Htjedoh reć da ću stat iza svakog za koga znam da je na kraj stao na ono što istinski vjerujem da je jedina ispravna stranaSuština je kad će naić trenutak da se te strane napokon moraju birat.
Htjedoh reć da ću stat iza svakog za koga znam da je na kraj stao na ono što istinski vjerujem da je jedina ispravna stranaSuština je kad će naić trenutak da se te strane napokon moraju birat.
Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.
There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)
Bookmarks