
Originally Posted by
joni
Džaba nam je moj Buva. Niko da se otvori. Zadnja nada je Andoni. I on spomenu nekakvo mrkanje, pa dako bar on izdetaljiše oko popravki.
Ovo ostalo izgleda sve ispopravljano,ispravno, zadovolj(e)no...a ne znaju da motor najljepše radi pred kvarenje/crkavanje
PS.evo vidim i Alapacha uleće...rekao bih da je još znojava, a nije se sigurno od brzfena preznojila
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Bookmarks