Page 10 of 11 FirstFirst ... 67891011 LastLast
Results 226 to 250 of 255

Thread: Svjetsko Prvenstvo SAD, Kanada i Meksiko

  1. #226
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,336
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,241
    Thanked in
    824 Posts

    Default

    Jede ih Muharemovic sve. Zid. Inter odustade od njega jer je skup i preusmjerise se na jeftinijeg Solea, i posle se cude sto ih Bodo izbaca.
    Nervira me Barbarez sto ne stavi Barjaktarevica i Alajbegovica da budu krila, svako na svoju stranu, no misli ako obojica igraju da gubi na ravnotezi. Ne trpi 2 majstora u ekipi, klasicno italijansko razmisljanje. Kako Spancima mogu da igraju Jamal i Vilijams? Oni ne razmisljaju o ravnotezi nego o tome kako sto vise golova da daju, zato su tu dje jesu.

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  2. #227
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    7,191
    Thanks Thanks Given 
    2,067
    Thanks Thanks Received 
    907
    Thanked in
    479 Posts

    Default

    Mimo ovo pred kraj poluvremena, svo vrijeme samo Svajcarska stiska.
    Bosna se super brani, ali su bas glupo protracili ovo par prilika sto se otvorilo u napadu. Pogotovo onu oko 20i nekog minuta, kakav je ono nesrecni pokusaj asistencije bio sa desne strane, smjeh.

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  3. #228
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,336
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,241
    Thanked in
    824 Posts

    Default

    Nema Bosna ipak kvalitet. Tanki su na sredini. Ovi crnci grizu u SVAKU Reprezentaciju, pogledajte evropske jake repke, SVAKOJ su crnci najbolji igraci. Sve se izmijenilo, zato se Italija raspada jer su etnicki cisti (lise Kanea i simptomaticno on im je najbolji igrqc) nemaju Jamala, Vilijamsa, Musialu, Gnabrija, Belingema, Saku, Mboloa, Mbapea itd. Makni Spaniji Jamala i Vilijamsa i svaka ekipa bi ih mogla dobiti. Isto tako Njemacku bez Musiale, Gnabrija i onog ljevaka brzog, zaboravih mu ime

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  4. #229
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,598
    Thanks Thanks Given 
    6,166
    Thanks Thanks Received 
    5,809
    Thanked in
    3,360 Posts

    Default

    Steta za Bosnu :/

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  5. #230
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,960
    Thanks Thanks Given 
    169
    Thanks Thanks Received 
    514
    Thanked in
    388 Posts

    Default

    Komentator na rtcg ne vidi da je ovome otvoreni prelom noge, kakav slijepac

  6. #231
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,154
    Thanked in
    836 Posts

    Default

    pa da zapevamo:

    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  7. #232
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    498
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Banchero i Zach Lavine u kadru, ali Šofro propo i ne povezuje da je to zbog toga što su oni rodom iz Seattlea gdje se i igra utakmica i umjesto toga okreće na Paris Hilton i sestre Kardashian, niske strasti i žutu štampu, teme koje su mu vječno bliske...

    On topic, jako dobro izgleda Amerika, Australija ne može da se sastavi i ovih 2-0 je malo.

  8. The Following 2 Users Say Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  9. #233
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,002
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    251
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    Ovaj lik sto je bio u ofdajdu dva metra se zaletio ko lud ka golu, tijelom sprijecio odbrambenog igraca da protrci tom putanjom, sudije nakon VAR sviraju gol.

    O.K.

  10. #234
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,910
    Thanks Thanks Given 
    8,661
    Thanks Thanks Received 
    3,839
    Thanked in
    2,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Banchero i Zach Lavine u kadru, ali Šofro propo i ne povezuje da je to zbog toga što su oni rodom iz Seattlea gdje se i igra utakmica i umjesto toga okreće na Paris Hilton i sestre Kardashian, niske strasti i žutu štampu, teme koje su mu vječno bliske...

    On topic, jako dobro izgleda Amerika, Australija ne može da se sastavi i ovih 2-0 je malo.
    Kako bi mu pao neki sex,ka...
    ...

  11. #235
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,910
    Thanks Thanks Given 
    8,661
    Thanks Thanks Received 
    3,839
    Thanked in
    2,287 Posts

    Default

    Iscijepa mrežu momak iz Mar ni počela tekma nije,golčina!
    ...

  12. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  13. #236
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    498
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Očekivao sam malo više od Škotske, ovo je bar na papiru pristojan vezni red ako ništa drugo. Maroko se opet povukao poslije vođstva i jedno 30 minuta igre, isto kao protiv Brazila, a bili su dobro nagazili. Zanimljiva utakmica svakako, sudija pušta da se igra i svira faul samo kad baš mora.

  14. #237
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,910
    Thanks Thanks Given 
    8,661
    Thanks Thanks Received 
    3,839
    Thanked in
    2,287 Posts

    Default

    Dobar je sudija,makar ne kida igru bzvz,jer i nije ako sam dobro vodio bilo za sviranje.

    Maroko igra više nego dobro,ne staju u oba pravca,Škotima kao da nešto ne odgovara...možda temp.
    ...

  15. #238
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    498
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Odgledah Tursku i Paragvaj, drama i zabava kakvu samo očajnička situacija može da kreira. Kao i na ranijoj utakmici gol u drugom minutu i to je bilo to što se tiče golova (dvije takve utakmice u jednom danu?), ali napet meč i iščekivanje naizgled izvjesnog i neizbježnog gola i preokreta - koji se nisu desili. Turska leti sa prvenstva, a bili su popularan pik da odu daleko iz drugog plana i na kraju bez datog gola. 60+ šuteva u dva meča i posjed debelo na svojoj strani u oba, sad cijelo poluvrijeme protiv Paragvaja sa igračem više i ništa.

    Brazil odgledah na preskoke, Cunha očekivano počeo i sve je to bolje izgledalo. U drugom poluvremenu spuštili gas, ali tako su ostavili prostor Maroku da napuca Haiti i preskoči ih. Raphinha se povrijedio i vjerovatno je završio prvenstvo, ako se ispostavi da je zadnja loža s kojom se mučio cijele sezone.

  16. #239
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,625
    Thanks Thanks Given 
    3,424
    Thanks Thanks Received 
    404
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ne može Turska sa ovom postavkom, pisao sam to i prije prvenstva i u toku, previše AMs naprijed koji nemaju work rate potreban za ravnotežu u timu. Vratilo im se jače nego što treba ali zasluženo. Onaj uspjeh Montelle na prošlom Euru zapravo ostaje čudo, jedva su ispali od Holandije u četvrtfinalu tada. Ovo je realnije stanje kad igraš na ovaj amaterski način.

  17. The Following User Says Thank You to Samo Niksic For This Useful Post:


  18. #240
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    3,686
    Thanks Thanks Given 
    1,229
    Thanks Thanks Received 
    1,665
    Thanked in
    902 Posts

    Default

    Sjajna akcija Holandije a komentator progovorio tek kad je lopta ušla u gol.

  19. #241
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,910
    Thanks Thanks Given 
    8,661
    Thanks Thanks Received 
    3,839
    Thanked in
    2,287 Posts

    Default

    Sad upalih tv...pa se približih jer mislio sam 6 1 da je,a što je ovo???
    ...

  20. #242
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,002
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    251
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    Vjecito glupe africke ekipe.

    Onaj uso u sansu i ne iskoristi je i uze da trckara nazad, fata se nesto za glavu, imaju rezultat sto im je bio cilj napadaci ne pomazu u odbrani i onda ovaj gol, napadac stoji sam, ovaj ga gadja i cao.

  21. #243
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,910
    Thanks Thanks Given 
    8,661
    Thanks Thanks Received 
    3,839
    Thanked in
    2,287 Posts

    Default

    Čudna tekma,ovo drugo pol što gledah,sasvim solidni,šteta da ne prodju.

    A sami su krivci zbog poraza.
    ...

  22. #244
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    1,115
    Thanks Thanks Given 
    2,504
    Thanks Thanks Received 
    474
    Thanked in
    261 Posts

    Default

    Kurasao

    Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka

  23. #245
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,331
    Thanks Thanks Given 
    6,180
    Thanks Thanks Received 
    13,683
    Thanked in
    5,181 Posts

    Default

    Španija lećela po terenu danas u prvom poluvremenu, u drugom samo odradili posao. Ok utakmica i Belgija - Iran skroz iako nema golova, De Brujne maestro ali džabe kad Iranci imaju ovoga ludaka na golu, šta je sve branio mada dosta i sreće...


    Sent from my 17PM using Tapatalk

  24. #246
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    498
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Dobra je utakmica baš, žao mi je zbog glupog ofsajda kod gola Irana poslije strašne šeme. Sad idiotski i potpuno ispravan crveni za Belgiju, ali sami su krivi kad nisu prelomili utakmicu - Lukaku je tranja, šteta jer je ostatak tima baš dobro igrao. Tielemans, Trossard, De Cuyper i naravno De Bruyne, svi odlični.

  25. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  26. #247
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,910
    Thanks Thanks Given 
    8,661
    Thanks Thanks Received 
    3,839
    Thanked in
    2,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Španija lećela po terenu danas u prvom poluvremenu, u drugom samo odradili posao. Ok utakmica i Belgija - Iran skroz iako nema golova, De Brujne maestro ali džabe kad Iranci imaju ovoga ludaka na golu, šta je sve branio mada dosta i sreće...


    Sent from my 17PM using Tapatalk
    I prošlu je branio više nego dobro,ne znam dje brani,ali mislim da su bacili oko na njega već.
    ...

  27. #248
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,749
    Thanks Thanks Given 
    24,011
    Thanks Thanks Received 
    9,868
    Thanked in
    7,377 Posts

    Default

    Bačih pogled ne daju se ovi Iranci srcad.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  28. #249
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,331
    Thanks Thanks Given 
    6,180
    Thanks Thanks Received 
    13,683
    Thanked in
    5,181 Posts

    Default

    I na ovu loptu je bio ovaj ludak da je išla u gol, pozicioniranje mu je vrhunski + refleks


    Sent from my 17PM using Tapatalk

  29. #250
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,907
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,495
    Thanked in
    1,567 Posts

    Default

    Cape verde plodi

    Tu es mon hero.
    Tu es mon héro!

Page 10 of 11 FirstFirst ... 67891011 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Svjetsko prvenstvo u kosarci...
    By pirely in forum Ostali sportovi
    Replies: 46
    Last Post: 03-09-06, 22:35
  2. Spisak igraca za svjetsko kosarkasko prvenstvo
    By MNIP in forum Ostali sportovi
    Replies: 14
    Last Post: 16-07-06, 10:55
  3. Tipovi za Svjetsko Prvenstvo NJEMACKA 2006
    By The_B@fU$ ® in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 58
    Last Post: 27-06-06, 07:08
  4. Replies: 9
    Last Post: 26-06-06, 09:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •