Originally Posted by outline https://www.vijesti.me/vijesti/polit...mo-gdje-je-bio aj što nema vlasti, al ovo se čak više ne može ni državom nazvati. teško da je iko očekivao ovakva dna koja smo dotakli. Sent from my iPhone using Tapatalk Овај Тута Бугарин сели Ђуришића кроз конаке као да је од стиропора направљен. Не би ме чудило да јесте.
Црногорце је одржало црногорско срце.
Samo Niksic
There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)
Forum Rules
Bookmarks