u što dobar Tudor..
Juventus
Inter
Milan
Napoli
Roma
Atalanta
Lazio
Izvuče se Komo šugavi.
Nijesu 2 put šutnuli.
Neće nas nešto.
Komedija od penala za Napoli.
u što dobar Tudor..
Što se izdešava sve na San Siru.. Fofana fudbalski iq 0
Tijesno na vrhu, u 4 boda 6 ekipa
De Winter i Nkunku kako su losi, daj Gimeneza da ne gledam ovu prevaru.
Tu es mon hero.
Tu es mon héro!
Ne gledah meč,Al ga je mogao taj dibala dat vala,ne bih se bunio.
Sto se Intera tiče,nadam se da će ovaj luis Henrike biti samo zamjena damfrisu ako bas mora.
Zjelinski bi mogao dobro da odmijeni mikitarijana,mada sam ja i prošle sezone bio za to,a tek ove mislim da je Miki još malo zreo za penziju,ali eto da počne s klupe može,no kad se vrati biće opet u prve…
Volio bih da vidim fratezija više da igra,ako već sučiću ne ide kao sto je danas bio slucaj.
Calhanoglu je za sad uz barelu na sredini dobar,ne znam zašto se ne koristi de fraj u odbrani,ne može mi biti jasno.
Ovaj espozito neka je zdravo samo,mada ne polažem neke nade ni u bonija. Karlos augusto može kao zamjena,ali di Marko je definitivno opasniji,nadam se da je onaj loš period od prošle godine iza njega.
Kivu je rizikovao ovaj meč bezveze,ajde ok da se provjere neki novi igrači,ali od nekih izgleda nema vajde. Možda ovaj Diouf nešto i pokaže,neki kritikuju i lautara,ali on nema s KiM da igra,no evo se vrace tUram,pa dako i taj napad bude opet ubitacan za protivnike…
Opet Milan prosipa bodove
Pisa, Cremonese, Parma
Pa izvuka ih je sudija protiv Parme.
2 penala čista nije za nas dosudio.
U drugom smo Vas zgazili.
Odličan meč, šteta što ne dobismo...
Puli je onamo trebao da riješi
Koji to penal? Ako mislis ona ruka od Riccia ono penala viđelo nije
Trebala je i Parma da riješi u par navrata, stativa Del Prata, Bernabe...
Ruka je bila u neprirodnom položaju, podignuta u akciji Parme za gol.
Penal čist bez dileme.
Za Milan bi bio sviran bez Vara.
Druga situacija kad ona volurina od Pavlovića gura Pelegrina konstantno dok ovaj pokušava da stigne do lopte i ruši ga na zemlju je školski penal.
I treća sporna situacija je kod gola Salemakersa kada je isto u začetku akcije tele Pavlović napravilo faul kod centra nad Britdžgijem.
Takođe je i diskutabilan penal za Milan bio.
Ali mora se svirat za Milan, naravno.
Sve u svemu jedan od boljih mečeva u Kalću u zadnje vrijeme đe se utakmice obično završavaju 0:0.
Grmi Meacom "Milanista pezzo di merda", uvijek lijepo cuti. Ja jos ne mogu da vjerujem da ce da dijele novi stadion sa njima, PAKAO. Jedni od najvecih klubova svijeta nemaju para da izgrade sopstveni stadion.
Koliko je samo Bony bolji igrac od Esposita, to se ne moze mjerit. Mali nista nije kriv ali ja ga ne podnosim jer je tu preko veze. Nije zbog kvaliteta to sigurno. Vratio se Thuram, puca Milanu petarda uskoro
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Zvanično: Sudski proces će ipak biti pokrenut – De Laurentiis i Napoli idu na suđenje!
Sudija za prethodni postupak u Rimu odredio je suđenje predsjedniku Napolija, Aureliu De Laurentiisu, za krivično djelo falsifikovanja finansijskih izvještaja za 2019., 2020. i 2021. godinu. Osim predsjednika, na sud su pozvani i Andrea Chiavelli (desna ruka predsjednika) i sam fudbalski klub Napoli.
U središtu postupka su navodni fiktivni profiti od transfera Kostasa Manolasa 2019. i Victora Osimhena 2020.
ANSA
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako bole oči od ove crvene lopte
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Calhanoglu puca pod pritiskom JEBA MU PAS MATER. Prosle godine nas je kostao skudeta promasenim penalom protiv Napolija, evo i sad ce
Menjan u top 3 golmana zajedno sa Svilarom i Oblakom
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Last edited by Tripleta; 23-11-25 at 21:28.
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
MenjAn igrač utakmice,šta reći. Inter pokazao da je bolja ekipa,ali jedna situacija i ćao.
Kao sto sam i mislio karlos augusto na desnoj strani ne može biti dostojna zamjena damfrisu,više je uradio ovaj Diouf za kratko vrijeme po toj strani nego on za cijeli meč…
Idemo dalje,uz ovakvu igru Intera ja sam optimista za skudeto,a Milan s ovakvom igrom nema šta da traži,iako ne igra evropu.
Dobro je, odlicno.
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Inkasirani neroazzuri jos jednom
Ispravka - Magic Mike JE najbolji golman na planeti
Carlos augusto je lijevi stoper i lijevi bek, a danas je prinudno igrao desno jer je Damfris povrijedjen, a Kivu ni zeru ne vjeruje Henrikeu sto je danas i pokazao. Henrikeu je prirodna pozicija ovo sto je igrao Carlos nocas ali dzaba... Kivuu isto treba ocitat lekciju jer je nocas igrao sa igracem manje, a Martinezu jedva cekam da vidim ledja. Ali nece da ide nidje, vidi se da mu se svidja zivot u Milanu. Boli me uvo za rekorde koje postavlja kad su Thuram i Bonny za klasu bolji i treba zajedno da igraju
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Maignan zaslužuje duplo veći ugovor od ove kancerogene uprave koja sabotira sopstveni klub i tifose đe stignu
Kakav je Inter kad ih Milan dobija...
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
neka neko javi neroazzurima da ako imaju veci posjed, ne znaci da su bili bolji (ne za sinoc)
Ljepse je imati posjed nego nemati, zar ne? Inter poprilicno manje potentan nego pod Inzagijem i ako postujem lik i djelo Chivua od igrackih dana kao trener treba da se dokaze. Sad oce li ili nece vrijeme ce pokazati. U svakom slucaju lijep je koncept da interista trenira Inter, da se ja pitam Zanettija bih motivisao da se digne iz fotelje i postane manager...
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks