Nema šanse da mu daju MVP ako Denver ne bude 3. na tabeli. Ionako je već 99% odlučeno da to opet bude SGA.
p.s. Žao mi je što niko ne pominje Kawhija u ovim razgovorima oko MVP, čovjek ima fenomenlanu sezonu, ali nažalost zbog veoma lošeg start Clipersa je potpuno zaboravljen kad je MVP priča u pitanju.
On i Cade definitivno zaslužuju mnogo više pohvala.





Reply With Quote
Bookmarks