Page 122 of 129 FirstFirst ... 2272112118119120121122123124125126 ... LastLast
Results 3,026 to 3,050 of 3208

Thread: Kućanski aparati - mali i veliki

  1. #3026
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    pg
    Posts
    8,148
    Thanks Thanks Given 
    661
    Thanks Thanks Received 
    617
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    eo ga hisense ovaj oDvlazivac vrhunski radi..i aplikacija mu je bez greske za razliku od gree+ koja budali i nece da upali klimu kako treba...
    ima kod rodjaka xiaomi ovlazivac eo par godina radi bez greske
    mada nisu to komplikovani uredjaji ne bi trebalo da bude problema
    * Profesionalni detailing vozila *
    Instagram : Tico Detailing

  2. #3027
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Biga sa foruma, vidi sa njim. @kaem se

  3. #3028
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,822
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Valja li ljudi taj beko ista?
    Treba da opremim jedan stan koji ce se izdavat i htio bih to malo ljepse i bolje ali bosh je cini se bas preskup, electrolux se bojim da nije za nas kao u eu a nije ni on puno jeftiniji

    Nabere se to na dosta

    Ugradna ploca, rerna
    Ugradni frizider
    Ugradna masina za sudje
    Ugradni respirator neki sto se ne vidi
    Ugradna mikrotalasna - opciono
    Ves masina
    Tv 50-55 inca
    Neki stapni usisivac
    Mozda i onaj pljosnati bojler, stavili su cigani na ove cijene kvadrata one okrugle gadne ogromne

    Da ne radi ko od vas sa bijelom tehnikom da se opari jednim udarcem

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk
    Vidi moš li da izboksuješ ako sve misliš odjednom da iskeširaš od jednog proizvođača što ima - dobar popust a sve što si nabrojao manje više nema velikih zajebancija da su skupe ukoliko ode nešto u kvar.Grijač recimo ka meni na mašini za suđe.Osim veš mašine koja ima elektromotor tu me beko zajeba.No bojim se što se tiče bilo kojeg brenda veš mašine koliko ih drži i garancija.

  4. #3029
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Valja li ljudi taj beko ista?
    Treba da opremim jedan stan koji ce se izdavat i htio bih to malo ljepse i bolje ali bosh je cini se bas preskup, electrolux se bojim da nije za nas kao u eu a nije ni on puno jeftiniji

    Nabere se to na dosta

    Ugradna ploca, rerna
    Ugradni frizider
    Ugradna masina za sudje
    Ugradni respirator neki sto se ne vidi
    Ugradna mikrotalasna - opciono
    Ves masina
    Tv 50-55 inca
    Neki stapni usisivac
    Mozda i onaj pljosnati bojler, stavili su cigani na ove cijene kvadrata one okrugle gadne ogromne

    Da ne radi ko od vas sa bijelom tehnikom da se opari jednim udarcem

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk
    sasa.mne (@gmail.com) ili ti ITmarket doo

    Mi smo za stan uzeli whirpool (kuhinjski dio), elektrolux za kupatilo i samsung - za sad su OK... ali nije manje ni ocekivati dok traju garancije
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  5. #3030
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Valja li ljudi taj beko ista?
    Treba da opremim jedan stan koji ce se izdavat i htio bih to malo ljepse i bolje ali bosh je cini se bas preskup, electrolux se bojim da nije za nas kao u eu a nije ni on puno jeftiniji

    Nabere se to na dosta

    Ugradna ploca, rerna
    Ugradni frizider
    Ugradna masina za sudje
    Ugradni respirator neki sto se ne vidi
    Ugradna mikrotalasna - opciono
    Ves masina
    Tv 50-55 inca
    Neki stapni usisivac
    Mozda i onaj pljosnati bojler, stavili su cigani na ove cijene kvadrata one okrugle gadne ogromne

    Da ne radi ko od vas sa bijelom tehnikom da se opari jednim udarcem

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk
    Ja sam ti upravo kupio Beko ugradnu rernu i plocu i aspirator. 10 godina imamo sve Beko i nastavili smo.
    Najvise sto je servis u Baru,momak je prva liga,tacan precizan,korektan.
    Ja sam iskreno zadovoljan,dobili smo popust je znamo momka koji upravo ovako tj ista cijena
    Tj znaci nisam dobio popost,nego valjda on nije zaradio.

    https://www.eurotehnikamn.me/beko-ug...e-17321-b.html

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to miovrag For This Useful Post:


  7. #3031
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    9,553
    Thanks Thanks Given 
    2,369
    Thanks Thanks Received 
    494
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Da ne zna ko dje mogu kupit sijalicu za Whirpool rernu
    i zastitu za sijalicu

  8. #3032
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,738
    Thanks Thanks Given 
    9,158
    Thanks Thanks Received 
    6,614
    Thanked in
    2,591 Posts

    Default

    Uzeh sve u bosh zahvaljujuci kolegi @stefke

    Moram jos TV uzet, dobrih ima u multikom ali sad vidim samo ako se ojde tamo. Nema sanse da cu se sjutra lomit sa narodom da bi oni bili srecni i slikali punu radnju

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  9. The Following 4 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  10. #3033
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,061
    Thanks Thanks Given 
    3,556
    Thanks Thanks Received 
    4,683
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post
    Da ne zna ko dje mogu kupit sijalicu za Whirpool rernu
    i zastitu za sijalicu
    JA kupih u Okov neku za moj sporet...crkla poslije nekoliko dana..e sad d al ije do sijalice ili do rerne..ne znam
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  11. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  12. #3034
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    9,553
    Thanks Thanks Given 
    2,369
    Thanks Thanks Received 
    494
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    JA kupih u Okov neku za moj sporet...crkla poslije nekoliko dana..e sad d al ije do sijalice ili do rerne..ne znam
    ako ima zastitno staklo, provjeri da li pusta.. Mada ne vjerujem da vi radila nekoliko dana ako se rerna za to vrijeme vise puta palila..

  13. #3035
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    7,195
    Thanks Thanks Given 
    2,073
    Thanks Thanks Received 
    911
    Thanked in
    481 Posts

    Default

    Momci i djevojke, znam da je bilo dosta pisanije, ali s telefona je bas smor listat, ne mogu nista da nadjem. (Iz nekog razloga mogu samo da izvrtim oko 20ak postova unazad)

    Ako moze ukratko preporuka za masinu za susenje vesa, zasto da, zasto ne ? Budzet je tu nedje do max 600eur.

    Fala vi


    EdiT: samo za susenje, nista ove kombinovane.

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk
    Last edited by Shadow'91; 24-12-25 at 23:07.
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  14. #3036
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,061
    Thanks Thanks Given 
    3,556
    Thanks Thanks Received 
    4,683
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Ja bih ti preporucio Bosch koju imam. ali to prelazi tvoj budzet...
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  15. #3037
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,011
    Thanks Thanks Received 
    8,870
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    @Shadow'91
    Ukratko, zašto ne?...ja nemam logičan odgovor, a priznajem da sam nekad vlasnike sušilica i mašina za suđe smatrao snobovima, jer štrik je za sušenje veša a sunđer i deterdžent za pranje suđa. Sad, žene i auta bih se odrekao ali ta dva aparata nikad.Eto, nisam ti od pomoći neke ali javiće se neko rečitiji

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  16. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  17. #3038
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,619
    Thanks Thanks Given 
    6,182
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    Bilo koja sa toplotnom pumpom samo gledaj sto veci A+++
    Isti ti je matrak svaka ionako posle 5 godina mijenjas


    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  18. #3039
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    3,135
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    202 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shadow'91 View Post
    Momci i djevojke, znam da je bilo dosta pisanije, ali s telefona je bas smor listat, ne mogu nista da nadjem. (Iz nekog razloga mogu samo da izvrtim oko 20ak postova unazad)

    Ako moze ukratko preporuka za masinu za susenje vesa, zasto da, zasto ne ? Budzet je tu nedje do max 600eur.

    Fala vi


    EdiT: samo za susenje, nista ove kombinovane.

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk
    mi smo kondenzacionu nedavno zamijenili ovom sa toplotnom pumpom, sve pohvale: https://tehnoplus.me/artikli/masina-...oplotna-pumpa/
    vidim da ovog modela trenutno nema na stanju, ali možeš vidjeti neki poput toga.

  19. #3040
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,910
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    Ja sam ovu uzeo, zena je prezadovoljna (to mi je mjerilo valja li za sve), ves skoro sav opeglan izadje.

    Tu es mon hero.
    Tu es mon héro!

  20. #3041
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    288
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Gledaj obavezno da ima produzenu garanciju, 5 godina... Ja imam kombinovanu, nije losha, završava posao to što meni treba...Za škuri vesh definitivno nije, guzva ga i skuplja, za bijeli odlična...

  21. #3042
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    7,195
    Thanks Thanks Given 
    2,073
    Thanks Thanks Received 
    911
    Thanked in
    481 Posts

    Default

    Fala vi dobri ljudi

    Eo idemo sutra u trgovinu, pa cemo vidjet.

    Ne moze se od ove djaolje vlage nista osusit, mojima doma je top, sporet na drva , nema sta se ne moze osusit pored njega, a vamo dje sam ja sunce zimi vidimo taman ko da smo u Norvesku..

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  22. #3043
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,061
    Thanks Thanks Given 
    3,556
    Thanks Thanks Received 
    4,683
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shadow'91 View Post
    Fala vi dobri ljudi

    Eo idemo sutra u trgovinu, pa cemo vidjet.

    Ne moze se od ove djaolje vlage nista osusit, mojima doma je top, sporet na drva , nema sta se ne moze osusit pored njega, a vamo dje sam ja sunce zimi vidimo taman ko da smo u Norvesku..

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk
    Vidji, jedan savjet, iz iskustva (slusaj starije ne idi za njima )..mozda bolje da ti sam podjes da to zavrsis....ja podjoh s mojom za masinu za susenje, donijeh i klimu usput...vidji...razmisli
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  23. #3044
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,978
    Thanks Thanks Given 
    594
    Thanks Thanks Received 
    1,056
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shadow'91 View Post
    Momci i djevojke, znam da je bilo dosta pisanije, ali s telefona je bas smor listat, ne mogu nista da nadjem. (Iz nekog razloga mogu samo da izvrtim oko 20ak postova unazad)

    Ako moze ukratko preporuka za masinu za susenje vesa, zasto da, zasto ne ? Budzet je tu nedje do max 600eur.

    Fala vi


    EdiT: samo za susenje, nista ove kombinovane.

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk
    Ako si je namjerio na balkon uzmi masinu na grijac, ako je u stan/kucu onda sa toplotnom pumpom.

  24. #3045
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    9,154
    Thanks Thanks Given 
    1,450
    Thanks Thanks Received 
    1,185
    Thanked in
    582 Posts

    Default

    Nisam do sad imao iskustva al je li tako normalno da posle 3 sata sušenja veš bude ne suv nego nekako mrvicu kao vlažan? Isto tako, kako suši 3 sata??? Nisam znao da je tako slab taj grijač

    Sent from my CPH2611 using Tapatalk
    Sate sate sate

  25. #3046
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,910
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Vidji, jedan savjet, iz iskustva (slusaj starije ne idi za njima )..mozda bolje da ti sam podjes da to zavrsis....ja podjoh s mojom za masinu za susenje, donijeh i klimu usput...vidji...razmisli
    E bukvalno je tako bilo, ahahahahah, uzeh i ja klimu, veli uzmi dobra je cijena, za sobu
    Sad sam ja na redu sam.sebe za neku cast

    Tu es mon hero.
    Tu es mon héro!

  26. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  27. #3047
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,910
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Nisam do sad imao iskustva al je li tako normalno da posle 3 sata sušenja veš bude ne suv nego nekako mrvicu kao vlažan? Isto tako, kako suši 3 sata??? Nisam znao da je tako slab taj grijač

    Sent from my CPH2611 using Tapatalk
    Nije normalno, jedino mozda neka debela trenerka pa da ostane ono mrvicu vlazno na one lastike, inace jok. Nama neki program od 2h zavrsava sve top, skoro opeglano, suvo.

    Tu es mon hero.
    Tu es mon héro!

  28. #3048
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Je li ko probao da suši robu pomoću odvlaživača vazduha ? Neko mi reče za to i ako radi posao to bi bio i najbolji mogući način za osušit. Staviš aparat pored raširenog štrika uveče u hodnik i ujutru sve suvo bude.

  29. #3049
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    994
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Ja sam odradio tu varijantu na terasi. Zatvori se terasa (roletne), odvlaživač osuši veš u toku noći. Malo struje troši, ima upravljanje preko wifi.
    Marka je Carrier
    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Je li ko probao da suši robu pomoću odvlaživača vazduha ? Neko mi reče za to i ako radi posao to bi bio i najbolji mogući način za osušit. Staviš aparat pored raširenog štrika uveče u hodnik i ujutru sve suvo bude.

  30. #3050
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    3,135
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    202 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Je li ko probao da suši robu pomoću odvlaživača vazduha ? Neko mi reče za to i ako radi posao to bi bio i najbolji mogući način za osušit. Staviš aparat pored raširenog štrika uveče u hodnik i ujutru sve suvo bude.
    jesam ja, posebno kad treba da se osuše košulje i tako neke osjetljivije stvari. baš ga brzo osuši

Page 122 of 129 FirstFirst ... 2272112118119120121122123124125126 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem frizider mali veliki nebitno samo NK
    By marko_nk89 in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 22-07-17, 10:31
  2. Info Djelovi za veliki i mali servis
    By Bumble Bee in forum Vozila i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 25-12-14, 18:23
  3. Replies: 59
    Last Post: 01-10-12, 23:25
  4. Mali/Veliki servis
    By Sale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 38
    Last Post: 28-09-10, 13:58
  5. Mali kucni aparati i rasveta
    By zlabra in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 15-01-08, 09:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •