Strašno nekad bolje čovjek i da ne vidi ko sve vodi državu radija sopstvenog mira.Ali,krivica je stanovništva koje inače voli da zabada nos u tuđe privatne živote.Ko zna kad se tako sagleda možda im je i dobar PR.Niko ih nije tjerao u politiku treba to iznijeti a ne da se žale što im je ko doma rekao.Valjda je bitno kakve posljedice ostavlja na državu.
![]()





Niko ih nije tjerao u politiku treba to iznijeti a ne da se žale što im je ko doma rekao.Valjda je bitno kakve posljedice ostavlja na državu.

Bookmarks