of 19 FirstFirst ... 91516171819

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem iPhone 7 iPhone 6S iPhone 5S
    By senadrama in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 7
    Last Post: 17-05-17, 18:55
  2. Prodajem P:Iphone 6s(i-cloud)..Iphone 5s napuklo staklo,Iphone 6 napuklo staklo malo vise..
    By Jay-X in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 26-09-16, 15:46
  3. Mijenjam Iphone 6 za iphone 6s ili iphone 6+
    By scholar1 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 12
    Last Post: 08-03-16, 17:22
  4. Mijenjam iPhone 5S 64GB crni, iPhone 5C 16/32GB bijeli, iPhone 5 32GB crni
    By gocetr_25 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 8
    Last Post: 07-07-14, 18:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •