
Originally Posted by
zubizaretta
Jedina makar za mene istina ovog naseg "matrixa" je da je sve u balansima...
E sad, kad u tu jednacinu ubrojimo i ljudsku prirodu, ljudski duh, ljudske instikte plus sex vec na samom pocetku nalazimo na odredjene nepravilnosti (da ne kazem bagove) te samo rijesenje iste nema egzatktno tacnu cifru... Tako da to sve varira i gravitira ka varijabilama, ponekad i radikalnim kroz jedinicu vremena...
Naime, gledano kroz prizmu para koji zivi monogamno decenijama pisi da ne znam kako bi ve savjetova'... Pod ovim "ve" ne mislim konkterno na stvoritelja teme da ne bude zabune i licnih nerazumijevanja.
Opušteno, sa stvoriteljem teme po pitanju seksa definitivno ne moš uć u zabunu
Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.
Bookmarks