Nine went in, nein came out
https://youtube.com/shorts/p9rIayhmJ...44qoQvkbMQyfHb
Evo ti, veli, kuhrac, da izbije oči.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Auhhh
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
![]()
Ja sam, veli, strastveni puač.
Loko motiv.
Svaki dan je dobar za upiranje.
The more things change, the more they stay the same.
Njemački je lak ko ga zna :P
Brat srbin se bori za život ali je odbio transplantaciju bubrega koji je pripadao homoseksualcu, uz riječi "neću *****ski bubreg".
Too much?
https://www.instagram.com/reel/DVHVu_8je5O/?l=1
Sent from my SM-S938B using Tapatalk
Ne ne, knap
Tu es mon hero.
Tu es mon héro!
The more things change, the more they stay the same.
Eh sad je i Moldavija Balkan? Non accetto! Prije je Sicilija Balkan nego Moldavija tako gledajuci. Pravda za karte!![]()
Sjecam se ovog simpaticnog gospodina. Couldn't agree more
https://www.instagram.com/reel/DWC_piQjnna/?l=1
Sent from my SM-S938B using Tapatalk
hahahhahahahaha aooo
nothing comes from violence and nothing ever could
Čitam neku knjigu u kojoj autor objanjava neto o vremenu kao prirodnom fenomenu itd. i ladno daje ovaj primjer:
Kakva budalica...
Ja sam samo moribundo, mene ljubit to je ludo...
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
Sent from my SM-S948B using Tapatalk
Kako cetinjani zovu Nik Vujicica?
"Head & Shoulders"
A kako podgoricani zovu Nika?
"Torzo"
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks