
Originally Posted by
joni
Misliš na ono kad se, kao slučajno, zaglavila na pola u ključaonicu?


Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

Originally Posted by
joni
Pođeš od toga da zamisliš da li bi se glavni lik u priči,t.j. pokojnik ako si ga poznavao, ljutio kad bi ti pročitao misli tokom njegove sahrane.
Evo ja kad umrem, volio bi da se bar dvoje-troje, koji se prvi put sretnu na moju sahranu, kresnu prije no mi daju treće jutro i da se bar jedan par upozna na moje pokajanje i da je on zaprosi prije no mi daju četr'esnicu.
Ma i pop da mi kumu živu opali posle opela, ne bih se ljutio. Baš mi je kuma zagorela
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Granice nenormalnosti tvoje mašte ni Sizif ne bi probao tragat
Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.
Bookmarks