Rade li sve app? Sinoc sam razmisljao da ga instaliram
Instalirah iOS 27 developer betu (jer koliko vidim svima radi stabilno bez problema), instalirah je najviše zbog AI sređivanja slika, konačno brisanje radi na nivou Samsung-a, editovah neke fotografije, radi sjajno čak i neke kompleksnije stvari!Takođe se dobila i extend picture opcija (to sam imao samo na Honoru do sada, top opcija) kao i reframe gdje se subjektu može mijenjati ugao, isto radi super
Rade li sve app? Sinoc sam razmisljao da ga instaliram
Ako misliš na bankarske, NLB klik i Pay rade, samo njih i imam. Pucaj koje te još interesuju, ovo ja što koristim sve radi.
Pa najviše mhb (od hipotekarne) i ovo ostalo da radi stabilno![]()
A trebalo bi da radi šta znam, vidim na bench niko se ne žali što se aplikacija tiče. Ja samo da sjednem u auto da vidim da carplay funkcioniše kako treba i što se mene tiče to je to (i baterija mi se čini identična kao na ios 26 poslednji)
Da neko ne koristi Family Link, tj Family Share?
Kašu da je mnogo bolje odrađen a IOS 27 sa više opcija.
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
u najavi... sa dvije kamere - za @Bugi
![]()
A baterija? Od 8-14h?
Prema tome, šta da ti kažem?
Baterija će biti odlična. Uklanjaju dugme za paljenje kako bi dobili još 4% baterije tako da će baterija da tim povećanjem da im traje duže...
Rekao je Tim Kuk Jensenu Huangu a to je čuo momak koji čisti pločice...
PS skapirao i su nakon godinu dana priču o kameri.
Ostalo je još koja godina da skapiraju još po neku priču.
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks