View Poll Results: Scudetto?

Voters
6. You may not vote on this poll
  • Juventus

    1 16.67%
  • Inter

    1 16.67%
  • Milan

    1 16.67%
  • Napoli

    0 0%
  • Roma

    2 33.33%
  • Atalanta

    0 0%
  • Lazio

    1 16.67%
Page 7 of 17 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast
Results 151 to 175 of 411

Thread: Serie A 2025/26

  1. #151
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Opet prosipanje bodova, sabijanje Genoe, na kraj treba biti zadovoljan sa bodom posle ove ludnice..

  2. #152
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,157
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    902 Posts

    Default

    Jeste li uzeli bod jeste na kraju? E sad nakon kiksa i Milana i Napolija u ovom kolu ako Chivu bude igrao kao nije nam hrdjav ni X na krilima istoh proti Napolia na domacem stadionu gubimo 300%.

    U tom slucaju zelim mu da ode. Čik nek pokaze kohones sad

  3. #153
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    X bi bio tu najbolji za Milan, ali ceka tesko gostovanje u Firenzi koja se cupa za opstanak..

  4. #154
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,157
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    902 Posts

    Default

    To sto se mene tice treba da bude ili 4:1 ili 1:4, jebes ziheraše

  5. #155
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Slažem se da ne treba ići na X,ali za sad možemo biti zadovoljni.
    Inter je najdominantnija ekipa u ligi,sto pokazuje i tabela i gol razlika.
    Nije bilo sreće protiv milana i juventusa,a i protiv napolija i udinezea.
    Nijedna ekipa nas nije nadigrala ove sezone,možda jedan mec ako je bio.
    Sve ovo ide dobro za sad,samo da se preživi ovaj januar sa ovom ligom sampiona. Realno Inter je makar dosadašnjom igrom pokazao da je opravdano najveći favorit za titulu,idemo dalje 🙂

  6. #156
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,157
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    902 Posts

    Default

    Nije da sam nezadovoljan ali ni ne cvrkucem. Smislenije se igralo pod Inzagijem

  7. #157
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,350
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Meni je samo nejasan Juventus kako nije prvi na tabeli jer imaju najbolje igrace. Ljudi, Jildiz, Konseisao, Zhegrova kojem ne mogu protivnici uzet loptu, pa Thuram, Vlahovic... Nista mi nije jasno, samo Jildiz i Konseisao sami trebaju da rjesavaju svakoga

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  8. #158
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,157
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    902 Posts

    Default

    Bice im je zen budizam unutar kluba trenutno...

  9. #159
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,350
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Bernabe ozbiljan doktor. Bila bi fora da ga uzme Como, sa Niko Pazom i njim bi mogli da se poigravaju sa Barsom.
    Znam da ga Inter nece uzet jer mrze igrace koji znaju sa loptom, imaju dribling. Poslednji put kad sam vidio neki smisleni dribling igraca Intera je bio od strane Coutinha. Tad se vidjelo da je momak doktor i da treba da se gradi ekipa oko njega, ali magovi ga prodase Liverpulu i momak ugasI EPL

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  10. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  11. #160
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,350
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Comuzzo-a stopera ne bih pozelio ni Milanu, je li realno da je neka ekipa uspjela da upari Comuzza i Pongrancica? I onda se cude sto se bore za opstanak

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  12. #161
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    8,173
    Thanks Thanks Given 
    508
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    373 Posts

    Default

    Coutinho cetvrta violina Liverpula i najgori transfer Barse u istoriju, e vala si nasao koji primjer da uzmes.

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk

  13. #162
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Koutinjo četvrta violina u Liverpulu? Reci da se šališ molim te.

  14. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  15. #163
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,350
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Slabije pratim epl ali kad god sam gledao, momak se poigravao sa protivnicima. Nisu mu loptu mogli uzet. Brazilac je, normalno da mu se nakon tog bljeska i uzimanja para ne igra u Barsu (niti bilo dje)

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  16. #164
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,910
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    Nekadasnji simboli

    Tu es mon hero.
    Tu es mon héro!

  17. #165
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    8,173
    Thanks Thanks Given 
    508
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    373 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Koutinjo četvrta violina u Liverpulu? Reci da se šališ molim te.
    Kad je Liverpul bio aktuelan tada, Suarez, Staridz i Sterling su bili ispred njega i cesto je on ispadao iz tima radi balansa. Najbolje jos od Kutinja da napravite velemajstora. Nazalost, u lose vrijeme fudbala je upao. Desetka koja nije prebrza za krilo, a koja ne radi mnogo za ekipu, plus sto uzme svaku sansu da sutne sa 25 metara, a daje ih tipa 3 od 100.

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk

  18. #166
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Ja ne kažem da je velemajstor,ali znao je s loptom. Imao je dobru minutažu u liverpulu koliko me sjećanje služi,tako da ne znam bas da je često ispadao iz tima radi balansa. Većinu mečeva je bio starter.

    Ne kažem da je blistao svo vrijeme u liverpulu,ali ne bih ga podcjenjivao. Uostalom,bio je omiljen kod navijača liverpula dok je igrao tamo.

  19. #167
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Bernabe ozbiljan doktor. Bila bi fora da ga uzme Como, sa Niko Pazom i njim bi mogli da se poigravaju sa Barsom.
    Znam da ga Inter nece uzet jer mrze igrace koji znaju sa loptom, imaju dribling. Poslednji put kad sam vidio neki smisleni dribling igraca Intera je bio od strane Coutinha. Tad se vidjelo da je momak doktor i da treba da se gradi ekipa oko njega, ali magovi ga prodase Liverpulu i momak ugasI EPL

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Đe da pređe iz bolje u goru ekipu, nije lud.
    Obratite pažnju na Pelegrina.
    Ide na 50 meleona lagano.

  20. #168
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Uvali ga Komuzzzo😀 Kakva borbenost Dodo-a,svaka cast. Milan,koliko sreće ima ova ekipa… i opet,oni da budu konkurenti za titulu… aj nocas da se dobije taj napoli,valjalo bi🙂

  21. #169
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,350
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Dokle god Italijane budu vodili treneri poput Alegrija, propadace im fudbal. Covjek ima naprijed trio Leao, Nkunku, Pulisic koji protiv svakog mogu izmislit gol, a on se brani sa 5-3-2. Stalno neka tuca na terenu. Sredina im je isto dobra sa Modricem i Rabioom, odbrana takodje jer Bartesagi je momcina kojeg vec sad traze najjaci, Salemakers zna fudbal i dobar je full bek, Pavlovic i Tomori bedemi. Imaju dobre igrace ali nema ko da ih postavi na terenu

    Primijetio sam masu igraca nebitnih poput Masimo Ambrozinija, Pobega i Bresanini, cemu sluze ti igraci. Daj stvorite neko krilo koje je brzo i ima dribling

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 11-01-26 at 16:25.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  22. #170
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Najsrećnija ekipa Milan.
    Veze nemaju a drugi na tabeli.
    Ovo je dobro za Parmu.
    Pobjedismo Lećea jedva.

  23. #171
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,350
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Obratite pažnju na Pelegrina.
    Ide na 50 meleona lagano
    Argentinac italijanskog porijekla. Treba mu dati it pasos i da igra za zemlju svojih predaka jer od Esposita nema ljeba



    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  24. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  25. #172
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Ima španjolsko i argentinsko državljanstvo.
    Valjda je u Španiji rođen.
    Lega bi dobro Italiji.

  26. #173
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Uvali ga Komuzzzo😀 Kakva borbenost Dodo-a,svaka cast. Milan,koliko sreće ima ova ekipa… i opet,oni da budu konkurenti za titulu… aj nocas da se dobije taj napoli,valjalo bi🙂
    Ovo ide na Allegria, izlazi sa kombinovanim sastavom kao da je Kup.. Plus Pulisic se sprda u prvo, promasuje ciste šanse, nešto izvodi i zaobilazi golmana

    Drugo poluvrijeme no comment, da mi je znati što je Allegri pričao te su izašli sa onim pristupom..

  27. #174
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,350
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Koliko ce sad da pjeni Sofro na facebook, a cisto gazenje

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  28. #175
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Kakvi su ovi iz Napolija gabelji,još u prvom meču su mi se zgadili,iako sam ranije čak i simpatisao napoli(uz atalantu)
    Žale se na ovaj čist penal rahmanija,a zaboravili su brzo izgleda kakav su penal dobili protiv intera u prvom meču… No dobro,samo da se ovo privede kraju sad

Page 7 of 17 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [Edicija 2025]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13692
    Last Post: 01-01-26, 14:15
  2. Rusko-ukrajinski rat 2025
    By Bluemoon in forum Politika generalno
    Replies: 349
    Last Post: 22-12-25, 21:56
  3. euroleague 2024/2025
    By outline in forum Košarka
    Replies: 1411
    Last Post: 21-06-25, 12:23
  4. lokalni izbori 13.4.2025. Herceg Novi i Niksic
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 395
    Last Post: 06-06-25, 08:30
  5. Usluge Potrebna radnica za ljetnju sezonu 2025
    By zeox in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 01-03-25, 06:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •