Page 8 of 30 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast
Results 176 to 200 of 734

Thread: Popravljate li seks?

  1. #176
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Nego, što bi nakraj, popravlja li iko išta, osim klipova i veš mašina i saksija, aman?
    Mene više interesuje može li da se pokvari šta

    To bi mi bolje išlo

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  3. #177
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizaretta View Post
    Jedina makar za mene istina ovog naseg "matrixa" je da je sve u balansima...

    E sad, kad u tu jednacinu ubrojimo i ljudsku prirodu, ljudski duh, ljudske instikte plus sex vec na samom pocetku nalazimo na odredjene nepravilnosti (da ne kazem bagove) te samo rijesenje iste nema egzatktno tacnu cifru... Tako da to sve varira i gravitira ka varijabilama, ponekad i radikalnim kroz jedinicu vremena...
    Naime, gledano kroz prizmu para koji zivi monogamno decenijama pisi da ne znam kako bi ve savjetova'... Pod ovim "ve" ne mislim konkterno na stvoritelja teme da ne bude zabune i licnih nerazumijevanja.

    Opušteno, sa stvoriteljem teme po pitanju seksa definitivno ne moš uć u zabunu
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  4. #178
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,158
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    902 Posts

    Default

    Amen to that brother

  5. The Following User Says Thank You to zubizaretta For This Useful Post:


  6. #179
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Mene više interesuje može li da se pokvari šta

    To bi mi bolje išlo

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

    Ahahahahahahahahahaha, pa to ti je idealan način za otvaranje popravki
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  7. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  8. #180
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,839
    Thanks Thanks Given 
    24,036
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Kuku, da ne izgoreh od ove avetinjajuće groznice, sad bi se svega mi zacrvenio Neka, đaole, ne igraj se vatrom dok su extra i joni u blizini
    Ja sam samo kako ti jednom reče, iskrena.

    I što je najbitnije bez zadnjih namjera.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  9. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  10. #181
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,013
    Thanks Thanks Received 
    8,870
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Odgledao sam ga jednom u životu, i progutao me. Jedini film ikad. No sam od naopake građe, i dva puta ga nisam mogo pogledat.



    I film i Džek su totalni, znaš ti dobro da postoji razlog što se tako lijepo slažemo u braku iako na As good as it gets vazda radije pomislim (saće opet onaj gej lobi)

    Nego, što bi nakraj, popravlja li iko išta, osim klipova i veš mašina i saksija, aman?
    Tačno ću ti se vrnut.Dobro veli Lapis, sve ka da nećeš.
    No, definiši nam, ti osnivaču ove teme, da li se u popravke računa ovjeravanje svih mogućih prostorija u stanu kao i pojedinih djelova inventara po prostorijama?
    Ne bi ja ovo pitao no blue stalno protežira veš mašine.
    Pitanje nije ekskluzivno za tebe. Mogu i drugi dati svoj sud.

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  11. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  12. #182
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Ahahahahahahahahahaha, pa to ti je idealan način za otvaranje popravki
    Eto, ja kvarim, on popravlja, može!

    Samo šteta što se to kod mene odnosi na sve živo. Prosto mi nekad žao koliko sam stvarno romantičnih momenata znala da upropastim, a sasvim nenamjerno.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  14. #183
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,158
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    902 Posts

    Default

    A stvoritelj teme je stvorio istu danas? Pomislio sam da je 're-upload' starije kad sam vidio 200 postova.

    Isto ljudi vođen izgleda vole da se pomrkaju a sve glume neke postenjacine pokućanstva iz doba gotike

  15. The Following 3 Users Say Thank You to zubizaretta For This Useful Post:


  16. #184
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ja sam samo kako ti jednom reče, iskrena.

    I što je najbitnije bez zadnjih namjera.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

    Znaš da znam
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  17. #185
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Eto, ja kvarim, on popravlja, može!

    Samo šteta što se to kod mene odnosi na sve živo. Prosto mi nekad žao koliko sam stvarno romantičnih momenata znala da upropastim, a sasvim nenamjerno.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

    Mislim da bi Blu trebalo i tebe zvanično da proizvede u Petra Pana I ženskog reda
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  18. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  19. #186
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Tačno ću ti se vrnut.Dobro veli Lapis, sve ka da nećeš.
    No, definiši nam, ti osnivaču ove teme, da li se u popravke računa ovjeravanje svih mogućih prostorija u stanu kao i pojedinih djelova inventara po prostorijama?
    Ne bi ja ovo pitao no blue stalno protežira veš mašine.
    Pitanje nije ekskluzivno za tebe. Mogu i drugi dati svoj sud.

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Prostorije i inventari i sve moguće, što bi Marks&Engels rekli, spadaju bre u Osnovna sredstva za rad
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  20. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  21. #187
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,158
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    902 Posts

    Default

    Diskutabila je teorija da ljubav zavisi od infrastrukture

  22. The Following User Says Thank You to zubizaretta For This Useful Post:


  23. #188
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Mislim da bi Blu trebalo i tebe zvanično da proizvede u Petra Pana I ženskog reda
    Odbijam! Ali mogu da budem Zvončica



    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  25. #189
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,839
    Thanks Thanks Given 
    24,036
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Mislim da bi Blu trebalo i tebe zvanično da proizvede u Petra Pana I ženskog reda
    Jedini Petar Pan na forumu je, starwalker.

  26. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  27. #190
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Ja nemam kad. Stvarno.
    Djela, ne riječi
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  28. The Following 2 Users Say Thank You to aLaPaCha For This Useful Post:


  29. #191
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizaretta View Post
    Diskutabila je teorija da ljubav zavisi od infrastrukture

    Možda ne zavisi, ali počesto živi
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  30. #192
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,839
    Thanks Thanks Given 
    24,036
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Ja nemam kad. Stvarno.
    Djela, ne riječi
    Pa E ko ti je ođe jedini džin posla pored svih ovih kavaljera.

    Lažu a zinu.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  31. #193
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Ja nemam kad. Stvarno.
    Djela, ne riječi

    LOCK!
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  32. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  33. #194
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Ti, naravno.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  34. #195
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,158
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    902 Posts

    Default

    Dzin tonik

  35. #196
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Odbijam! Ali mogu da budem Zvončica



    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

    Ta bogami nije činjela Pokvarke
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  36. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  37. #197
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    LOCK!
    Ozbiljno
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  38. The Following 2 Users Say Thank You to aLaPaCha For This Useful Post:


  39. #198
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,013
    Thanks Thanks Received 
    8,870
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Prostorije i inventari i sve moguće, što bi Marks&Engels rekli, spadaju bre u Osnovna sredstva za rad
    Džaba nam je moj Buva. Niko da se otvori. Zadnja nada je Andoni. I on spomenu nekakvo mrkanje, pa dako bar on izdetaljiše oko popravki.
    Ovo ostalo izgleda sve ispopravljano,ispravno, zadovolj(e)no...a ne znaju da motor najljepše radi pred kvarenje/crkavanje
    PS.evo vidim i Alapacha uleće...rekao bih da je još znojava, a nije se sigurno od brzfena preznojila

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Last edited by joni; 10-01-26 at 21:34.

  40. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  41. #199
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,839
    Thanks Thanks Given 
    24,036
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Ti, naravno.
    A ne no će joni i extra od doktora nekog u popuste što je operisa nekog nesretnika.

  42. #200
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Ozbiljno
    Vazda
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

Page 8 of 30 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Moze li seks da bude los ?
    By Iz_dana_u_dan in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 11-05-05, 15:54
  2. Seksualne fantazije i seks
    By Smirnoff_ice in forum Sex i erotika
    Replies: 8
    Last Post: 06-05-05, 12:09
  3. Seks i ljubav?
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 49
    Last Post: 01-05-05, 09:16
  4. Seks na prvom sastanku
    By Grofica in forum Sex i erotika
    Replies: 69
    Last Post: 21-06-04, 13:12
  5. Durovic i Marovic rasvjetljavaju seks-aferu
    By Cetinjanin in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 24-02-04, 06:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •