Page 372 of 373 FirstFirst ... 272322362368369370371372373 LastLast
Results 9,276 to 9,300 of 9310

Thread: Saobracajna infrastruktura - Problemi i rjesenja

  1. #9276
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,597
    Thanks Thanks Given 
    6,165
    Thanks Thanks Received 
    5,808
    Thanked in
    3,360 Posts

    Default

    SNIMANJE:

    Uprava policije će, shodno članu 93 Zakona o unutrašnjim poslovima, povodom održavanja Samita EU – Zapadni Balkan, vršiti snimanje 04, 05. i 06. juna 2026. godine na području opština Podgorica, Tivat, Herceg Novi, Kotor, Budva, Cetinje (Lovćen i Grahovo), kao i u akvatorijumu Bokokotorskog i Tivatskog zaliva, te na širem i užem području mjesta održavanja Samita EU – Zapadni Balkan, kao i boravka i kretanja zvaničnika, predstavnika država, političkih delegacija, diplomatskih misija i međunarodnih organizacija, prije, tokom i po završetku navedenih događaja.

    Za dane 04, 05. i 06. jun 2026. godine, zabranjena je upotreba dronova na području Cetinja, Njeguša, Lovćena, Tivta i Kotora, osim dronova službi bezbjednosti, u cilju obezbjeđenja događaja u skladu sa Zakonom. Nadzor nad upotrebom dronova će sprovoditi Uprava policije i Agencija za civilno vazduhoplovstvo.

    SAOBRAĆAJ:

    U cilju nesmetanog i bezbjednog odvijanja međunarodnog Samita EU – Zapadni Balkan u Tivtu, biće privremeno izmijenjen režim saobraćaja, uključujući povremene potpune i/ili djelimične obustave saobraćaja. Na pojedinim magistralnim i lokalnim putevima će počev od sjutra, 04.06.2026. godine, završno sa 06.06.2026. godine, doći do obustave saobraćaja za sve kategorije vozila, i to:

    Za četvrtak, 04.06.2026. godine:

    – Od Graničnog prelaza „Božaj“ do Graničnog prelaza „Aerodrom Podgorica“ – od 11.00 do 13.00 časova;

    – Od GP „Aerodrom Podgorica“, obilaznicom preko mosta „Luča“, do Cetinja – od 10.30 do 17.00 časova;

    – Putni pravac Kotor – Tivat – Budva – od 12.30 do 17.00 časova;

    – Putni pravac Njeguši – Trojica – od 16.30 do 22.00 časa.

    Za petak, 05.06.2026. godine:

    – Od GP „Aerodrom Podgorica“, obilaznicom preko mosta „Luča“, do Cetinja – od 14.00 do 17.00 časova;

    – Putni pravac Budva – Kotor – Tivat – od 13.00 do 16.00 časova;

    – Putni pravac od Bulevara Jaz do Tivta – od 08.00 do 16.00 časova;

    Za subotu, 06.06.2026. godine:

    – Od GP „Aerodrom Podgorica“, obilaznicom preko mosta „Luča“, do Cetinja – od 14.00 do 17.00 časova; i

    – Putni pravac Budva – Kotor – Tivat – od 13.00 do 16.00 časova.

    Informacije o odvijanju saobraćaja u Opštini Tivat:

    – Na snazi će biti potpuna obustava saobraćaja za sve kategorije vozila u Istarskoj i Arsenalskoj ulici za dane 04.06.2026. i 05.06.2026. godine;

    – Na ostalim saobraćajnicama u gradskom jezgru će se saobraćaj u navedena dva dana odvijati nesmetano lokalno, dakle bez mogućnosti izlaska vozilom na magistralu odnosno ulaska vozila sa magistrale u gradsku zonu u Tivtu;

    – Vozilima sa prvenstvom prolaza (Hitna služba, Vatrogasna služba, Komunalna policija, Pogrebne usluge i dr) će ulazak službenim vozilima sa magistrale u gradsku zonu u Tivtu i izlazak iz gradske zone u Tivtu na magistralu biti dozvoljen ali uz obaveznu prethodno konsultaciju sa Upravom policije – Dežurnom službom Odjeljenja bezbjednosti Tivat, na dežurni broj 122, i uz dogovorenu pratnju policije.

    Napomena: Saobraćaj od Tivta preko trajekta Kamenari – Lepetane do Graničnog prelaza „Sitnica“ će 04.06.2026. godine i 06.06.2026. godine biti zatvaran povremeno, u skladu sa realnim potrebama.

    Napominjeno da, usljed nepredviđenih okolnosti u saobraćaju, može doći do blagog odstupanja u vremenu koje je predviđeno za zatvaranje navedenih saobraćajnica, u smislu da neke saobraćajnice mogu biti zatvorene malo ranije odnosno da se vrijeme zatvaranja može produžiti.

    POMORSKI SAOBRAĆAJ:

    Od 03.06.2026. od 00.00 časova do 05.06.2026. godine do 21.00 čas obustavljeno je uplovljavanje isplovljavanje plovila iz marine Porto Montenegro. Pomorski saobraćaj biće ograničen i na širem području akvatorijuma oko štićenog prostora.



    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  2. The Following 2 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  3. #9277
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Znaci blokada drzave zarad par guzica koje, realno, vecina rpepoznala ne bi da ih sretne na ulicu
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  4. #9278
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,986
    Thanks Thanks Given 
    4,275
    Thanks Thanks Received 
    8,246
    Thanked in
    3,140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    Znaci blokada drzave zarad par guzica koje, realno, vecina rpepoznala ne bi da ih sretne na ulicu
    Ko nam je kriv sto smo infrastrukturu u zadnjih 70 godina razvili tako da je jedan dogadjaj moze zablokirati.

    Da imamo granu autoputeva po svim krajevima drzave, makar bi se vozili magistralnim.

    Samo da nas unesu 28me, pa da znamo da ovo nije za dzabe.

    Sent from my SM-A566B using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  6. #9279
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    Na aerdorom moras kroz vinograde a ne sto drugo...

  7. The Following User Says Thank You to E_K_V For This Useful Post:


  8. #9280
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,906
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,494
    Thanked in
    1,567 Posts

    Default

    Ima li kakva blokada saobracaja sjutra po Pg?

    Tu es mon hero.
    Tu es mon héro!

  9. #9281
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Ima li kakva blokada saobracaja sjutra po Pg?

    Tu es mon hero.
    Za subotu, 06.06:


    – Od GP „Aerodrom Podgorica“, obilaznicom preko mosta „Luča“, do Cetinja – od 14.00 do 17.00 časova; i

    Racunaj da moze da se "prelije" na odredjene krajeve grada (DOnja godica, Zelenika...)
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  10. The Following User Says Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  11. #9282
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,725
    Thanks Thanks Given 
    9,141
    Thanks Thanks Received 
    6,604
    Thanked in
    2,584 Posts

    Default

    Nece nijedan taksi da dodje u tivat za nas
    Slijecemo u 1125 ali oni mece da rizikuju

    Pakao

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  12. #9283
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Ponudite da platite skuplje da vas voze preko Njegusa - to ne zatvaraju vise (sem redovnoga jednosmjernoga zatvaranja)
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  13. #9284
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,597
    Thanks Thanks Given 
    6,165
    Thanks Thanks Received 
    5,808
    Thanked in
    3,360 Posts

    Default

    Opšta parkirališta (ukupno 341 parking mjesto) raspoređena su u Zoni III, i to: ​Ulica Oktobarske revolucije (dvorišni dio) – 92 parking mjesta, Bulevar Crnogorskih serdara (dvorišni dio) – 92 parking mjesta, ​Ulica Bratstva i jedinstva (zgrada Krstarica) -114 parking mjesta, ​Ulica Bratstva i jedinstva (zgrada Šargarepe) – 43 parking mjesta”, navodi se u saopštenju.

    Od 22 juna krece naplacivanje...
    Opet za invalide da spomenem u sfrj nekadasnjoj da bi dobio mjesto invalida i tablice nisi smio da imas obje noge... sa jednom su odbijali...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  14. #9285
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,589
    Thanks Thanks Given 
    1,669
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,194 Posts

    Default

    Ponude za „Semolj” opet na provjeri: Komisija poništila odluku Ministarstva javnih radova

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-javnih-radova


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #9286
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,689
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Pričah tu sa jednim vezano za stanje u ovom drugom dijelu ulice Vojislavljevića.
    Da ovi iz opštine su nudili premalo od realne cijene (da otkupe plac) kad su našli zajednički dogovor i isplatile se pare.
    Posle odredjenog vremena sve stopirano i blokirano ipak nećemo tako.

    Mada nije ni čudo kad se onaj prvi dio radio godinu i kusur...

  16. #9287
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Pričah tu sa jednim vezano za stanje u ovom drugom dijelu ulice Vojislavljevića.
    Da ovi iz opštine su nudili premalo od realne cijene (da otkupe plac) kad su našli zajednički dogovor i isplatile se pare.
    Posle odredjenog vremena sve stopirano i blokirano ipak nećemo tako.

    Mada nije ni čudo kad se onaj prvi dio radio godinu i kusur...
    ne znam st arade u Vojislavljevica, ali znam kad su radili stari put za DG kako su radili
    Nudili su preko opstinske cijene (i realne)
    Uz to su nudili da se sve osteceno plati ljudima - svako drvo, svaki metar ograde i sve... cak su svima koji su se slozili i odradili stvari bez zatezanja platili preko - u smislu nakite da je bolja ograda, da je duza, da je kapija veca i slicno... malo, ali posteno

    ali bilo je ljudi koji su trazili po 300e/m2... vukli se po sudova i na kraju dobili .i.
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  17. #9288
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,689
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Pakla ovoga ka Tivtu.


  18. #9289
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,567
    Thanks Thanks Given 
    2,098
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Najbolja sezona do sad. Za inat dusmanima


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  19. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


  20. #9290
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,986
    Thanks Thanks Given 
    4,275
    Thanks Thanks Received 
    8,246
    Thanked in
    3,140 Posts

    Default

    I velis onda DF ne valja. Simonida najbolja gospodja ministarka.

    Sent from my SM-A566B using Tapatalk

  21. #9291
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    1,114
    Thanks Thanks Given 
    2,504
    Thanks Thanks Received 
    474
    Thanked in
    261 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    I velis onda DF ne valja. Simonida najbolja gospodja ministarka.

    Sent from my SM-A566B using Tapatalk
    Simonida gazi

    Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka

  22. #9292
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,071
    Thanks Thanks Given 
    3,635
    Thanks Thanks Received 
    6,765
    Thanked in
    4,050 Posts

    Default

    Neki udes vjerovatno. Nijedna strana tablica.
    Prema tome, šta da ti kažem?

  23. #9293
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,589
    Thanks Thanks Given 
    1,669
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,194 Posts

    Default

    Nije udes nego je svaki dan ovako prema tivtu. I ujutru i popodne a pogotovo predvece

    Sent from my S25+ using Tapatalk

  24. #9294
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,071
    Thanks Thanks Given 
    3,635
    Thanks Thanks Received 
    6,765
    Thanked in
    4,050 Posts

    Default

    Onda je to tako zbog cepa.
    Prema tome, šta da ti kažem?

  25. #9295
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,567
    Thanks Thanks Given 
    2,098
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    nije bogami nego sezona krenula dosta ranije jer su iz ministarstva aktivno radili na tome.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  26. The Following 4 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  27. #9296
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,986
    Thanks Thanks Given 
    4,275
    Thanks Thanks Received 
    8,246
    Thanked in
    3,140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Neki udes vjerovatno. Nijedna strana tablica.
    Guzve stvaraju domaci vozaci, a ne strani.
    Mnogo vise domaceg naroda ljetuje u boki, ili prolazi kroz boku.
    Isto tako mnogo je vise biznis aktivnosti koja se desava ili tranzitira kroz boku, u zadnjih 5-6 godina.
    Cak i zimi se ovi cepovi stvaraju, a ljeti su samo veci.
    Najveci je kontrast nedeljom, maltene nidje nikoga na put vecinu dana.

    Sent from my SM-A566B using Tapatalk

  28. #9297
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,689
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Neki udes vjerovatno. Nijedna strana tablica.
    Nevozači ti se zaustave i skreću 2 na sat i zakrče sve živo.
    Ovo su ti neki vrtuelni čepovi.

  29. #9298
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,597
    Thanks Thanks Given 
    6,165
    Thanks Thanks Received 
    5,808
    Thanked in
    3,360 Posts

    Default

    Ada pocela sezona juce na autoput ko po podgorici kad je sezona djaka... e da i vazda neki pametni na ENP da plati gotovinom

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  30. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  31. #9299
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    11,167
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    564
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Katastrofa je sa enp, u petak čep na enp zbog nekog sto oce gotovinom da plati. Ovo pricam za sozinu.

    Послато са 2510ERA8BG помоћу Тапатока

  32. #9300
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,089
    Thanks Thanks Given 
    1,999
    Thanks Thanks Received 
    1,333
    Thanked in
    805 Posts

    Default

    Iz razloga sto radnik/ca u kucicu ga puste bez obzira sto je promasio traku
    Pa onda on opet dodje i sledeci i sledeci put


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

Page 372 of 373 FirstFirst ... 272322362368369370371372373 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Info Nadjena saobracajna
    By Z600 in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 02-09-13, 12:17
  2. Savremena poslovna rjesenja za prezentacije i sl
    By Djed_Djuro in forum Hardware
    Replies: 2
    Last Post: 20-12-12, 17:21
  3. opstinska pitanja i rjesenja
    By sparco in forum Centralni
    Replies: 0
    Last Post: 13-05-11, 14:37
  4. P: Sophos antivirus rjesenja
    By Iggy in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 29-09-09, 15:44
  5. Podgorica Blok IX Telekom-Infrastruktura
    By Jocker in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 2
    Last Post: 11-07-09, 17:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •