Originally Posted by avet И ја би ка Кејд убо 46 кошева да пуцам 45 пута плус 18 слободна. Није лош, има физиономију солидну само не знам још ђе је Зглавом. Ispromašivao se i to junački. Sreća njegova pa je sa druge strane bio raspali tim Wizardsa pa su ugrabili pobjedu na produžetke. p.s. Čini mi se da sam neđe pročitao da je to novi rekod u NBA - 31 promašen šut iz igre.
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Forum Rules
Bookmarks