Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast
Results 101 to 125 of 201

Thread: La Liga 2025/2026

  1. #101
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Sta da osvoji tripi LS? A ne moze pored Intera,vi ste za ovo takmičenje,u formi ste,Damfris da se vrati,ove bi opeglali AM ko gu****
    Prvo nesrecni prvi gol,cista greska golmana. Kasado 2 puta ili 3 ne znam koliko puta gubi loptu na sredini puca kontra. Eto u drugo totalno drugacije bilo,mnogo manje kontri i sansi je bilo
    Sreca mogll su 6,7 primiti,i da jesu da mu Flick spusti odbranu dolje,a ne mozes protiv svakoga tako igrati kada nemas igrace da ti cuvaju loptu

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  2. #102
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Crna Farsa...
    Kakav šamar...uh

  3. #103
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Veci Samar kada te tresne tipa Albasete iz druge lige

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  4. #104
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Parma igra u talijansku ligu.
    Mislim da su Albasetea dobili u prijateljskoj neđe prije.
    Volim ovako kad izgube Barsa i Real posebno ubjedljivo.
    Kad ih malo spušte na zemlju.

  5. #105
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Ovo se nije odnosilo licno na tebe,nego na tvoj komentar "samar".
    Oni su od krvi i mesa, normalno da izgube ,pogotvo od tima koji je medju top 3 u Španiji.

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to miovrag For This Useful Post:


  7. #106
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Prsla odbrana,sad da se skupimo mi sa foruma dali bi im ta dva gola.

  8. #107
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Slazem se u potpunosti kolega. Prvi gol puka sreca i greska golmana. Garsia trop ,Kubarsi mlad,Arauho je van forme odavno. Balde i Koude bas lose igraju...

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  9. #108
    Join Date
    Aug 2025
    Posts
    122
    Thanks Thanks Given 
    210
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Nema podmuklijih igraca od igraca barselonete, godinama.ovog Erika Garsiju bih mlatio svaki dan.
    Pogadja ga lopta u ruku, on pokazuje da su grudi bile u pitanju.. posle pravi faul za crveni, on udara igraca Atletika kao zadnji igrac i on poce da se previja, kao da je on pretrpio faul. Da ne bi Vara ne bi dobio crveni. Posle nesto psuje u tunel, pih, pravo katalonsko govedo.

  10. #109
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Prvo u svoje dvoriste gledaj,pa onda u komsiluk

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  11. #110
    Join Date
    Aug 2025
    Posts
    122
    Thanks Thanks Given 
    210
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Gledacu dje hocu tebra i smiri malo, vecih gabelja od katalonaca nema.

  12. #111
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Hahahahaha toliki si vjerni navijač Varmadrida,cim Barsa izgubi javljas se. A kada ovi Smrdjani izgube,nema te nidje.
    Poyyy
    PS.Pozdravio te Albasete

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  13. #112
    Join Date
    Aug 2025
    Posts
    122
    Thanks Thanks Given 
    210
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Ne bih rekao da imas preko 15god,varmadrid i ove izraze koriste djeca do 15god i ti .. razumijem da imas kompleks od Reala, jbg,fan si manjeg kluba, lopovskog kluba.
    Nije vazno sto ste izgubili, svejedno mi je, samo ta gluma i podmuklost igraca mi ide na k.

  14. #113
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Mene je milo da smo vas udarili toliki kompleks,da svaki nas poraz slavite vise nego svoju pobjedu.
    Decko, nauci svoje dvoriste da gledas u zivotu i ne zabijaj nos u komsiluk, malo prije sam ti rekao,gledaj kako se tvoji "ljubimci"prenemazu po terenu.
    ....... Toliko.......


    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  15. #114
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,093
    Thanks Thanks Given 
    2,001
    Thanks Thanks Received 
    1,333
    Thanked in
    805 Posts

    Default

    Ne ukljucujem se u diskusiju samo pitam ovo...
    Ono je Franko natjerao igrace reala da predju u barselonu jel tako ono bilo?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  16. #115
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,647
    Thanks Thanks Given 
    677
    Thanks Thanks Received 
    694
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    Ovo me podsjeti na vrijeme od prije 15 godina
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  17. The Following User Says Thank You to Markys For This Useful Post:


  18. #116
    Join Date
    Aug 2025
    Posts
    122
    Thanks Thanks Given 
    210
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Nije bratu lako, garant je pod sedativima.

  19. #117
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Barsa udarila Realu kompleks,a ovi 5 puta šampioni evrope u zadnjih 10 godina,Barsa 0.
    Mislim da madridisti ne bi imali ništa protiv da se nastave ti kompleksi😂

  20. #118
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,927
    Thanks Thanks Given 
    19,008
    Thanks Thanks Received 
    8,866
    Thanked in
    4,307 Posts

    Default

    Da ova Girona ima jednog Lewandovskog ili možda Darka Pančeva, dala bi do sad 3 gola Barsi.
    Kako doktorski iznose loptu dok Barsa vrši neki pseudo presing.

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  21. #119
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    499
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Isto i obratno, da Barca nema Lewandowskog i Laminea Yamala u očajnoj formi, moglo je biti i 3 gola za Barcu. Što ne mijenja činjenicu da je pozadi standardno promaja i visoka odbrana provaljena. Kad će početi prozivka Flicka? Do sad bi se svakom treneru zamjeralo s pravom što tvrdoglavo forsira nešto što očigledno više ne radi i ne pokazuje ni sposobnost da se prilagodi niti da prepozna nešto što bi se moglo popraviti?

  22. #120
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    8,173
    Thanks Thanks Given 
    508
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    373 Posts

    Default

    Veliki je gubitak Iniga plus mnogo povreda ove godine. Kounde, Kubarsi, Garsija, Martin i Balde su cini mi se skoro pa sve utakmice odigrali, 5 igraca na 4 pozicije dok je Araujo bio na mental health break.

    Ugasio sam sad na 2:1 nakon ovoga faula nad Koundeom, ja ne shvatam kako se ovo ne svira kao faul? Eto mozda ga nije ni takao, mozda nisam vidio dobro, al u slucaju da ga je nagazio, kako ovo nije faul? Smijesno, crnjak mi je fudbal gledat.

  23. #121
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,927
    Thanks Thanks Given 
    19,008
    Thanks Thanks Received 
    8,866
    Thanked in
    4,307 Posts

    Default

    Izbio(prvi stigao do lopte i u nastavku ga i nagazio. Old skul ostrvska škola suđenja:nema faula. Naravno, ovaj moderni derpe fudbal i strašljivo suđenje kontinentalnih a u zadnje vrijeme i ostrvskih sudija:faul i žuti.

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  24. #122
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    499
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Veliki je gubitak Iniga plus mnogo povreda ove godine. Kounde, Kubarsi, Garsija, Martin i Balde su cini mi se skoro pa sve utakmice odigrali, 5 igraca na 4 pozicije dok je Araujo bio na mental health break.

    Ugasio sam sad na 2:1 nakon ovoga faula nad Koundeom, ja ne shvatam kako se ovo ne svira kao faul? Eto mozda ga nije ni takao, mozda nisam vidio dobro, al u slucaju da ga je nagazio, kako ovo nije faul? Smijesno, crnjak mi je fudbal gledat.
    Ja ne bih imao problem s tim da Barci nisu neđe prije poništili gol iz iste ove situacije. Samo da ga hoće pogoditi je li faul ili nije, pa da jednako sude. A realno jeste ovo gaženje faul.

    Nego nebitno je to, Barca je zaslužila 0 iz ove utakmice i to je dobila. Od momenta kad je Raphinha izašao ništa nisu napravili, i onda je još i Olma makao na 1-1 i ne znam što je očekivao.

  25. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  26. #123
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Definitivno posle ovog meča moze pricati o krizi kod igrača,dva poraza za redom ....
    Mislim da Yamal nije trebao penal da izvede,cistu sansu kontru je prokockao,tako def.postaje da bude Neymar 2,da ga nema 3 utakmice,i evo ga jednu.
    Odbrana je postala suplja ko sito,do sada preko 40 golova primili u svim takmičenjima.
    Da se ne ponavaljam kolega je gore pisao ...
    Pedri, opet pedri i 5 Mjesta Pedri.
    Koliko ovaj igrač fali,da je to prosto nevjerovatno.
    Sredina Olmo FDJ i Fermin mislim da goru utakmicu nisu odigrali bez nekog idealnog dodavanja prema napadu,nazad jesu prema golmanu odlicnih

    Real preuzeo prvo mjesto,nastavlja se trka mnogo teze nego do sto se ocekivalo,ovo gostovanje je vazda bilo tesko,al sam se nadao potajno da ce biti bolji mec,a oni su zasluzeno izgubili.

    Ima jos da se igra,bice zanimljivo.....

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  27. #124
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,093
    Thanks Thanks Given 
    2,001
    Thanks Thanks Received 
    1,333
    Thanked in
    805 Posts

    Default

    Flik ce da ode na kraj sezone ponavlja mu se bajern jednostavno je provaljen a plana B nema ni na vidiku a razlog jer ih je unistio fizicki prosle sezone s ogranicenim igrackom kadrom... Ovim njegovim tempom bi mogao da igra samo arsenal s postojecim rosterom i niko mislim vise ne


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  28. #125
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Garsia i Ante vratili Real na 2 mjesto

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2025/2026 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2302
    Last Post: 22-06-26, 20:12
  2. Crnogorski klubovi sezona 2025-2026
    By Gagarin in forum Fudbal
    Replies: 1
    Last Post: 28-06-25, 05:36
  3. Replies: 5052
    Last Post: 26-05-12, 14:58
  4. Replies: 4074
    Last Post: 27-05-11, 23:43
  5. Prva Crnogorska Kosarkaska liga /super liga/
    By Montenegrino-CT in forum Ostali sportovi
    Replies: 8
    Last Post: 14-04-10, 09:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •