moglo se - niko im branio nije da raskopaju pola u vojislavljevica, pogralase drugu polovinu jednosmjernom ulicom do daljnjega i rade...
kad zavrse jednu traku bulevara prebace saobracaj na nju, a rade drugu polovinu - nista sporiji ne bi bili no sto jesu
bome te moram ispravit, ja sam juce ujutru vio 2-3 radnika da setaju, bjese ispred 8
zablesio nesto u razmisljanja od zore i mehanicki na posao otisao tuda - em se iznenadih, em zaginuh posle pored skole, ali sam vidio radnike![]()
![]()
a to da ga nece zavrsit na vakat je svima jasno, i oktobar 2026 ovim tempom je upitan







Reply With Quote
Bookmarks