Damage control
Došlo iz dupeta u glavu - jasno je da se moralo nešto promijeniti jer ono ni na šta nije ličilo
McLaren i RBR napravili po 2 koraka naprijed, za ove prve se znalo vec u Japan. Merc spor nesto, ne znam sta je to, Max je skinuo Russelu pola sekunde po krugu.
Prema tome, šta da ti kažem?
Damage control
Došlo iz dupeta u glavu - jasno je da se moralo nešto promijeniti jer ono ni na šta nije ličilo
Last edited by coldplay; 02-05-26 at 21:14.
Zvanično trka počinje 3 sata ranije odnosno u 19h zbog očekivanih obilnih padavina i grmljavine kasnije..
Sent from my SM-S938B using Tapatalk
Strasne su ove animacije. Ehh da smo ovo inali 90tih…
https://www.instagram.com/reel/DX3sXo9ia8h
Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
Može li mali Kimi da izdrži pritisak pri startu pored Max-a i Leke? ako danas uzme trku realno uzima Rakeli titulu favorita za šampiona
Sent from my SM-S938B using Tapatalk
Odje je potop trenutno ostavio sam auto na ulicu parkiran, do pragova je u vodu bkvln
I cini mi se da nece prestajati, tako da cemo da vidimo
Samo da ga placipip rasel ne osvoji
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Naravno, B2 FTW.
Prema tome, šta da ti kažem?
Kakav start, što čini ludi Max
Sent from my SM-S938B using Tapatalk
Teško li je biti navijač Ferraria evo 19ta godina.
Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
Antoneli baš lagano da ne vjeruje čovjek.
Pa nije bilo bas lagano. Nemaju vise dominaciju, McLaren je tu, i sve mi se cini da imaju nelegalnu mapu motora jer kod njih skoro da nema clippinga.
Lekan je debil i nista od njega. Ono nista, ni da me dirne.
Prema tome, šta da ti kažem?
A isto je taj debil natjerao Maxa da napravi piruetu na startu.
A sam je kriv što Maxa pred kraj trke nije brže riješio nego je trajala borba i Piastri se primakao.
Svakako trka mu je uništena besmislenim pozivanjem u box i izlaskom u sredinu grida nakon pit stopa a ovo na kraj je samo posljedica frustracija.
Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
https://youtube.com/shorts/POA628JLl...QBJq0t6w-VmGKR
Opet Lekan sa cimanjima. Za ovo je trebao da dobije kaznu a ne za ono pred kraj.
Prema tome, šta da ti kažem?
Pogrijesio je time sto je isao naglo i previse ulijevo jer je mislio da ce ga ovaj pokupiti.
Last edited by TAKUMI; 04-05-26 at 12:28.
Prema tome, šta da ti kažem?
Pa vidimo Djordja sta radi, a iskusniji masu.
Prema tome, šta da ti kažem?
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks