Page 270 of 271 FirstFirst ... 170220260266267268269270271 LastLast
Results 6,726 to 6,750 of 6751

Thread: iPhone (Helpdesk)

  1. #6726
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,681
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    26.2


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #6727
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,325
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    109
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    Od 2008 koristim iPhone, sve ok bilo do 15 Pro Max, evo sad sam na 16 Pro Max i nisam uzeo 17 jer vagam da li da pređem na neki drugi telefon. Ovoliko nestabilan nikad nije bio, da koči, da ostane ekran crn, da ispadne iz aplikacije... Znači, baš kao najgori android.

    Pitanje, koji biste telefon uzeli da nije iPhone, a da nije ni Samsung, a da je premium uređaj?

  3. #6728
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,095
    Thanks Thanks Given 
    2,002
    Thanks Thanks Received 
    1,338
    Thanked in
    807 Posts

    Default

    Iphone moze da koci samo ako si ga napucao s slikama i aplikacijama a cak i tad bi morao da radi ok...
    E sad ako ti je kao i meni dosadilo da doplacujes za novu seriju a ne dobijas nista novo za te pare to je drugo
    Sto se tice androida jedini koji nudi slican interface sve vise ios-u je honor sad je izasao honor magic 8 ima uz huawei mate seriju jedini 3d face id pa bih isao u tom pravcu... To je moje misljenje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  4. The Following User Says Thank You to darko cfc For This Useful Post:


  5. #6729
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,325
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    109
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    Ma kakvi, nijedan drug nema da se ne zali na iPhone u zadnje 2 godine, ali eto iz navike ga trpim…
    Nemam ni 1/2 memorije iskoristeno, aplikacija 20 onih standardnih…

    Bas ne znam, toliko me iritira, cak sam radio clean instal, opet isto…


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #6730
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,095
    Thanks Thanks Given 
    2,002
    Thanks Thanks Received 
    1,338
    Thanked in
    807 Posts

    Default

    Ja sam evo na 16 pro bez ikakve greske vala osim vibera ali to je do aplikacije nema veze s iosom...
    Uglavnom ako neces samsung(kao ni ja) onda ili honor ili mozda xiaomi
    Imas dosta top tel tipa vivo ili oppo(one plus) ali kasnije se gubi na vrijednosti pa je tesko oko zamjena i oko svega ako ti to nije deal break onda imas i tu varijantu. A moj glas ide Honoru


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  7. #6731
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,681
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Nemam tih problema na 26.2 na 17 Pro Max


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #6732
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    In The Sky
    Posts
    4,687
    Thanks Thanks Given 
    114
    Thanks Thanks Received 
    84
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ribomax View Post
    Od 2008 koristim iPhone, sve ok bilo do 15 Pro Max, evo sad sam na 16 Pro Max i nisam uzeo 17 jer vagam da li da pređem na neki drugi telefon. Ovoliko nestabilan nikad nije bio, da koči, da ostane ekran crn, da ispadne iz aplikacije... Znači, baš kao najgori android.

    Pitanje, koji biste telefon uzeli da nije iPhone, a da nije ni Samsung, a da je premium uređaj?
    Oppo Find X9 Pro / OnePlus 15

    Poslano sa mog SM-G991B koristeći Tapatalk

  9. #6733
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    2,047
    Thanks Thanks Given 
    1,369
    Thanks Thanks Received 
    1,101
    Thanked in
    628 Posts

    Default

    OnePlus 15

    S tim što meni kamera nije imperativ

  10. #6734
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    8,158
    Thanks Thanks Given 
    189
    Thanks Thanks Received 
    661
    Thanked in
    354 Posts

    Default

    Ja imam 15pro max od 512gb i zbilja nemam nikakvih navedenih problema...
    Za US trziste je pa mozda ima neke razlike mada sumnjam...


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  11. #6735
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,095
    Thanks Thanks Given 
    2,002
    Thanks Thanks Received 
    1,338
    Thanked in
    807 Posts

    Default

    Ma njemu se mjenja nešto i sad neko mora da bude kriv


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  12. The Following User Says Thank You to darko cfc For This Useful Post:


  13. #6736
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    10,364
    Thanks Thanks Given 
    1,295
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,260 Posts

    Default

    Bas mi crkava baterija na 13, moram ga mijenjat(ne isplati se radit bateriju)...Doduse novi ne bih uzimao, ne daje mi se 1300eura za telefon iskreno.

    Koliko je velika razlika izmedju 15 pro i 16 pro u realnom svijetu?
    Ne znam sta da ganjam.

    Tipa za cijenu dobrog polovnog 16 pro mogu da nadjem 15 pro max od 512gb, a memorija vazda valja.
    Nego ne znam da pro max nije malo kao posluzaonik, sto se velicine tice.


    Nisam neki ultra zahtjevni korisnik, ekran da je dobar i kamera da je dobra...Baterija ce svakako bit bolja nego 13 na 74%BH ( 2 sata screen on i prazan je)



    Kolika je razlika u tim kamerama? vidjeh da su senzori razliciti, al kad se detaljno pogleda, nije nesto drasticno...nijanse su u pitanju i kod ultra wide i kod obicne kamere




    I ako ima ko od vas da prodaje 16 pro ili 15 pro neka pise cijenu u DM...Prednost sto bolji battery health
    Last edited by Laz; 02-01-26 at 13:59.



  14. #6737
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,603
    Thanks Thanks Given 
    1,670
    Thanks Thanks Received 
    2,644
    Thanked in
    1,198 Posts

    Default

    Razlika izmedju 15 pro i 16 pro je sto 16 ima dugme za kameru. I nista vise.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #6738
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,095
    Thanks Thanks Given 
    2,002
    Thanks Thanks Received 
    1,338
    Thanked in
    807 Posts

    Default

    16 pro ti je kamera kao na 15 pro max i 16 pro max
    Razlika je samo u velicini ekrana i bateriji i novijem cipu na 16 seriji... Ako si koristio 13 obican mislim da bi ti max bio taman kao cigla...
    Tako da moja preporuka ide 16 pro


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  16. #6739
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Kad vec radis upgrade sa 13 pro ja bih isao na 16pro … izmedju svakog je nijansa ali opet 16pro je noviji , prije ces ga nac starog tipa samo godinu dana da je baterija dobra , duze ce imati upgrade , malko veci ekran , stedljiviji procesor ….


    Sacekaj josh mjesec dana jer su tek sad pocele da padaju cijene 17 serije pa ce i 16 serija poci dosta dolje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  17. #6740
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    10,364
    Thanks Thanks Given 
    1,295
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,260 Posts

    Default

    A ne apgrejdujem s 13pro no s obicnog mrtvog 13...
    Mada posluzio je dobro, nema sta, evo 4-5 godina groma nije cuo, jedino sad baterija izdusila...Obicne taskove jos obavlja bez problema, cak i neke video klipove i cuda renderuje komad brze nego pojedini flagship androidi(optimizacija je cudo), ali baterija cao, 2-2:30 sata max


    Evo gledam neke recenzije, iskreno jedina prednost 16 pro/max naspram 15 pro/max je sto je noviji godinu-godinu ipo pa su baterije u boljem stanju, i na duze staze ce mozda imat koji apdejt vise.
    U svega par procenata je razlika u svemu.

    A gledam sad, posto se nosam s dva telefona, mozda da uzmem pro max i sve s njega da radim...
    (trenutno imam i ios i android)
    Jedina mana pro max mi je sto je glomazan dosta, pa mislim da cu ga prije slomit nedje kad ispane
    Last edited by Laz; 02-01-26 at 18:50.



  18. #6741
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Pro Max je definitivno bolji tel. i tvrdim da tesko koji telefon ima bateriju dobru kao pro max bilo to 14-15-16 aliiii je ogroman . Bukvalno je nemoguce jednom rukom rukovati u voznji i sl. momentima i to je nesto sto mene makar odbija od njega

    Moj savjet ti je da pratis mobilnisvijet.me , ja kad mi je dosadno prelistam ima li sto zanimljivo i moze se nalecet na bas bas dobru cijenu , samo to sto je dobro i jeftino prodje odma pa se mora pratiti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  19. #6742
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default iPhone (Helpdesk)

    Ima drug na prodaju 15 pro od 1tb

    Ja promax 14 prodah za 400€

  20. #6743
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    10,364
    Thanks Thanks Given 
    1,295
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,260 Posts

    Default

    Uzeh od kolege s foruma pro max u mint stanju...

    Recite mi ovo, zadnji put sam aktivirao telefon prije 5 godina, vidim da ima opcija da se transferuje stari telefon na novi...Ide li komplet sve ili mogu da selektujem?
    Ne bih prebacao media, odnosno slike i video ali bi valjalo ako moze automatski aplikacije da prebaci?


    Jer u notes imam preko 250 biljeski nekih, sto bi mi valjalo na ovaj da prebacim



  21. #6744
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,681
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default iPhone (Helpdesk)

    Na starom telefonu dok si na WiFi napravis backup:

    Settings > General > Transfer or reset… Get Started… privremeno na 21 dan ces dobiti neogranicen iCloud prostor.

    Ako su ti bitni podaci sa WA i Viber onda u samim aplikacijama omoguci i odradi backup.

    Kada se napravi backup starog telefona samo ukljucis novi telefon (ili ako je vec aktiviran odradi settings > general > transfer or reset > erase all content and settings) i onda ga samo primanes starom telefonu.

    I ponudice ti opciju da sve prebacis. Mislim da ima i selektivno. Bice dva nacina prebacivanja (direktno ili kroz iCloud), pa vidi sta pise koji je brzi.

    Pazi ako je ukljucen iCloud sync - sve sto ocistis na jednom nestace i na drugom!

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Sale; 04-01-26 at 18:29.

  22. The Following User Says Thank You to Sale For This Useful Post:

    Laz

  23. #6745
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    13 pro na 18.6.2 da ide na 26.2 ili neka ga?

  24. #6746
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,095
    Thanks Thanks Given 
    2,002
    Thanks Thanks Received 
    1,338
    Thanked in
    807 Posts

    Default

    Moze slobodno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  25. The Following User Says Thank You to darko cfc For This Useful Post:


  26. #6747
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,220
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    131
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zhuangzi View Post
    13 pro na 18.6.2 da ide na 26.2 ili neka ga?
    Sto ne bi mogao? Meni je 12 pro max na 26.2
    Ili sam napravio gresku, mada ne vidim da mu nesto smeta.
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  27. #6748
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Pa ne moze mu smetati samo moze izgubiti na brzini zbog starijeg hardwera a svaki novi software sve zahtjevniji


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  28. The Following User Says Thank You to Stivi For This Useful Post:


  29. #6749
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,220
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    131
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Nemam nikakav lag u redovnom radu ali mi se cini da vise jede bateriju
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  30. #6750
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Niksic-Pg
    Posts
    1,708
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Oce li mi neko objasniti razliku u smislu garancije , i neke sigurnosti ,ako kupim Iphone 16 za 800i kusur eura u ove ozbiljnije radnje i dobijem fiskalni racun ili kupim ga u neke “lokalne” radnjice za 650e bez racuna ali kao preko njih ide servis? I ima li kakve veze sto je npr AZIJSKA verzija ?

Page 270 of 271 FirstFirst ... 170220260266267268269270271 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ANDROID(Helpdesk)
    By be_original in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 380
    Last Post: 28-06-13, 13:30
  2. BlackBerry (HelpDesk)
    By Stivi in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 16
    Last Post: 04-09-10, 16:12
  3. Replies: 77
    Last Post: 20-08-07, 02:43
  4. Helpdesk - help!
    By Jocker in forum Internet
    Replies: 14
    Last Post: 15-12-05, 21:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •