Od 2008 koristim iPhone, sve ok bilo do 15 Pro Max, evo sad sam na 16 Pro Max i nisam uzeo 17 jer vagam da li da pređem na neki drugi telefon. Ovoliko nestabilan nikad nije bio, da koči, da ostane ekran crn, da ispadne iz aplikacije... Znači, baš kao najgori android.
Pitanje, koji biste telefon uzeli da nije iPhone, a da nije ni Samsung, a da je premium uređaj?



Reply With Quote




Bookmarks