Pumpaj, veli, debeli![]()
Svaki dan je dobar za upiranje.
E šta radi San Antonio, 3 puta otresu Oklahomu a onda ih oduva Juta kod kuće, koja se uporno folira da ne radi tanking ove sezone, ali iza kulisa nudi Markanena kome god stigne.
Kako bi grmio Džimer Fredete u ovoj ligi.
Odmah 10p sa slobodnih.
Gube 25 razlike na strani protiv ubica, Nik Nrs drzi startere u igri, koji pritom pojma nemaju no su zbog njih tu i dje su.
Eto da mali Maksi nabudzi statistiku, ti je bitno.
Iiii Meksi smanjuje na 25, kakav igrac hahahahahah
"In 2015, this fan predicted that Nikola Jokic would dominate the league"
![]()
Svaki dan je dobar za upiranje.
Tako nekako...
![]()
Svaki dan je dobar za upiranje.
Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.
Loš Denver... Ne može samo Jokić sam po čitavi dan.
Jeste da ih pregazi Denver u 2četv.
ustaj debeli!
cekajmalo, NAW je zabio 3 sa svoje polovine LIJEVOM rukom?
Last edited by moon safari; 30-12-25 at 02:50.
Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.
Ako Jokara zaglavi sa ovom povredom eto Denvera van playoffa
Sent from my iPhone using Tapatalk
Svi za njegov oporavak, šaljimo energiju!
Svaki dan je dobar za upiranje.
Ne volim Jokića ali sam uz njega!
Jer je naš podrijetlom, CRNOGORAC!
'He’s an Ironman of this generation. It’s staggering to see him hurt.'
Jedini centar koji se nije povredjivo, tajna je u specificnim ljetnim pripremama.
Veli 'iron man' za lika koji skoci 4 puta godisnje...
Fascinantno mi je da ga toliko mrziš da ni u ovom trenutku ne možeš da se uzdržiš da pljuješ po njemu.
Skoči 4 puta godisnje a prvi je po skokovima u ligi.
Mrznja stvarno potpuno pomracuje um sto se na ovom primjeru lijepo vidi.
Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.
Janis svake godine po jedno ovakvo istezanje noge usled nestednje tijela.
Svi se povredjuju, sto treba sad da iskukamo jer lik ima povredu, lik koji se nikad nije povrijedio jer cuva svoje tijelo kao niko u ligi?
Da bi ga ovi fenbojevi zvali gvozdenim covjekom.
Klej Tomson kad se povredjivao nije bilo ove kuknjave, a covjek dao srce i dusu za kompetitivnu kosarku.
Posteno da ti recem boli me ***** za suze fenbojeva, a ovo vrv bude mjesec-dva povreda.
Ako bude godina onda placite, razumjecu, i meni ce bit zao, ali plakat necu.
"Skokovi"
https://www.nba.com/stats/events?CFI...3A1%20Def%3A2)
https://www.nba.com/stats/events?CFI...3A1%20Def%3A3)
https://www.nba.com/stats/events?CFI...3A1%20Def%3A6)
Ima ubjedljivo najvise u ligi pokupljenih skokova jer se pozicionira ispod i kad njegov igrac je na distanci.
Ne igra odbranu na dva nivoa, jer i kad je ulaz on uglavnom ne brani.
Nema ispadanja iz pozicije skoka kao drugi centri sto uredno pokusavaju blokirati ulaz.
Veli skace, pogledaj mu broj skokova...
Istorija ne pamti centra koji je manje skakao u pravom smislu te rijeci, i sad je "ajronmen".
Pa Robert Vilijams bi bio titanijum men da ne skace.
Bukvalno mu svaka povreda vezana za skok.
Gotovo sve centarske povrede stopalo/zglob/koljeno, i cesto su.
Jokic sto pijucka pivo ljeti 31 godina i nijedna povreda nogu.
Do the math, prijatelju.
Ipak je sve ovo sam izrežirao, čovjek je genije.
Svaki dan je dobar za upiranje.
A to sve u Srbiju što valja je odole...
Ko je za basket nek javi![]()
jokas - malo ohrabrujucih podataka glede keyontea - George is averaging 25.7 points on 47.7/42.4/88.6 shooting splits. That’s good for a 63.9 percent true shooting rate. To put that into context, Curry had a 64.8 true shooting percentage during his dominant 2014-19 stretch.
Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.
Previse dobro poznajem ovaj sport, a to bas zna da zulja ajronmen fenbojeve.
Eto ce pauzirat 5-6 nedelja sto je u prosjeku pauza svakog iole dobrog igraca poslednjih godina.
Denver ako bez njega ne moze dobit 40% utakmica onda bas robuju jednom igracu.
GSW su recimo 4-5 bez Stefa, 76s preko 50% bez Dzoela...
Te price da bez njega su tim od 15 pobjeda su za maloumne.
Sad je samo pitanje hoce li organizacija pokazati ozbiljnost, ili im je vaznije da se ne trude.
Kako je Wells pametan igrac.
Meksi najgori moguci igrac za imat za 40 minuta po mecu.
To je ko da gradis fransizu oko Imeniuela Kviklija.
Bukvalno isti nivo talenta, samo sto mi Kvikli djeluje cak pametnije.
U odbrani nije nesto, nema ni IQ za to, a naprijed kad on igra niko ne igra, a pasovi su mu nivo dodaj prvom do sebe.
Sve bi se ovo promijenilo kad bi imao bolji pregled terena i kapirao igru.
Kao hoce da pobjedjuje a kad pogodi cini ti se najsrecniji covjek na svijetu.
Edžgomb, MekKejn i Grajms su isto talentovani skoreri, ali oni moraju da prose za suteve pored njega.
Ali samo kad bi tih 17 trenera na klupi poradilo s momkom i objasnilo mu da ne moze da igra SG na poziciji PG.
Sva ova njegova statistika je totalna varka, u PO ce da ga ugase lagano.
Evo sad je glupo fauliran, plus dobio kontinuaciju iako mu lopta ispala prilikom faula.
Nema toga u PO.
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks