Page 57 of 93 FirstFirst ... 74753545556575859606167 ... LastLast
Results 1,401 to 1,425 of 2303

Thread: 2025/2026 NBA Season

  1. #1401
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,160
    Thanks Thanks Given 
    209
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    310 Posts

    Default

    DiVincenzo igrač utakmice, što napravi na čisti hustle i još spakova trojku za pobjedu. Gobert sasvim pristojno uštopovao Jokića u ove dvije utakmice, pogotovo u posljednjoj četvrtini današnje, u stvari i Jokić i Murray prilično loši u završnici. Šta je Murray mislio sa dugom dvojkom na -3 i ostale misterije univerzuma.

  2. #1402
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,016
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    U NBA nema faula za potrositi.

    Ako fauliras igraca dolje nece svirat osim ako nije neka zvijezda i treba na slobodna zbog toga.
    Cesto ako ga jedva taknes ce to dat, da ga pokrenu malo.

    Aki sto vole da rade je da puste kontakt dolje, koji igrac namjerno pravi da bude lopta sa strane, i tako ce dva takva kontakta pustit, ali cim pokupi loptu ili krene na sut svirace faul, iako tad kontakta jedva da ima.

    Komentatori ce rec "tri puta ga je faulirao do sad", fazon ko da je golgotu prosao.
    A realno dobio je slobodna a defanzivac kaznjen faulom koji nije htio da napravi, niti ga je napravio.
    Jednostavno se ne dozvoljava igracima da potrose faul, odbrana se obeshrabruje, napad se maksimalno pomaze. A kosarka nije 134-125, no takticko nadmudrivanje.

  3. #1403
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,693
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default


  4. #1404
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Nije uspjelo praćakanje i foliranje Đokića.
    Trt.
    Sviraše Entu korake koji se ne sviraju i džabe sve.
    Dr. Di Vinćenco!

  5. #1405
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,016
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Sjecam se prije tri godine ono ispadanje Volvsa, kako niko nije ukalkulisao kasapljenje centara Sote faulovima koji to nisu.
    Sad malo se to smanji odmah drugacija prica.

    A vidi Biznismena, jos vjeruje u MVP Jokica.
    Bolje da ti je vjera u vanzemaljce i dalje jaka ko nekad, no u to da je Jokic MVP i najbolji na svijetu.

    Mnogo su realniji vanzemaljci.

  6. #1406
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,160
    Thanks Thanks Given 
    209
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    310 Posts

    Default

    Jedan hot tejk, ako dozvole safari i ostali ljubitelji lika i djela Naza Reida i slobodno me ispravite - nisam zadovoljan njegovom igrom posljednje dvije sezone. Morao bi mnogo bolje u svakom dijelu i aspektu igre, a on ako nije nazadovao u odnosu na sezonu kad je bio 6. igrač, a ono sigurno nije napredovao nimalo. Ako mu trojka ne upada, a voli da je pripali i nerezonski i procenti nisu dobri, djeluje kao minus na terenu jer drugo ništa ne radi dobro. Uporediti sa McDanielsom koji je značajno napredovao u napadačkom smislu (odbrana se podrazumijeva) pa sad umije i da napravi ulaz, ima neki šut sa poludistance kad mu ulaz zatvore, solidno doda i tako redom. Jasno, nije to isti tip igrača, ali opet - Minnesota je dosta položila u to da Reid zamijeni jedno 80% Townsa, a dobijaju 8%.

  7. #1407
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,016
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Dobar ovaj Kuminga.
    Dje je igra prije?

  8. #1408
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,638
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Jedan hot tejk, ako dozvole safari i ostali ljubitelji lika i djela Naza Reida i slobodno me ispravite - nisam zadovoljan njegovom igrom posljednje dvije sezone. Morao bi mnogo bolje u svakom dijelu i aspektu igre, a on ako nije nazadovao u odnosu na sezonu kad je bio 6. igrač, a ono sigurno nije napredovao nimalo. Ako mu trojka ne upada, a voli da je pripali i nerezonski i procenti nisu dobri, djeluje kao minus na terenu jer drugo ništa ne radi dobro. Uporediti sa McDanielsom koji je značajno napredovao u napadačkom smislu (odbrana se podrazumijeva) pa sad umije i da napravi ulaz, ima neki šut sa poludistance kad mu ulaz zatvore, solidno doda i tako redom. Jasno, nije to isti tip igrača, ali opet - Minnesota je dosta položila u to da Reid zamijeni jedno 80% Townsa, a dobijaju 8%.
    pisah vec ranije, da je danas naz vise 3 nego 5, a apsolutnu vecinu vremena na terenu provodi igrajuci 5, posebno sa randleom na 4. ne zna se ko je gori i neodgovorniji u odbrani od njih dvojice, a i u napadu se malo sudaraju.
    kao sesti covjek kome je prirodna pozicija 4, negdje je logicno da mijenja igraca na poziciji 4, ali ne. startna petorka sa nazom na 4 umjesto randlea je imala bolesno dobar rejtning na terenu (i mnogo bolji od startne petorke sa randleom), ali ta petorka je igrala u prosjeku okruglo 1 minut po utakmici. definitivno korak nazad u odnosu na prethodne dvije sezone, sto ne znaci da ti svi clanovi naz reid fan cluba nece zamjeriti i islupati te mokrim naz reid peskirom prvom prilikom!
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  9. #1409
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,016
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Sto bi reko Drejmond Green 'drag screen'.
    Evo i Maksi igra kad mu prave drag screen.
    Ovi iz Bostona to ne umiju, kod njih je moving screen i faul u napadu.

  10. #1410
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,016
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Koliko je Maksi panglu.
    A organizator igre.

    Neka to, no sto od Brauna nikad ne vidjeh neku inteligenciju na terenu, a kao neki genije.
    Nocas sutnu iz prve preko ruke, a mogli su loptu do kraja drzat.

  11. #1411
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,016
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    U najvaznijoj utakmici sezone Deni prdnjavica. A crtalo se da brejkuju.
    Generalno usiljena kosarka, dobra za regularni dio.
    Ne bih mnogo trosio napade na igraca koji sa 2m sam nece pogoditi kad je najvaznije.

    Skoti Henderson je stigao.

  12. #1412
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,016
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Skoti Henderson je pravi igrac.
    Onaj jaki bek iz proslosti kom ne treba blok da bi prosao 1-1, kom se igra ne svodi na prangijanje trojki...
    Prava igra.

  13. #1413
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,016
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Napisah nedje odje da je bolji za PO Luk Kenard no ... (i ne mogu se sad sjetit kojeg sam pojmasa guranog ka zvijezdu uzeo za primjer)

    Evo ga za sad bolji od Jokica.
    Neka mu Dzej Dzej nacrta koju akciju ne trebaju in Luka i Rivs do kraja PO.

  14. #1414
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,016
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Kunem vi se Broni senior je napravio najvecu gresku kad je pomislio da treba da se pomjeri mladjima.
    Sad sa 41 da ima svoj tim i loptu u rukama prije bi uzo prsten od Doncica i Jokica.

  15. The Following User Says Thank You to Bruda For This Useful Post:


  16. #1415
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,016
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Mrzilo me da pisem ovo...
    Cemu se nada Hjuston kad KD dribla loptu?
    On je ko mladic dzeparen u najbitnijim momentima, a ne sa 37.
    Prvi minut i takav deja vu. 9 izgubljenih ukupno.

  17. #1416
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,160
    Thanks Thanks Given 
    209
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    310 Posts

    Default

    Odlično bješe Portland - San Antonio, moraću opet nekoga da prozovem kao Scoota ne bi li proigrao. Jedna od 3 najbolje utakmice njegove cjelokupne karijere, dobar je momenat odabrao. Da kažemo da je Wemby ispao iz igre u prvom poluvremenu, moguće da ga zbog concussion protokola ne bude ni u trećoj, ali makar imamo seriju.

    Bila je odlična playoff utakmica sa gore-dolje rezultatom do početka četvrte kad je Portland upao u svoje klasične probleme sa idiotskim napadima i gubljenjem lopti i San Antonio se odlijepio, a onda umjesto da privedu kraju i oni kreću u svoje glupiranje i uspijevaju da izgube. Brat Toumani Camara ničim izazvan daje dvije trojke i ključna bacanja na kraju, Portland hvata skok u napadu nakon airballa za 3 Timelorda (zašto on šutira trojku iz kornera?!), ali isti taj Timelord and1 na alleyoop u odlučujućem posjedu... Vrlo bizaran kraj u kojem San Antonio nije uspio da se pohvata ni u napadu ni u odbrani, ali u napadu pogotovo, divljanje Foxa i loše izolacije koje odbrana Portlanda jedva čeka.

  18. #1417
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,016
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Zato sto je IQ igraca na minimumu, kao i dawg mentalitet.
    Maksi izbaco na Dramonda tri puta u najbitnijoj utakmici sezpne, ovaj 2 od 3.
    Problem je sto bi ta akcija bila odigrana tri puta i da je 0-3.
    I onda se pojavi OKC koja se ne zaebava, svaki napad se gleda uzeti dobar sut, u odbrani sve skolski, i kvota da osvoje 1.9.
    A to na one GSW bilo tako, mozda najbolji tim ikad, a ne na ekipu koja je osvojila titulu uz najvece moguce fiskove.
    Dakle, da ima malo vise IQ u ligi i gladi za pobjedom, ne bi OKC bila jasni favorit.

    Maksi pogodi trojku protiv rezervista vas srecan, pokazuje bicepse.
    Jeste pogodio tri trojke, ali to je alibi kosarka.
    Svakako je do suta jedino dolazio aku mu saigrac postavi nelegalni blok.
    11-28 sut, sledecu ce minus 30 zbog takvog mentaliteta.

    Ali Skoti H, kako on djeluje ko pravi igrac.

    Ima na koledzu Akuf, i on djeluje da bi bio prava jedinica.

  19. #1418
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,638
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    u krljanju iz 90-ih, pistonsi dobili trecu sa 22 razlike i lagano izjednacili seriju. orlando bi mogao da nadje malo suta spolja. ne znam kako mogu da se vrate ako ulete u dvocifreni minus, jer im ovi zatvaraju sve unutra. cade kapitenski.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  20. #1419
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,016
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Kakva borba OKC Suns, do poslednjeg minuta.

    Utakmica rijesena na kraju 3/4.

    E sad, kako imaju Bruksa, ako se bore samo da smanje prednost, to vrati SGA u igru i dodatni minuti i prilika da mu uleti klizeci i povrijedi ga.
    E sad da li bi to uradio svom kolegi iz Kanade, i tako onemoguci Kanadu da na nekom ozbiljnom takmicenju bude medju 8, jer je SGA toliko dobar da mogu biti medju 8.

    Cus, 26 dolje, 10 minuta do kraja i prva postava u igri. Pa e, bas bi dobro bilo da Grin se skrsi pred meceve na domacem terenu.

  21. #1420
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    3,465
    Thanks Thanks Received 
    3,811
    Thanked in
    2,387 Posts

    Default

    Goat, veli, Jokić i ostala banda loših čuvara.

    Svaki dan je dobar za upiranje.

  22. #1421
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,636
    Thanks Thanks Given 
    885
    Thanks Thanks Received 
    1,314
    Thanked in
    692 Posts

    Default

    Kako su pojedini igrači nepristojni nevjerovatno.
    Jokić nikad jednu rijec nije ruznu kazao o bilo kome a ovaj lik komentarise cijelu ekipu sa kojom je prosle godine imao seriju od 7 utakmica a o sad se smijesi slicna.
    Presrecan bi bio da ih izbaci Denver pa posle neka ih pregazi San Antonio 4:0 zabolje me.

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  23. The Following User Says Thank You to kurogane For This Useful Post:


  24. #1422
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,016
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    U jednu ruku si u pravu, u drugu zanemarujes to da neko nece da trpi sr a da drzi slovo je zasluzio etickim igranjem kosarke.

    Ni SGA nikad nista ne kaze za bilo koga pa opet nikom od nas ne bi bilo nemilo da ga zovu posrom koji unistava igru.

  25. #1423
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,016
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Gledam mec ove sezone, Jokic na trojci okrenut ledjima i neki igrac drzi ruku pored njega, usmjerava ga iliti hand checking.
    Jokara se pracaknu o tu ruku, no neka to, no de dize i na sut onako okrenut ledjima.
    Sudije faul dolje, Jokara se buni sto nije faul na sutu za tri.

    Da sam u ligi takve bih na sprdnju diza pa da su i MJ.
    Na kraju krajeva, bilo je 90-ih i onih koji su MJa verbalno provocirali.
    Pa se nismo zgrazavali no cekali da vidimo sto ce biti na parketu.

  26. #1424
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,016
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    I na kraju dana, ja sam taj NBA najvise volio kad su u njemu igrali "ulicari".
    Pa oce da pojede obruc, ponizi, pobije se...
    Danas tatina i mamina đeca su glavni u ligi, dolaze u bundicama na meceve, lakiraju nokte...
    Pa sto svake godine se mijenja sampion.
    Mijenja se jer nema tri rodjena sampiona u ligi gladna pobjede, pa svake godine titulu osvoji neko jer neko mora bit prvi medju faketnom đecom bogatih roditelja.

  27. The Following User Says Thank You to Bruda For This Useful Post:


  28. #1425
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,636
    Thanks Thanks Given 
    885
    Thanks Thanks Received 
    1,314
    Thanked in
    692 Posts

    Default

    Ne pričam o terenu,neka se krpe ko ih šiša-ali posle utakmice ovako prozivati ekipu koju si pobijedio sa nekoliko poena razlike plus u seriji je 1:1 plus je u toj ekipi je trostruki MVP plus jos jedan all star igrač a ni po jada da to kaže Edvards koji je zvijezda nego ovaj lik , pih pih.


    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

Page 57 of 93 FirstFirst ... 74753545556575859606167 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorski klubovi sezona 2025-2026
    By Gagarin in forum Fudbal
    Replies: 1
    Last Post: 28-06-25, 05:36
  2. 2021/22 NBA season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 1166
    Last Post: 27-09-23, 19:23
  3. 2020/21 NBA season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 1213
    Last Post: 02-08-21, 10:18
  4. 2019/20 NBA season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 1301
    Last Post: 18-10-20, 19:06
  5. 2018/19 NBA season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 1918
    Last Post: 06-07-19, 10:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •