I ja mislim da imaju u rezervi makar toliko pod uslovom naravno da budi zdravi.
Slijedi im desetak utakmica sa laksim protivnicima , vidjecemo kako ce proci.
I ja mislim da imaju u rezervi makar toliko pod uslovom naravno da budi zdravi.
Slijedi im desetak utakmica sa laksim protivnicima , vidjecemo kako ce proci.
Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks