Pravda za N47, kakve smo to barake i krame cunjovali nas oba pa nam dajes vetar straga?Ono sto budem radio nece znati ni fejs ni insta ni bilo koja aplikacija socijalnih razmera...![]()
![]()
Pravda za N47, kakve smo to barake i krame cunjovali nas oba pa nam dajes vetar straga?Ono sto budem radio nece znati ni fejs ni insta ni bilo koja aplikacija socijalnih razmera...![]()
![]()
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks