jooooj, svice u 6!
nothing comes from violence and nothing ever could
A kako si ti u sve nji'ove aljine upućen.Koga briga ko se s kime..ono.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Debele
Samo jos da se dopise broj telefona nekog ko te napunio safre pored onog "debele"...
Ovo je inace Stari Merkator, Beograd...bila je tu jedna dobra buregdzinica...kao da ne jedes burek nego neku tortu...sramota coeka i da jede toliko i da prlja toliko tanjira...reko siplji mi u ovaj isti ne vadi ciste, ne brini..
Država univerzalnog normativnog morala i obrazovanja
Idem u Japan u sl 7 mjeseci prije nego nam opet zabrane bezvizni rezim
Ne treba mi nigdje dalje od granice ako ne moram došao je i taj dan.
Imam u planu jedan dan Adu Bojanu sa nekim malim zvučnicima da kuliram na proljećno sunce i talase uz zvuke neke muzike.Sama.Dovoljno.
Vazi. Saljem ti pozdrave iz Vijetnamskg smjestaja jer eto tako aruba je aruba venecuanskii receno![]()
![]()
Last edited by zubizaretta; 08-03-26 at 22:16.
Jel se ti to hvalinjaš.![]()
Ti se gospodjo druzis sa hal 1 i slicnima![]()
Ako zvucim kao ego, to je zbog toga sto vi vidite ego. Svoga posla pazim![]()
Ja se družim sa raznoraznima koji su me naveli prethodne dvije noći na ovu misao.
Nego, kako smo osjetljivi.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Niposto. Svoga posla je uvjek prava mjera nebitno o akteru![]()
Još si prgav.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Nexavisno zvuci vise ttch![]()
Nisam ja prgav. Ti si si inače ali nisi prema prema meni![]()
Sladak si kad si prgav.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Ksks![]()
Čitam sad pisaniju od prethodnih dana, i ne znam da izaberem ko je bolji:
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
#fakenews
Hah. Roze stikle sam ti obecao pa ti glumi kaznenu ekspediciju![]()
Fuj.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Ima oovsj odgor vaze i sa ovim prethodnim, nije da nije![]()
Pa jes i Holivud je fuj.
There are currently 16 users browsing this thread. (0 members and 16 guests)
Bookmarks