Evo gledam izgleda da je ozbiljna priča iza ovog sira a ti voliš restorane.
https://ffhfdgd.wixsite.com/kuzina-stanovcic
Ja bi najradije ovaj tvrdi mlad ne bi a valja sa čovjekom direkt stupit u kontakt.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Evo gledam izgleda da je ozbiljna priča iza ovog sira a ti voliš restorane.
https://ffhfdgd.wixsite.com/kuzina-stanovcic
Ja bi najradije ovaj tvrdi mlad ne bi a valja sa čovjekom direkt stupit u kontakt.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Konkretno nađoh u Megu kod Zelene pjace, iza TQ plaze, ne znam ima li u svaku. Zvah ovaj broj ali vele nije dostupan, vlasnica je na terenu muze kravu
Posle nađoh 2 broja na netu, na jedan mi se javio "sin" i rekao da mu majka oko toga čini, a on je u Beograd ali da mu se i stric sa time bavi malo komercijalnije od majke mu. Nemaju dostavu, nema u Pg. Eto vala, nešto da nemaju podgoričani, milo mi je no se spuštite da osolite guzicah i uzmete lijepog sira![]()
"I shut my mouth and hold the light"
Ništa vala, i drugi put, meni bi lako da podijelim![]()
"I shut my mouth and hold the light"
Poyy iz Brisela...
Sent from my moto g56 5G using Tapatalk
Ne znam okle je povrce sto se trenutno uvozi u CG (jer nase ne moze biti) al sta je ovo druze, ocu da uzmem krastavac i svaki ima pola metra, debeo kao bukva, paradajz velicine lubenice a luk kao da je rodio prije 2 god, sve trulez zivi a i on taman kao pipun dosao. Ajde u jednu prodavnicu nego u svih 4-5 sto ima oko mene je tako...
Hahahahahaha vise testosterona u ovaj jedan krastavac nego u 3 coeka
Kako se naduvavaju cijene.
![]()
Last edited by Apolo; 21-06-26 at 11:22.
I ovo kod nas nekad bilo euro i nesto, pakao
nothing comes from violence and nothing ever could
I to skroz fini. Ali gledaj cijene, dranje
Tu es mon hero.
Tu es mon héro!
Ja sam uvijek bio za to da se kupuju crnogorski proizvodi,ali sto se mlijeka tiče roza kravica mi je najljepsa bila i ostala.
Od ovih sam ranije najviše volio Niku,pa Lazine pa Srnu,sad su mi tu nedje,čak me je Nika razočarala u zadnje vrijeme.
Bas sam danas sam pio Srnu,onako nije loša,ali moja kravica mi je najbolja.
Smao ovaj računam za jogurt.
Mislim mogu l Lazine ili srna, ali apsolutno je ovaj najbolji.
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Balans kiselo mlijeko u većim čašama, nema ga u flašama mi je najbolje.
Sent from my SM-S926B using Tapatalk
Dobila sam preporuku za ovu piletinu a inače piletinu izbjegavam nego..jel probao neko?
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks