View Poll Results: Scudetto?

Voters
6. You may not vote on this poll
  • Juventus

    1 16.67%
  • Inter

    1 16.67%
  • Milan

    1 16.67%
  • Napoli

    0 0%
  • Roma

    2 33.33%
  • Atalanta

    0 0%
  • Lazio

    1 16.67%
Page 5 of 17 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 101 to 125 of 411

Thread: Serie A 2025/26

  1. #101
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Izvuče se Komo šugavi.
    Nijesu 2 put šutnuli.
    Neće nas nešto.
    Komedija od penala za Napoli.

  2. #102
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    u što dobar Tudor..

  3. #103
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Što se izdešava sve na San Siru.. Fofana fudbalski iq 0

    Tijesno na vrhu, u 4 boda 6 ekipa

  4. #104
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,910
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    De Winter i Nkunku kako su losi, daj Gimeneza da ne gledam ovu prevaru.


    Tu es mon hero.
    Tu es mon héro!

  5. #105
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Ne gledah meč,Al ga je mogao taj dibala dat vala,ne bih se bunio.

    Sto se Intera tiče,nadam se da će ovaj luis Henrike biti samo zamjena damfrisu ako bas mora.
    Zjelinski bi mogao dobro da odmijeni mikitarijana,mada sam ja i prošle sezone bio za to,a tek ove mislim da je Miki još malo zreo za penziju,ali eto da počne s klupe može,no kad se vrati biće opet u prve…
    Volio bih da vidim fratezija više da igra,ako već sučiću ne ide kao sto je danas bio slucaj.
    Calhanoglu je za sad uz barelu na sredini dobar,ne znam zašto se ne koristi de fraj u odbrani,ne može mi biti jasno.
    Ovaj espozito neka je zdravo samo,mada ne polažem neke nade ni u bonija. Karlos augusto može kao zamjena,ali di Marko je definitivno opasniji,nadam se da je onaj loš period od prošle godine iza njega.

    Kivu je rizikovao ovaj meč bezveze,ajde ok da se provjere neki novi igrači,ali od nekih izgleda nema vajde. Možda ovaj Diouf nešto i pokaže,neki kritikuju i lautara,ali on nema s KiM da igra,no evo se vrace tUram,pa dako i taj napad bude opet ubitacan za protivnike…

  6. #106
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Opet Milan prosipa bodove

    Pisa, Cremonese, Parma

  7. #107
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Pa izvuka ih je sudija protiv Parme.
    2 penala čista nije za nas dosudio.
    U drugom smo Vas zgazili.
    Odličan meč, šteta što ne dobismo...

  8. #108
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Puli je onamo trebao da riješi

    Koji to penal? Ako mislis ona ruka od Riccia ono penala viđelo nije

  9. #109
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Trebala je i Parma da riješi u par navrata, stativa Del Prata, Bernabe...
    Ruka je bila u neprirodnom položaju, podignuta u akciji Parme za gol.
    Penal čist bez dileme.
    Za Milan bi bio sviran bez Vara.
    Druga situacija kad ona volurina od Pavlovića gura Pelegrina konstantno dok ovaj pokušava da stigne do lopte i ruši ga na zemlju je školski penal.
    I treća sporna situacija je kod gola Salemakersa kada je isto u začetku akcije tele Pavlović napravilo faul kod centra nad Britdžgijem.
    Takođe je i diskutabilan penal za Milan bio.
    Ali mora se svirat za Milan, naravno.
    Sve u svemu jedan od boljih mečeva u Kalću u zadnje vrijeme đe se utakmice obično završavaju 0:0.

  10. #110
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,351
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Grmi Meacom "Milanista pezzo di merda", uvijek lijepo cuti. Ja jos ne mogu da vjerujem da ce da dijele novi stadion sa njima, PAKAO. Jedni od najvecih klubova svijeta nemaju para da izgrade sopstveni stadion.
    Koliko je samo Bony bolji igrac od Esposita, to se ne moze mjerit. Mali nista nije kriv ali ja ga ne podnosim jer je tu preko veze. Nije zbog kvaliteta to sigurno. Vratio se Thuram, puca Milanu petarda uskoro

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  11. #111
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Madonina 23.nov, da se nastavi serija bez poraza..

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Trebala je i Parma da riješi u par navrata, stativa Del Prata, Bernabe...
    Ruka je bila u neprirodnom položaju, podignuta u akciji Parme za gol.
    Penal čist bez dileme.
    Za Milan bi bio sviran bez Vara.
    samo si zaboravio da ga je u nogu lopta udarila prvo..

  12. #112
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    Zvanično: Sudski proces će ipak biti pokrenut – De Laurentiis i Napoli idu na suđenje!

    Sudija za prethodni postupak u Rimu odredio je suđenje predsjedniku Napolija, Aureliu De Laurentiisu, za krivično djelo falsifikovanja finansijskih izvještaja za 2019., 2020. i 2021. godinu. Osim predsjednika, na sud su pozvani i Andrea Chiavelli (desna ruka predsjednika) i sam fudbalski klub Napoli.

    U središtu postupka su navodni fiktivni profiti od transfera Kostasa Manolasa 2019. i Victora Osimhena 2020.

    ANSA


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #113
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,012
    Thanks Thanks Received 
    8,870
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Kako bole oči od ove crvene lopte

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  14. #114
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,351
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Calhanoglu puca pod pritiskom JEBA MU PAS MATER. Prosle godine nas je kostao skudeta promasenim penalom protiv Napolija, evo i sad ce
    Menjan u top 3 golmana zajedno sa Svilarom i Oblakom
    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 23-11-25 at 21:28.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  15. #115
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Imali ste svoje sanse,2 stative,penal i na kraju ispustena mustikla

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  16. #116
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    MenjAn igrač utakmice,šta reći. Inter pokazao da je bolja ekipa,ali jedna situacija i ćao.
    Kao sto sam i mislio karlos augusto na desnoj strani ne može biti dostojna zamjena damfrisu,više je uradio ovaj Diouf za kratko vrijeme po toj strani nego on za cijeli meč…
    Idemo dalje,uz ovakvu igru Intera ja sam optimista za skudeto,a Milan s ovakvom igrom nema šta da traži,iako ne igra evropu.

  17. #117
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,740
    Thanks Thanks Given 
    9,160
    Thanks Thanks Received 
    6,615
    Thanked in
    2,592 Posts

    Default

    Dobro je, odlicno.

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  18. #118
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Inkasirani neroazzuri jos jednom

    Ispravka - Magic Mike JE najbolji golman na planeti

  19. #119
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,351
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    MenjAn igrač utakmice,šta reći. Inter pokazao da je bolja ekipa,ali jedna situacija i ćao.
    Kao sto sam i mislio karlos augusto na desnoj strani ne može biti dostojna zamjena damfrisu,više je uradio ovaj Diouf za kratko vrijeme po toj strani nego on za cijeli meč…
    Idemo dalje,uz ovakvu igru Intera ja sam optimista za skudeto,a Milan s ovakvom igrom nema šta da traži,iako ne igra evropu.
    Carlos augusto je lijevi stoper i lijevi bek, a danas je prinudno igrao desno jer je Damfris povrijedjen, a Kivu ni zeru ne vjeruje Henrikeu sto je danas i pokazao. Henrikeu je prirodna pozicija ovo sto je igrao Carlos nocas ali dzaba... Kivuu isto treba ocitat lekciju jer je nocas igrao sa igracem manje, a Martinezu jedva cekam da vidim ledja. Ali nece da ide nidje, vidi se da mu se svidja zivot u Milanu. Boli me uvo za rekorde koje postavlja kad su Thuram i Bonny za klasu bolji i treba zajedno da igraju

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  20. #120
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,351
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Ispravka - Magic Mike JE najbolji golman na planeti
    Da nema Donarume, onda bi bio. Djanluidji je neprikosnoven.
    Ali posto je Kelaifi bio na tribinama, vec vidim Menjana i Thurama u PSZ


    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  21. #121
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Maignan zaslužuje duplo veći ugovor od ove kancerogene uprave koja sabotira sopstveni klub i tifose đe stignu

  22. #122
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Kakav je Inter kad ih Milan dobija...

  23. #123
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,351
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Kakav je Inter kad ih Milan dobija...
    U poslednjih 5 meceva protiv njih bolji na terenu i to masu, ali spletom srecnih okolnosti dobiju. Ko god gleda meceve vidi da je Inter dominantniji na terenu. Sve se vidi u LS

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  24. #124
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    neka neko javi neroazzurima da ako imaju veci posjed, ne znaci da su bili bolji (ne za sinoc)

  25. #125
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,158
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    902 Posts

    Default

    Ljepse je imati posjed nego nemati, zar ne? Inter poprilicno manje potentan nego pod Inzagijem i ako postujem lik i djelo Chivua od igrackih dana kao trener treba da se dokaze. Sad oce li ili nece vrijeme ce pokazati. U svakom slucaju lijep je koncept da interista trenira Inter, da se ja pitam Zanettija bih motivisao da se digne iz fotelje i postane manager...

Page 5 of 17 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [Edicija 2025]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13692
    Last Post: 01-01-26, 14:15
  2. Rusko-ukrajinski rat 2025
    By Bluemoon in forum Politika generalno
    Replies: 349
    Last Post: 22-12-25, 21:56
  3. euroleague 2024/2025
    By outline in forum Košarka
    Replies: 1411
    Last Post: 21-06-25, 12:23
  4. lokalni izbori 13.4.2025. Herceg Novi i Niksic
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 395
    Last Post: 06-06-25, 08:30
  5. Usluge Potrebna radnica za ljetnju sezonu 2025
    By zeox in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 01-03-25, 06:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •