Page 12 of 93 FirstFirst ... 289101112131415162262 ... LastLast
Results 276 to 300 of 2303

Thread: 2025/2026 NBA Season

  1. #276
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    2,096
    Thanks Thanks Given 
    351
    Thanks Thanks Received 
    805
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Otkako su uhapsili Bilapsa i Spliter preuzeo klupu, Portland postade veoma nezgodna ekipa.

    Ranije su dobili Lejkerse i Denver, a jutros oladiše i šampiona. Od svih gostovanja đe sam očekivao Thunder da kiksa, vala mi Portland nije bio ni blizu vrha te liste.

    Svaka čast i njima i Čikagu, igraju mnogo bolje od predviđanja za ovu sezonu, vidjećemo koliko mogu izdržati ovaj tempo.

  2. #277
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    igraju jaku odbranu, kao OKC, upiru po citavom terenu, samo sto imaju jos malo vise igrace ma pozicijama 1-4, a ni clingan nije bas kepec. mada je i OKC bila bez 4 od top 6-7 igraca.
    walker kessler zavrsio sezonu za jutu, nakon jakog pocetka. steta... 75% za 3 je sutnuo, doduse na malom uzorku + 3+ kradji+rampi, uz 15+10+3. reklo bi se na nivou jednog bivseg centra jute koga ovog prilikom ne bih imenovao.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  3. #278
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Гледао мало. Авдија пуца од енергије и жеље. Противнику се у фацу убаци јаком прес одбрадом и не пушта. А не заостаје ни у нападу - 26/10/9 синоћ.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  4. #279
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    E ovo jos ne vidjeh, 53p za cetvrtinu

  5. #280
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    i to bez bama. JJJ brutalan ove sezone. ocekivao sam ovo od njega prosle, ali nesto se nije poklopilo. ove preozbiljan. bas volim da ga gledam.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  6. #281
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Ide na 6th Mana

  7. #282
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    2,096
    Thanks Thanks Given 
    351
    Thanks Thanks Received 
    805
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Nije mi nimalo jasan Vembi, a ni njegov trener.
    Protiv raspalih Pelikansa pola njegovih šuteva je iza linije za 3 poena i to sa učinkom 2/9.
    Skupio je 18 skokova od kojih 0 ofanzivnih skokova i 0 slobodnih bacanja.
    Brate mili, imaš 2,2 metra visine i skoro 2,5 metara raspon ruku i ti trošiš vrijeme šutirajući trojke.
    Daj napadni malo taj koš, šta si se prepao ko Ben Simons.

  8. The Following User Says Thank You to Bor1s For This Useful Post:


  9. #283
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    9,553
    Thanks Thanks Given 
    2,369
    Thanks Thanks Received 
    494
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    ima li sta od Geforda za nas, suska li se sta konkretno?

  10. #284
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    a vjerovatno je jos rano, tamo posle 15. decembra krece ozbiljnija prica, kad mogu da se trejduju ovi koji su potpisali nove ugovore na ljeto. nisam siguran spada li tu i gafford, koji je produzio ugovor.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  11. The Following User Says Thank You to moon safari For This Useful Post:


  12. #285
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    2,096
    Thanks Thanks Given 
    351
    Thanks Thanks Received 
    805
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Mnogo mi se sviđa kako Detroit igra i kako su sastavili tim. Cade pravi vođa, malo više izgubljenih lopti ali ništa strašno. Duren i Thompson odlični kao druga i treća opcija, pogotovo se vidi napredak kod Durena na početku ove sezone, igra dosta zrelije.
    Još da se Ivey oporavi, biće to fenomenalna ekipa za narednih 10ak godina, samo da ostanu zdravi. I ako neko može malo da smiri Stewarta i Hollanda, imam osjećaj da su u svakoj akciji na korak od tehničke ili isključenja (Laimbeer i Rodman bi bili ponosni na njih dvojicu ).

    p.s. Šteta što su izgubili Beasleya i Hardawaya Jr. na ljeto, odlični bi bili u rotaciji.

  13. #286
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    a morali su i oni da nabodu par vezanih dobrih pikova, od toliko sezona. zanimljivo da igraju dosta sa stewartom i duranom zajedno, sto prosle godine nisu uopste koristili. cade sve bolji, legitimni all star. ivey dosta povreda, ocekivalo se da ce da eksplodira do sad, ali ne desava se.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  14. #287
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    zasto wemby sutira za 3, velis?
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  15. #288
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    kakve zavrsnice nocas. 2 produzetka + 1 utakmica rijesena uz sirenu + 1 bila izjednacena oko pola minuta do kraja. da vidimo mavs - bucks.
    a bogme i jazz - wolves se smesi iznenadjenje (za neke)...
    Last edited by moon safari; 11-11-25 at 04:02.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  16. #289
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Ne da' Ant iznenađenje..

    Kakav play-calling iz auta da oslobodi Wigginsa za tip in buzzer beater..


    Wemby kasirao Voochaa

  17. #290
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    spida 3 iz okreta iz coska prije toga. bane 3 iz poluokreta sa 9.5 metara za pobjedu magica... onaj brat iz pistonsa, prvi put cujem za njega, 2 trojke u zadnjih nekoliko sekundi. sad PJ masio bacanja za jos jedan produzetak.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  18. #291
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    2,096
    Thanks Thanks Given 
    351
    Thanks Thanks Received 
    805
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    zasto wemby sutira za 3, velis?
    I ćorava koka zrno ubode, što bi rekla ona narodna.
    Čovjek šutira 25% za 3 poena ove sezone, imao je jednu dobru utakmicu, najbolje da ga odmah prijave za All star takmičenje u šutiranju trojki.
    Moja kritika se najviše odnosila zašto nije mnogo agresivniji u napadu s obzirom na njegovu konstituciju.
    Noćas je imao jedan ofanzivni skok, a u toj statistici je 78. u cijeloj NBA ligi, po meni sramotno za njega.

  19. #292
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    spida 3 iz okreta iz coska prije toga. bane 3 iz poluokreta sa 9.5 metara za pobjedu magica... onaj brat iz pistonsa, prvi put cujem za njega, 2 trojke u zadnjih nekoliko sekundi. sad PJ masio bacanja za jos jedan produzetak.
    I dodati na to Grayson 42p

  20. #293
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,630
    Thanks Thanks Given 
    885
    Thanks Thanks Received 
    1,314
    Thanked in
    692 Posts

    Default

    Simpaticna je Atlanta,steta sto ode DeAndre u Klivlend.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  21. #294
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Напокон гудбај Никоговић. Дуго је и издржао.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  22. #295
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    И ја би ка Кејд убо 46 кошева да пуцам 45 пута плус 18 слободна.

    Није лош, има физиономију солидну само не знам још ђе је Зглавом.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  23. #296
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    2,096
    Thanks Thanks Given 
    351
    Thanks Thanks Received 
    805
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    И ја би ка Кејд убо 46 кошева да пуцам 45 пута плус 18 слободна.

    Није лош, има физиономију солидну само не знам још ђе је Зглавом.
    Ispromašivao se i to junački. Sreća njegova pa je sa druge strane bio raspali tim Wizardsa pa su ugrabili pobjedu na produžetke.

    p.s. Čini mi se da sam neđe pročitao da je to novi rekod u NBA - 31 promašen šut iz igre.

  24. #297
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    kobo imao 30 promasaja, mislim u poslednjoj utakmici u karijeri, protiv jute. ovo novi rekord.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  25. #298
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Kako preko noci propadne fransiza. Indijana 1-10.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  26. #299
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    2,096
    Thanks Thanks Given 
    351
    Thanks Thanks Received 
    805
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Kako preko noci propadne fransiza. Indijana 1-10.
    Mislim da se to i očekivalo ove sezone, ali sigurno ne u ovoj mjeri.

    Jbg, ostali su bez Halibartona cijelu sezonu zbog povrede. Majls Tarner im je otišao u Milvoki bez adekvatne zamjene. TJ Mekonel koji je trebao da donekle zamjeni Halibartona je povrijeđen i još nije odigrao nijednu utakmicu ove sezone.

    Dodaj na to još i da su Topin, Maturin i Nemhard odigrali po 2-3 utakmice ove sezone (mislim da su rekli za Topina da će na operaciju, pa nekoliko mjeseci pauze). Bukvalno od prve petorke imaju Siakama, ostali su svi u bolnicu.

    Biće ovo godina za tanking pa dako ubodu neki visok pik. Svi igrači su pod finim ugovorima (ako bude trebala nekom ekstenzija ugovora, mislim da imaju dovoljno para), neće morati da idu na rebuild, samo da "zakrpe" ove što već imaju.

    Jedini igrač koji im je potencijalno problematičan i može tražiti trejd je Siakam, ali mislim da se njemu niti ide niti žuri, jer već ima osvojen prsten sa Torontom.

  27. #300
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Niko ne pominje rukija Ejsa Bejlija što napravi sinoć.

Page 12 of 93 FirstFirst ... 289101112131415162262 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorski klubovi sezona 2025-2026
    By Gagarin in forum Fudbal
    Replies: 1
    Last Post: 28-06-25, 05:36
  2. 2021/22 NBA season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 1166
    Last Post: 27-09-23, 19:23
  3. 2020/21 NBA season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 1213
    Last Post: 02-08-21, 10:18
  4. 2019/20 NBA season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 1301
    Last Post: 18-10-20, 19:06
  5. 2018/19 NBA season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 1918
    Last Post: 06-07-19, 10:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •