Upravo. I sasvim je prihvatljivo ovo sto si naveo. Znam da razne okolnosti diktiraju sto se ocekuje u odredjenom trenutku od nas, ali u svemu treba mjera. Ne treba da izigravamo velicinu, ali ni da smo metla.
Upravo. I sasvim je prihvatljivo ovo sto si naveo. Znam da razne okolnosti diktiraju sto se ocekuje u odredjenom trenutku od nas, ali u svemu treba mjera. Ne treba da izigravamo velicinu, ali ni da smo metla.
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Bookmarks