igraju jaku odbranu, kao OKC, upiru po citavom terenu, samo sto imaju jos malo vise igrace ma pozicijama 1-4, a ni clingan nije bas kepec. mada je i OKC bila bez 4 od top 6-7 igraca.
walker kessler zavrsio sezonu za jutu, nakon jakog pocetka. steta... 75% za 3 je sutnuo, doduse na malom uzorku + 3+ kradji+rampi, uz 15+10+3. reklo bi se na nivou jednog bivseg centra jute koga ovog prilikom ne bih imenovao.



Reply With Quote
).

Bookmarks