Quote Originally Posted by avet View Post
Kako preko noci propadne fransiza. Indijana 1-10.
Mislim da se to i očekivalo ove sezone, ali sigurno ne u ovoj mjeri.

Jbg, ostali su bez Halibartona cijelu sezonu zbog povrede. Majls Tarner im je otišao u Milvoki bez adekvatne zamjene. TJ Mekonel koji je trebao da donekle zamjeni Halibartona je povrijeđen i još nije odigrao nijednu utakmicu ove sezone.

Dodaj na to još i da su Topin, Maturin i Nemhard odigrali po 2-3 utakmice ove sezone (mislim da su rekli za Topina da će na operaciju, pa nekoliko mjeseci pauze). Bukvalno od prve petorke imaju Siakama, ostali su svi u bolnicu.

Biće ovo godina za tanking pa dako ubodu neki visok pik. Svi igrači su pod finim ugovorima (ako bude trebala nekom ekstenzija ugovora, mislim da imaju dovoljno para), neće morati da idu na rebuild, samo da "zakrpe" ove što već imaju.

Jedini igrač koji im je potencijalno problematičan i može tražiti trejd je Siakam, ali mislim da se njemu niti ide niti žuri, jer već ima osvojen prsten sa Torontom.