Naravno, rusko je najbolje...
Američko je smeće
Vakcina kao takva je neophodna... Ali sam kroz ovu krizu skapirao i na forumu i van njega odlicno kako neki ludi funkcionišu.![]()
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Da, apsolutno! To je jedina razumna odluka, svaka dalja diskusija je – izlišna
Da, pod uslovom da je ta vakcina odobrena za primjenu u EU tj. nije varijanta za zemlje 3. svijeta
Ne, nemam povjerenja u efikasnost prebrzo razvijene vakcine/ nepoznati dugoročni efekti po zdravlje
Ne, nisam pristalica vakcinisanja generalno, kao vida zaštite od bolesti
Ne znam. Lomim se oko odluke
Naravno, rusko je najbolje...
Američko je smeće
Vakcina kao takva je neophodna... Ali sam kroz ovu krizu skapirao i na forumu i van njega odlicno kako neki ludi funkcionišu.![]()
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks