Ja ne kažem da je velemajstor,ali znao je s loptom. Imao je dobru minutažu u liverpulu koliko me sjećanje služi,tako da ne znam bas da je često ispadao iz tima radi balansa. Većinu mečeva je bio starter.

Ne kažem da je blistao svo vrijeme u liverpulu,ali ne bih ga podcjenjivao. Uostalom,bio je omiljen kod navijača liverpula dok je igrao tamo.