Page 10 of 30 FirstFirst ... 6789101112131420 ... LastLast
Results 226 to 250 of 734

Thread: Popravljate li seks?

  1. #226
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Da se vidi koliko vas je isfrustrirano od manjka sexa?
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  2. The Following User Says Thank You to aLaPaCha For This Useful Post:


  3. #227
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Misliš na ono kad se, kao slučajno, zaglavila na pola u ključaonicu?


    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Quote Originally Posted by joni View Post
    Pođeš od toga da zamisliš da li bi se glavni lik u priči,t.j. pokojnik ako si ga poznavao, ljutio kad bi ti pročitao misli tokom njegove sahrane.
    Evo ja kad umrem, volio bi da se bar dvoje-troje, koji se prvi put sretnu na moju sahranu, kresnu prije no mi daju treće jutro i da se bar jedan par upozna na moje pokajanje i da je on zaprosi prije no mi daju četr'esnicu.
    Ma i pop da mi kumu živu opali posle opela, ne bih se ljutio. Baš mi je kuma zagorela

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

    Granice nenormalnosti tvoje mašte ni Sizif ne bi probao tragat
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  4. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  5. #228
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,823
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Molim te govori u svoje ime. Ja sam mrtav ozbiljan a i otvoren sam. Evo, priznadoh Lapis čega se jedino sjećam iz Petra Pana.

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Ja se baš ali baš svega sjećam iz Petra Pana zavisi ko se javi na tu temu.

    Tebe recimo mi vuče asocijacija na onog krokodila što otkucava tik tak dok gleda na gusara Kuku.



    ...đe sam ja u ulozi krokodila.
    Last edited by Bluemoon; 10-01-26 at 21:57.

  6. The Following 3 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  7. #229
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    E jeste, znala je da bude bezobrazna, taman kao i one sirene... davno si gledao, vidi se

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

    Fino ti kažem, krajem prošlog veka...

    p.s.
    bezobrazluk definitivno ide u Popravke, ne Pokvarke, što jes jes
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  8. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  9. #230
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    1,915
    Thanks Thanks Received 
    1,425
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Nijesam pročitao sve poruke, pa ne zamjerite što ulijećem.
    Posle godina braka žena i muž postanu svojta, kao brat i sestra od tetke. Ljubavi ima dosta, ali (razapeće me romantičari) monogamija je polagana smrt za seksualni život, nema popravke. Što bi u Pajpere rekli fuc*ed up beyond repair. Ko ne vjeruje nek gugla "coolidge effect".

  10. The Following User Says Thank You to Tica For This Useful Post:


  11. #231
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,011
    Thanks Thanks Received 
    8,870
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Ahahahah a gdje se toga sjeti

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Pa jedino mi je to bilo bezobrazno u Petru Panu.
    Je li bilo još nešto? Tačno ću ga noćas ulljučit'. Na crtani mislim

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  13. #232
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Posle godina braka žena i muž postanu svojta, kao brat i sestra od tetke.
    Podsjeti me na ..

    https://youtube.com/shorts/KGr35ZToi1s

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  15. #233
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,157
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    902 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Da se vidi koliko vas je isfrustrirano od manjka sexa?
    Ne mi smo svjesno u celibatu zarad sebe samih i za bolje sjutra ljudske vrste. Lenny Krawitz glavom, dredom i bicepsom je zauzvrat proslojedio "simbolicnu" donaciju stvoritelju teme nakon iscrpnih savjeta koji su mu se ovdje ukazali.

    Mislite da buva nije biznismen? Razmislite opet!

  16. The Following 2 Users Say Thank You to zubizaretta For This Useful Post:


  17. #234
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Pa jedino mi je to bilo bezobrazno u Petru Panu.
    Je li bilo još nešto? Tačno ću ga noćas ulljučit'. Na crtani mislim

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    A ne, neću više ništa spominjat, još ćete mi i crtane pokvarit

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  19. #235
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Nijesam pročitao sve poruke, pa ne zamjerite što ulijećem.
    Posle godina braka žena i muž postanu svojta, kao brat i sestra od tetke. Ljubavi ima dosta, ali (razapeće me romantičari) monogamija je polagana smrt za seksualni život, nema popravke. Što bi u Pajpere rekli fuc*ed up beyond repair. Ko ne vjeruje nek gugla "coolidge effect".
    Monogamija je užas.
    To najbolje pokazuju primjeri ovih što su u brakovima. Svako svakoga vara.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  20. The Following User Says Thank You to aLaPaCha For This Useful Post:


  21. #236
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,823
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Nijesam pročitao sve poruke, pa ne zamjerite što ulijećem.
    Posle godina braka žena i muž postanu svojta, kao brat i sestra od tetke. Ljubavi ima dosta, ali (razapeće me romantičari) monogamija je polagana smrt za seksualni život, nema popravke. Što bi u Pajpere rekli fuc*ed up beyond repair. Ko ne vjeruje nek gugla "coolidge effect".
    Super jel sad treba da ti se izjavljuje neko saučešće uz flaše alkoholnih pića pa i njima koja će ođe nabacivači alapachi da doniraju ka znak pažnje

    Ali dobro, barem si iskren.Oće to u Vodolija.

  22. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  23. #237
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,823
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Monogamija je užas.
    To najbolje pokazuju primjeri ovih što su u brakovima. Svako svakoga vara.
    Zamisli samo koliki su očajnici kad na tripletinu temu pišu.

  24. #238
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,011
    Thanks Thanks Received 
    8,870
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Monogamija je užas.
    To najbolje pokazuju primjeri ovih što su u brakovima. Svako svakoga vara.
    Ovo ti dođe kao oksimoron.
    Monogamija đe svako svakog vara?!

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  25. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  26. #239
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Zamisli samo koliki su očajnici kad na tripletinu temu pišu.
    Pakao.
    Jad...
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  27. The Following User Says Thank You to aLaPaCha For This Useful Post:


  28. #240
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Ovo ti dođe kao oksimoron.
    Monogamija đe svako svakog vara?!

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Primiri.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  29. The Following 2 Users Say Thank You to aLaPaCha For This Useful Post:


  30. #241
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,157
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    902 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Nijesam pročitao sve poruke, pa ne zamjerite što ulijećem.
    Posle godina braka žena i muž postanu svojta, kao brat i sestra od tetke. Ljubavi ima dosta, ali (razapeće me romantičari) monogamija je polagana smrt za seksualni život, nema popravke. Što bi u Pajpere rekli fuc*ed up beyond repair. Ko ne vjeruje nek gugla "coolidge effect".
    A ko je procitao moj Tica? Kako? Ovo Emilo Labudovic, Sekspir i Tolstoj zajedno sa Murakamijem, Dzenifer Aniston i Betmenom ne bi stigli da procitaju kako se brzo tema siri

  31. The Following 4 Users Say Thank You to zubizaretta For This Useful Post:


  32. #242
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,823
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Ovo ti dođe kao oksimoron.
    Monogamija đe svako svakog vara?!

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Nego što no varaš ne mora to fizički bit biblijski si duboko u prevaru.

  33. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  34. #243
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    1,915
    Thanks Thanks Received 
    1,425
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizaretta View Post
    A ko je procitao moj Tica? Kako? Ovo Emilo Labudovic, Sekspir i Tolstoj zajedno sa Murakamijem, Dzenifer Aniston i Betmenom ne bi stigli da procitaju kako se brzo tema siri
    Možda Supermen... Ili Fleš.
    Znaš ono kad se Betmen povrijedi pa ne može nikud i pored njega proleti Supermen a ovaj veli "e bra'o ti ga".

  35. The Following 3 Users Say Thank You to Tica For This Useful Post:


  36. #244
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Iskreno, meni je uvijek bilo nelogično to kad kažu kako ljubav vremenom blijedi, ili žene koje se tješe da 'ljubav s muža pređe na djecu'. Baš niđe veze.
    Ako je to ono što treba da bude, valjda će baš zato i da položi test vremena, pa je sve samo jače i intenzivnije. I ljubav, i strast.

    Što vrijeme može da sruši, u osnovi i nije bilo čvrsto.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  37. The Following User Says Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  38. #245
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Nego što no varaš ne mora to fizički bit biblijski si duboko u prevaru.

    Blu, njega posebno u 10. krug
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  39. #246
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,956
    Thanks Thanks Given 
    8,695
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Pođeš od toga da zamisliš da li bi se glavni lik u priči,t.j. pokojnik ako si ga poznavao, ljutio kad bi ti pročitao misli tokom njegove sahrane.
    Evo ja kad umrem, volio bi da se bar dvoje-troje, koji se prvi put sretnu na moju sahranu, kresnu prije no mi daju treće jutro i da se bar jedan par upozna na moje pokajanje i da je on zaprosi prije no mi daju četr'esnicu.
    Ma i pop da mi kumu živu opali posle opela, ne bih se ljutio. Baš mi je kuma zagorela

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Ovo ti je dobro,makar bi te svi pamtili po tom yebarniku!
    ...

  40. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  41. #247
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,956
    Thanks Thanks Given 
    8,695
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Iskreno, meni je uvijek bilo nelogično to kad kažu kako ljubav vremenom blijedi, ili žene koje se tješe da 'ljubav s muža pređe na djecu'. Baš niđe veze.
    Ako je to ono što treba da bude, valjda će baš zato i da položi test vremena, pa je sve samo jače i intenzivnije. I ljubav, i strast.

    Što vrijeme može da sruši, u osnovi i nije bilo čvrsto.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

    Strast nakon izvjesnog vremena ili recimo godina....?Nema šanse,ali vidjeceš.
    ...

  42. #248
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    2,047
    Thanks Thanks Given 
    1,369
    Thanks Thanks Received 
    1,101
    Thanked in
    628 Posts

    Default

    Neka mladi sanjaju - dok ih godine ne demantuju

  43. #249
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,823
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Ja se nekako iz tog crtanog najviše ove scene sjećam.


  44. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  45. #250
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Ili se samo vi možete samotješit.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  46. The Following User Says Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


Page 10 of 30 FirstFirst ... 6789101112131420 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Moze li seks da bude los ?
    By Iz_dana_u_dan in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 11-05-05, 15:54
  2. Seksualne fantazije i seks
    By Smirnoff_ice in forum Sex i erotika
    Replies: 8
    Last Post: 06-05-05, 12:09
  3. Seks i ljubav?
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 49
    Last Post: 01-05-05, 09:16
  4. Seks na prvom sastanku
    By Grofica in forum Sex i erotika
    Replies: 69
    Last Post: 21-06-04, 13:12
  5. Durovic i Marovic rasvjetljavaju seks-aferu
    By Cetinjanin in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 24-02-04, 06:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •