Naravno, rusko je najbolje...
Američko je smeće

Vakcina kao takva je neophodna... Ali sam kroz ovu krizu skapirao i na forumu i van njega odlicno kako neki ludi funkcionišu.


Living on the EDGE side

............ Ż\_(ツ )_/Ż............