View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 2243 of 2251 FirstFirst ... 12431743214321932233223922402241224222432244224522462247 ... LastLast
Results 56,051 to 56,075 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #56051
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    džaja dottore.




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  2. #56052
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,934
    Thanks Thanks Given 
    19,026
    Thanks Thanks Received 
    8,872
    Thanked in
    4,311 Posts

    Default

    Ko od navijača CG reprezentacije nije do sad,sad je vrijeme da postanemo....ne znam kako se kaže to na naški...umili...

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  3. #56053
    Join Date
    Aug 2025
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    211
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Zali Boze para, koji su ovo invalidi.

  4. #56054
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,510
    Thanks Thanks Given 
    113
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,618 Posts

    Default

    Ajde još malo da Dejo vidi...


    Ja čekam neke pare

    Living on the EDGE side
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. #56055
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,474
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,847
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Aaaaa cutimo sad kad dajemo goleve!!!

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  7. #56056
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,934
    Thanks Thanks Given 
    19,026
    Thanks Thanks Received 
    8,872
    Thanked in
    4,311 Posts

    Default



    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  8. #56057
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,762
    Thanks Thanks Given 
    9,180
    Thanks Thanks Received 
    6,632
    Thanked in
    2,600 Posts

    Default

    Pvaj krstovic nikad glavu diga nije
    Enigma je kako je uspio u fudbal

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  9. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  10. #56058
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,350
    Thanks Thanks Given 
    484
    Thanks Thanks Received 
    682
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Koja je bila na kvota na dvojku

  11. #56059
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,814
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Lob 3 min prije 1 1 nije dao uplatu. Pisalo dostignut limit tj blokirali namjerno
    A 90 zavucemo nelu krtolu

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  12. #56060
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    ja ne znam koliko vrijedi yamal ako su krstovića platili 26mil.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  13. #56061
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,814
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Mirko skidaj gaće

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  14. The Following 2 Users Say Thank You to miovrag For This Useful Post:


  15. #56062
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,474
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,847
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Cutimo, a?

    Dobih pare prvi put na nasu reprezentaciju ali se moralo probati na 3 kvotu.

  16. #56063
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,648
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Kako se derinja Mikeli, ni da vodi protiv Spanije.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  17. #56064
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,474
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,847
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Dajte nam Gibraltar da se igramo, da se igramo, da se igramo...

    Bez sale ali nas je Prosinecki unistio. Mirko je inace tu do kraja kvalifikacija ali treba naci nekog spanca itd... koji iole zna i za neke osrednje pare da nesto se konacno pocne praviti normalna reprezentacija. Ovo sa nasim balkanskim trenerima nije islo nikako.

  18. #56065
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    realno velika sramota, još jedna u nizu. predstavljati ovo kao neki uspjeh je baš nidje veze. mora totalni remont odje. dostina iz saveza pa onda selektor novi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  19. #56066
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,026
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Mladi, tek sada igraju zajedno, tri dana se vracali...

    Nema mjesta negativi.

  20. #56067
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,353
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,245
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Dajte nam Gibraltar da se igramo, da se igramo, da se igramo...

    Bez sale ali nas je Prosinecki unistio. Mirko je inace tu do kraja kvalifikacija ali treba naci nekog spanca itd... koji iole zna i za neke osrednje pare da nesto se konacno pocne praviti normalna reprezentacija. Ovo sa nasim balkanskim trenerima nije islo nikako.
    Samo Albert Rijera. Skoro pa anoniman (sto znaci jeftin), a odlican. Strasan posao radi u Sloveniji. Samo mora neko javit neznalici za njega.
    Ovo sto Mirko pokusava da kopira Kontea iz Juventusa i Simone Inzagija je presmijesno. Vidi se da je Italija negativno uticala na njega.


    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 13-10-25 at 19:07.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  21. #56068
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,424
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Veliko iznenađenje.
    Dobismo

  22. #56069
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,541
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    @Rodion Saglasan potpuno, to koliko nas je Prosinecki ukanalio sad dolazi na naplatu - 0 samopouzdanja.

    Svo vrijeme sam mislio kako treba poves ekipu nedje na neki ritual, neko olovo da im se izliva da im neko skine madjije, jer ne znaju dje se nalaze.

    Na onaj aut sto su izvodioi Brnovic i Milic htio sam da umrem od blama. Ni u beton ligu toga nema.

    Lichtenstein - samo da su zdravo. Bar 20 minuta su lezali po terenu i krali vrijeme. Efektivno se igralo premalo.

    Kostic je bomba. Mali se krece vrhunski, ne ulazi u sansu slucajno. Bolji je napadac od Osmajica, i bolje funkcionise pored Krstovica od njega. Osmajic vrijedi zbog brzine kad se igra defanzivno pa na kontre.

    Mirko je retardiran. 2 i po stopera protiv ovih debila sa neupotrebljivim veznim redom.

    Simun i Bajovic - samo da su zdravo. Simun krljator, nebitno zna pravit presing bez da napravi nepotrevan faul protiv ovih dno ekipa. Bajovic salje lopte nikome. I Kuc i Brnovic su sto puta bolji igraci. Kad se vrate ovi sto nam fale sad - nema mjesta za njih realno.

    Sipcic - mislim da je vrijeme da se pozdravljamo. Hvala momku, ali usao je da zatvori zadnjih 10 minuta i napravio je kardinalnu gresku koju bi bilo koja ekipa osim ovih nesretnika, iskoristila.
    Rubezic je sto puta bolji igrac.

    Mislim da ne smije Mirko da ostaje. Gibraltar ce se dobit ali onda dolazi Hrvatska kojoj ce zapravo pobjeda protiv nas trebati da budu u prvom sesiru na svjetskom. To ce biti test njegovog legitimiteta koji tesko da moze da prodje kad ovakvo postavlja ekipu protiv nesposobne ekipe.

  23. #56070
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,993
    Thanks Thanks Given 
    8,713
    Thanks Thanks Received 
    3,864
    Thanked in
    2,306 Posts

    Default

    Nas 11 sa foruma pa bi teshko,ako bi nas uopshte dobili.

    Svakako bi bolje postavili ekipu,a i aut bi znali da izvedemo
    ...

  24. #56071
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,615
    Thanks Thanks Given 
    1,670
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,199 Posts

    Default

    Pa da se podsjetimo




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #56072
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,762
    Thanks Thanks Given 
    9,180
    Thanks Thanks Received 
    6,632
    Thanked in
    2,600 Posts

    Default

    Moze li ko da mi iskreno kaze koja je pozicija vasilija adzica?
    Da bjezi od lopte?
    Momak protiv ovih nije napao igraca i pokusao ista

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  27. #56073
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,353
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,245
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Cuva se povreda ocigledno

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  28. #56074
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,541
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Adzic je imao keypass za drugi gol.

    Na sofascore nema statistike za ovu utakmicu, ali za razliku od prethodne utakmice vrlo je ulazio u duele, i najmanje pogresnih pasova je napravio za razliku od vecine koja ili bezidejno lansira lopte ili vraca stoperima. Klasa se vidi iako je omladinac koji tehnicki ima pravo jos 2 ciklusa da igra za u21 tako da mozete smanjit osude.

    Nas objektivni problem koji se crta je to sto na poziciji koja njemu odgovara a to je ofanzivni vezni, kome vise odgovara lijeva strana terena - imamo guzvu - Vukotic i Camaj su tu najucinkovitiji, a da ne pricam da i Jovetic i Djukanovic znaju uglavnom sa te strane da napadaju. Sa druge strane - imamo Radulovica s kojim su u svadji, i nikog drugog osim bekova. Nekad je tu poziciju pokrivao Marko Jankovic, koji nam zlata vrijedi u sredini gdje smo najtanji.

    Uopste - uklapanje Vukotica i Adzica ce biti vazan zadatak u perspektivi.

    Inace na rtcg je bio u fudbal festu Kavaja i pricao o radu sa kadetima koji su sad napravili uspjeh. Dosta dobra prica, i cini se da su nam sve mladje selekcije sada dobro organizovane i isporuciju ozbiljan kvalitet.

    Kad se prica o savezu i problemima, fer je i to da se konstatuje, nikad nismo imali kontinuitet dobrih rezultata. O ovoj Kadetskoj generaciji pricaju da je bolja i od ove omladinske koja je bila na euro.

  29. #56075
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,762
    Thanks Thanks Given 
    9,180
    Thanks Thanks Received 
    6,632
    Thanked in
    2,600 Posts

    Default

    Ne volim kad se bilo ko idealizuje
    Adzic blage veze nije imao ova dva meca i sakrio se od odgovornosti da pokaze zasto je igrac jednig juventusa, cak sta vise lise onog kiks gola zomera nista od njega vidio nisam

    Ako protiv najgore selejcije evrope i u top 19 svijeta ne pravis razliku cemu prica

    No dobro, da ne ispadne da hejtujem evo da se povucem

    Bez trenera mrka kapa a igraca na nekom slicnom nivou nikad vise imali nismo

    Cico je sa jovanovicem, pekovicem, novakovicem, dzudom, kascelanom igrao 0:0 na wembley

    Tako da mora trener, mora neki silivnjo, neki spanac, italijan, skandinavac

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  30. The Following 4 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


Page 2243 of 2251 FirstFirst ... 12431743214321932233223922402241224222432244224522462247 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •