Nažalost nije snijeg... al izgleda kao da jeste
Hvala sjevernjaku iz siti kvarta što je očistio vazduh u PG.
Ovo je sad ljepota.
Koliko je bolji sad vazduh, ljepote.
Prava stvar ovaj minus, a ne slinava zima sa kisom.
Tu es mon hero.
Tu es mon hro!
Zato od petka kisa nedelju dana
Sent from my SM-A556B using Tapatalk
Da počinem i prilegnem malo. To je jedini način.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Po ovome moglo bi malo susnjeice bit u PG
A kakve crne susnjeice kad je min.temp. 4-7C
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Za dio Crne Gore sjutra na snazi narandžasti meteo-alarm.
Za kontinentalni i planinski dio izdato je upozorenje na jake udare vjetra i snijeg.
Za centralni dio Crne Gore izdato je upozorenje na obilnu kišu i jak vjetar.
Za jug zemlje izdato je upozorenje na jak vjetar, obilnu kišu i velike talase.
Prvi snijeg u 2026 za Podgoricu, a po prognozama moglo bi ga bit još ove godine
![]()
Dočekali snijeg u PG, veselo će biti ovim vozačima na ljetnje gume
Ne pamtim kad mi je kafa ljepse pala.
Послато са SM-S731B помоћу Тапатока
Lijepo je. Nismo ga odavno vidjeli u Pg.
Mada ga i ne volim u gradu. Samo na planini.![]()
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Meni je svejedno, volim i na planini i na moru i u gradu, đe god...
Sent from my 2312DRA50G using Tapatalk
Ja ne volim u gradu jer se brzo razgnjeca.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
to bi reka jedan stari čiča, Durmitorac: "Ko ga voli u krevet mu pad'o"
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
A džonkice, džonkice, raznosiš od zore. Bravo ti ga!
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Juce ovako, a danas balsa krkeljic sivilo.
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Nama je snijeg trajao taman kafu da popijemo![]()
Last edited by aLaPaCha; 02-01-26 at 11:27.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Juce sam najljepsi zalazak sunca svih vremena gledao u baru
Morao sam da stanem kolima i da se naglwdam te ljepote
Kako je lijepo uronilo sunce u more nisam ni zelio da slikam niti snimam, zelio sam da upijem taj trenutak za sva vremena
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Last edited by kaemSe; 02-01-26 at 11:31.
Ja takve momente nikad ne stignem da slikam niti snimim. Samo uživam. Pa mi drugi šalju snimke![]()
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Ko se rano diga moga je uživat u snijegu
Izgrudvasmo se.
Ljepote.
There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)
Bookmarks