Jedinica i dvojka su bili dizajnom potpuno ok.
2a i 3a su bili nagrdni ali ajde moglo se proći.
Ali ono što su izbacili sa modelom 3, ono je kriminal.
Srećom opasuljili su se pa je 4a i 5a vratio kontinuitet nagrdnosti...
Dakle dizajnerski odavno nijesu uboli, dok tehnički veoma simpa rade a pri tome mislim na odnos cijena kvalitet.
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............






Reply With Quote

Bookmarks