Jeste li uzeli bod jeste na kraju? E sad nakon kiksa i Milana i Napolija u ovom kolu ako Chivu bude igrao kao nije nam hrdjav ni X na krilima istoh proti Napolia na domacem stadionu gubimo 300%.
U tom slucaju zelim mu da ode. Čik nek pokaze kohones sad



Reply With Quote



Bookmarks