Uzeh od kolege s foruma pro max u mint stanju...
Recite mi ovo, zadnji put sam aktivirao telefon prije 5 godina, vidim da ima opcija da se transferuje stari telefon na novi...Ide li komplet sve ili mogu da selektujem?
Ne bih prebacao media, odnosno slike i video ali bi valjalo ako moze automatski aplikacije da prebaci?
Jer u notes imam preko 250 biljeski nekih, sto bi mi valjalo na ovaj da prebacim





Reply With Quote
Bookmarks