Originally Posted by joni Bješe daaaavno pa se ne sjećaaam. Tako je bar ona baba u Kuće odgovorila nekom reporteru kad su je pitali :"Za koga ste glasali, bako?" Sent from my 24090RA29G using Tapatalk Ozenjen si,pa kontam da nisi od prošle godine
...
joni
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks