Page 124 of 124 FirstFirst ... 2474114120121122123124
Results 3,076 to 3,095 of 3095

Thread: CDM market | novi i stari produkti, potraga i utisci

  1. #3076
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,220
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    131
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Samo u Mega Market ima ?
    Trebalo bi da ima od HN do Budve u Megu i HDL. Za ostale ne znam. Ali ima broj proizvodjaca da se provjeri.
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  2. #3077
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,749
    Thanks Thanks Given 
    24,011
    Thanks Thanks Received 
    9,868
    Thanked in
    7,377 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Samo u Mega Market ima ?
    Evo gledam izgleda da je ozbiljna priča iza ovog sira a ti voliš restorane.

    https://ffhfdgd.wixsite.com/kuzina-stanovcic

    Ja bi najradije ovaj tvrdi mlad ne bi a valja sa čovjekom direkt stupit u kontakt.



    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  4. #3078
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,158
    Thanks Thanks Given 
    1,245
    Thanks Thanks Received 
    2,937
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Samo u Mega Market ima ?
    Konkretno nađoh u Megu kod Zelene pjace, iza TQ plaze, ne znam ima li u svaku. Zvah ovaj broj ali vele nije dostupan, vlasnica je na terenu muze kravu
    Posle nađoh 2 broja na netu, na jedan mi se javio "sin" i rekao da mu majka oko toga čini, a on je u Beograd ali da mu se i stric sa time bavi malo komercijalnije od majke mu. Nemaju dostavu, nema u Pg. Eto vala, nešto da nemaju podgoričani, milo mi je no se spuštite da osolite guzicah i uzmete lijepog sira
    "I shut my mouth and hold the light"

  5. #3079
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,749
    Thanks Thanks Given 
    24,011
    Thanks Thanks Received 
    9,868
    Thanked in
    7,377 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Konkretno nađoh u Megu kod Zelene pjace, iza TQ plaze, ne znam ima li u svaku. Zvah ovaj broj ali vele nije dostupan, vlasnica je na terenu muze kravu
    Posle nađoh 2 broja na netu, na jedan mi se javio "sin" i rekao da mu majka oko toga čini, a on je u Beograd ali da mu se i stric sa time bavi malo komercijalnije od majke mu. Nemaju dostavu, nema u Pg. Eto vala, nešto da nemaju podgoričani, milo mi je no se spuštite da osolite guzicah i uzmete lijepog sira
    Pa čim ima ovu konobu klasika je da nema dostavu.E hvala sad si me baš u rebus bacila nisam pojma imala ovo su info zlata vrijedne.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  7. #3080
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,158
    Thanks Thanks Given 
    1,245
    Thanks Thanks Received 
    2,937
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Ništa vala, i drugi put, meni bi lako da podijelim
    "I shut my mouth and hold the light"

  8. #3081
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,749
    Thanks Thanks Given 
    24,011
    Thanks Thanks Received 
    9,868
    Thanked in
    7,377 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Ništa vala, i drugi put, meni bi lako da podijelim


    Vrše i dostavu evo sa sajta.



    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  9. #3082
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,616
    Thanks Thanks Given 
    1,095
    Thanks Thanks Received 
    651
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Poyy iz Brisela...


    Sent from my moto g56 5G using Tapatalk

  10. #3083
    Join Date
    May 2018
    Posts
    4,568
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    2,025
    Thanked in
    1,148 Posts

    Default

    Ne znam okle je povrce sto se trenutno uvozi u CG (jer nase ne moze biti) al sta je ovo druze, ocu da uzmem krastavac i svaki ima pola metra, debeo kao bukva, paradajz velicine lubenice a luk kao da je rodio prije 2 god, sve trulez zivi a i on taman kao pipun dosao. Ajde u jednu prodavnicu nego u svih 4-5 sto ima oko mene je tako...

  11. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  12. #3084
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,613
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Rucaj,rucaj, da i ti porastes.

  13. #3085
    Join Date
    May 2018
    Posts
    4,568
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    2,025
    Thanked in
    1,148 Posts

    Default

    Hahahahahaha vise testosterona u ovaj jedan krastavac nego u 3 coeka

  14. #3086
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,749
    Thanks Thanks Given 
    24,011
    Thanks Thanks Received 
    9,868
    Thanked in
    7,377 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Hahahahahaha vise testosterona u ovaj jedan krastavac nego u 3 coeka
    Misliš da na veličinu krastavca utiče..testosteron?

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  15. #3087
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    493
    Thanks Thanks Received 
    1,344
    Thanked in
    853 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Ne znam okle je povrce sto se trenutno uvozi u CG (jer nase ne moze biti) al sta je ovo druze, ocu da uzmem krastavac i svaki ima pola metra, debeo kao bukva, paradajz velicine lubenice a luk kao da je rodio prije 2 god, sve trulez zivi a i on taman kao pipun dosao. Ajde u jednu prodavnicu nego u svih 4-5 sto ima oko mene je tako...
    Ima i domace da je ogromno. Grbaljski paradajiz sam uzimao to je nedoder, ne lici na paradajiz a preukusan je. Domace tikvice mogu mega giga da budu

  16. #3088
    Join Date
    May 2018
    Posts
    4,568
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    2,025
    Thanked in
    1,148 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Misliš da na veličinu krastavca utiče..testosteron?

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
    Sala sega posalica bluee, bodu ga testosternom da natekne

  17. #3089
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,749
    Thanks Thanks Given 
    24,011
    Thanks Thanks Received 
    9,868
    Thanked in
    7,377 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Sala sega posalica bluee, bodu ga testosternom da natekne
    Ahahhaha okey okey sorri nomke zbuni ipak je ozbiljna tema.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  18. #3090
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6,021
    Thanks Thanks Given 
    1,241
    Thanks Thanks Received 
    688
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Kako se naduvavaju cijene.





    Last edited by Apolo; Yesterday at 11:22.

  19. #3091
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,025
    Thanks Thanks Given 
    4,951
    Thanks Thanks Received 
    8,904
    Thanked in
    4,298 Posts

    Default

    I ovo kod nas nekad bilo euro i nesto, pakao
    nothing comes from violence and nothing ever could

  20. #3092
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,907
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,495
    Thanked in
    1,567 Posts

    Default

    I to skroz fini. Ali gledaj cijene, dranje

    Tu es mon hero.
    Tu es mon héro!

  21. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  22. #3093
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,572
    Thanks Thanks Given 
    1,559
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Samo cg proizvodjace, Srna, Lazine, Nika, tim redosledom.

    Tu es mon hero.
    Ja sam uvijek bio za to da se kupuju crnogorski proizvodi,ali sto se mlijeka tiče roza kravica mi je najljepsa bila i ostala.
    Od ovih sam ranije najviše volio Niku,pa Lazine pa Srnu,sad su mi tu nedje,čak me je Nika razočarala u zadnje vrijeme.
    Bas sam danas sam pio Srnu,onako nije loša,ali moja kravica mi je najbolja.

  23. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  24. #3094
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,473
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,445
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Smao ovaj računam za jogurt.
    Mislim mogu l Lazine ili srna, ali apsolutno je ovaj najbolji.

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. #3095
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    2,411
    Thanks Thanks Received 
    252
    Thanked in
    164 Posts

    Default

    Balans kiselo mlijeko u većim čašama, nema ga u flašama mi je najbolje.

    Sent from my SM-S926B using Tapatalk

Page 124 of 124 FirstFirst ... 2474114120121122123124

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem RAM ddr3 i stari/novi hdd
    By Martin Mcfly in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 12-04-19, 13:27
  2. Lineage 2 stari/novi server
    By JungleBoy in forum Game Server CG
    Replies: 63
    Last Post: 27-11-14, 22:43
  3. Novi imdb - stari dizajn
    By Antares in forum Film
    Replies: 10
    Last Post: 21-09-11, 07:58
  4. Stari-NOVI HOAX
    By Tivatech in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 18-01-11, 12:21
  5. Novi forum, stari topic
    By zitiste in forum Sex i erotika
    Replies: 73
    Last Post: 29-06-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •