Quote Originally Posted by zubizaretta View Post
Jedina makar za mene istina ovog naseg "matrixa" je da je sve u balansima...

E sad, kad u tu jednacinu ubrojimo i ljudsku prirodu, ljudski duh, ljudske instikte plus sex vec na samom pocetku nalazimo na odredjene nepravilnosti (da ne kazem bagove) te samo rijesenje iste nema egzatktno tacnu cifru... Tako da to sve varira i gravitira ka varijabilama, ponekad i radikalnim kroz jedinicu vremena...
Naime, gledano kroz prizmu para koji zivi monogamno decenijama pisi da ne znam kako bi ve savjetova'... Pod ovim "ve" ne mislim konkterno na stvoritelja teme da ne bude zabune i licnih nerazumijevanja.

Opušteno, sa stvoriteljem teme po pitanju seksa definitivno ne moš uć u zabunu