Page 3 of 13 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 304

Thread: Premier League 2025/26

  1. #51
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Ja ne znam kako ovoga neko ne dovede od jačih klubova:


  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umart View Post
    misliš da ja prvi sporim da je levi bio uvijek i ostao jajara?pa prvi sam ti rekao da je u$rao karijere 4 vrhunska igrača iz samo jedne generacije ničim drugim nego svojim jajarenjem.

    krenuo je jako,vrv da odobrovolji franka doveo mu šta je izričito tražio i sad jajari na svemu,kao i uvijek.

    ali ovo je klasična otimačina,ni prva ni poslednja.eno isak ide krozgrad nije mogao ni one iz kuće da nagovori i lijepi free isak flajere kamoli šta drugo
    mijesas sta je dobro za klub vs sta je dobro za same igrace individualno.
    nije jajara (za klub) sto je 'usrao karijere 4 vrhunska igraca' (iako sam vec odgovorio da nije nijednog). za klub je dobro sto je kane ostao (i razbio) jos 2 godine nakon sto je trazio transfer i nije ga dobio... mada ga je klub prodao kad je prvom prilikom dobio pristojnu ponudu. osim ako neko ne misli da je 2/3 jacka grealisha pristojno.
    za klub, sa finansijske strane je dobro sto oduzima od uplate za ratu modrica 5 x 100 funti za pet dresova koje mu je mamic trazio ili sto pokusava da izboksuje najbolju cijenu kod transfera, ali sa klub sa sportske strane nije ili nije uvijek to bolje, i to nikako da ukapira 25 godina. a ta sportska strana cesto generise na kraju profit koji on ne vidi nigdje u knjigama na kraju godine. ne vidi razliku izmedju kvalifikovanja za ligu evrope i ispustene lige sampiona zbog 3 boda, jer nam je falio 1 igrac za koga nije htio da plati 5 miliona vise. onda plati nekoga 10 miliona manje i u zbiru je u plusu 15 miliona. ne funkcionise tako. ne znam koliko jacih transfera je ovako propalo zbog nerazumnog gabeljisanja.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  3. #53
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,389
    Thanks Thanks Given 
    481
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Steta za Totenham, bas sam se nadao da ce zavrsit obojicu, mnogo bi bili konkurentniji, ali su razukli ovo za Ezea bez potrebe

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk

  4. #54
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    ovo je bilo lakše nego što je iko mislio. odavno odbrana spursa nije izgledala stabilno cityu mislim da treba golman (gigi ofkors). rejinders totalno uništen danas, ovo da nico igra fudbal na ovom nivou i ne razumijem baš.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  5. #55
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,968
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Tuzan City, na sta ovo liči

  6. #56
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    3,582
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    1,238
    Thanked in
    740 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    mijesas sta je dobro za klub vs sta je dobro za same igrace individualno.
    nije jajara (za klub) sto je 'usrao karijere 4 vrhunska igraca' (iako sam vec odgovorio da nije nijednog). za klub je dobro sto je kane ostao (i razbio) jos 2 godine nakon sto je trazio transfer i nije ga dobio... mada ga je klub prodao kad je prvom prilikom dobio pristojnu ponudu. osim ako neko ne misli da je 2/3 jacka grealisha pristojno.
    za klub, sa finansijske strane je dobro sto oduzima od uplate za ratu modrica 5 x 100 funti za pet dresova koje mu je mamic trazio ili sto pokusava da izboksuje najbolju cijenu kod transfera, ali sa klub sa sportske strane nije ili nije uvijek to bolje, i to nikako da ukapira 25 godina. a ta sportska strana cesto generise na kraju profit koji on ne vidi nigdje u knjigama na kraju godine. ne vidi razliku izmedju kvalifikovanja za ligu evrope i ispustene lige sampiona zbog 3 boda, jer nam je falio 1 igrac za koga nije htio da plati 5 miliona vise. onda plati nekoga 10 miliona manje i u zbiru je u plusu 15 miliona. ne funkcionise tako. ne znam koliko jacih transfera je ovako propalo zbog nerazumnog gabeljisanja.
    a ti ne vidiš da za taj plus u knjigama svakog zabole sledeće godine a samo ostaju titule i trofeji.zločin prema sportu i fudbalu je da eriksen,son,kejn i ali imaju samo le,bundesligu i par kupova slavice ćukteraš a tome je kriv isključivo levi svojim gabeljisanjem sa poluigračima na ostalim pozicijama.

    ali,bilo pa prošlo,ako te tješi uživao sam u ovom razmontiranju shityja,preozbiljno djeluje frankov totenhem.

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    da bi se dovodili bolji igraci, mora da postoji plus u knjigama. osim ako ne prodajes samom sebi zenski tim, muljas sa drugim klubovima oko prodaje akademaca, imas 115 optuzbi za korupciju ili drzavnu imovinu iza sebe. sad sto su se pare trosile kako su se trosile i sto su se neke stvari lose poklopile, nije nostradamus.

    duplo slabiji rezultat nego prosle sezone. not impressed.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  8. The Following User Says Thank You to moon safari For This Useful Post:


  9. #58
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    3,582
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    1,238
    Thanked in
    740 Posts

    Default

    muljaju svi,nije tu ništa novo,meni je mnogo gore kad se taj plus u knjigama sliva u privatni džep a trofeja niđe

  10. #59
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,345
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Vidjeh u 5 minuta koliko sam gledao United da Amorim igra sa 3 stopera i 2 beka. Cemu se nada?

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  11. #60
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,968
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    da ce Maguire da uvali neku krtolu, eto tome

    Sada je Amorim sa vise meceva na klupi Uniteda nego sto je sakupio bodova..

  12. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    liverpool opet rutinski u finisu utakmice.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  13. #62
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    3,582
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    1,238
    Thanked in
    740 Posts

    Default

    bome ih je 'njuka' sabila i sa 10ticom,ali prejaki su individualno.

  14. #63
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,968
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Kakav fudbalski iq Szoboslaia, 90% gola.. Po obicaju Liverpool se opet provlaci, mada nikad nisu ni smjeli dovesti do 2:2 sa igracem vise

  15. #64
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    gledam košarku i ulazim na flashscore i vidim da grimsby (league two) vodi 2:0 protiv uniteda. za united igraju cunha, sesko, dalot, mainoo, maguire. raspad ovog kluba će se izučavati nekad.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  16. #65
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,736
    Thanks Thanks Given 
    9,157
    Thanks Thanks Received 
    6,613
    Thanked in
    2,590 Posts

    Default

    Sudija spasi ove lopove raspale trebalo je 3:0 da bude

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  17. #66
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    ispadoše ovo je vjerovatno najniža tačka ovoga kluba od odlaska fergusona. uz svo dužno poštovanje milione izručili za cunhu i mbeumoa.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  18. #67
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,909
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    Nema sistema, slabo se krecu, ni Mainu ni Amad nikakvu fudbalsku inteligenciju nemaju, ubitacan je to napad ali utisak je da svaki oce da se dokaze i pod pritiskom zelje grijesi...
    Mislim da ni drugi trener nije resenje, treba da se iskesira za dva dobra stopera brza, Yoro mi je nikakav, De Liht i Megvajer izduseni...

    Sent from my BVL-N49 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  19. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    95-e su od york cityja izgubili 0-3 na old traffordu. za united su igrali:

    Goalkeeper Kevin Pilkington
    Defenders Pat McGibbon, Gary Pallister, Denis Irwin, Phil Neville, Paul Parker
    Midfielders David Beckham, Simon Davies, Ryan Giggs, Lee Sharpe
    Forwards Brian McClair
    Manager Alex Ferguson
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  20. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    da, sad me andy tate podsjeti da izgubili i 4-0 od tinejdz dele allija i will grigga.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  21. #70
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,968
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Sto je najjace golman Grimsby-a navijac Uniteda

  22. #71
    Join Date
    Aug 2025
    Posts
    122
    Thanks Thanks Given 
    210
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Mainu i Amad ubitacan napad ??!
    Za neku sredinu tabele je dobar napad.

  23. #72
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,909
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    Cunja, Mbeumo, Sesko?

    Sent from my BVL-N49 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  24. #73
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    djed premijerno pozvan za reprezentaciju, ali prije toga debituje za vikend za jedan mnogo vazniji tim.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  25. #74
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    xavi simmons u spurse. guehi ili isak će put liverpoola. ili čak i oba.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  26. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    xavi mi je bio prvi pik na pocetku prelaznog roka sto se attacantea tice. ima najveci plafon, ali i najveci patos od svih koje smo jurili. nesto mi je vazda djelovao kao tip koji misli da je bolji nego sto jeste i da je za veci klub od onoga za koji igra, tako da ne znam gdje ce da zavrsi na skali od bryan gil do son. koliko imamo srece sa skupim igracima, ocekujem nivo lamele, u najboljem slucaju.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  27. The Following User Says Thank You to moon safari For This Useful Post:


Page 3 of 13 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. fantasy premier league 2007/08
    By pa$a milet in forum Ostali sportovi
    Replies: 501
    Last Post: 02-02-08, 22:41
  2. Premier League !!!
    By B-A-N-E in forum Ostali sportovi
    Replies: 5
    Last Post: 03-10-05, 00:16
  3. premier league 2004/05
    By moon safari in forum Ostali sportovi
    Replies: 390
    Last Post: 07-02-05, 15:06
  4. fantasy premier league
    By moon safari in forum Ostali sportovi
    Replies: 4
    Last Post: 14-08-04, 18:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •