@Buva+gacce sjetih se tebe odgledah sa bratanićima tesnu kožu 3 kad ovaj dovede vjerenicu onu ludu kuću.![]()
- Ne brini ovo je samo predjelo.
- I predjelo i jelo i glavno jelo i čušpajz.
Uz sav haos u paketu.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 23-08-25 at 11:07.
Ahahahahahahahahahahahahahahahahaha e kod mene je luđe bilo![]()
Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.
E jesu ove stare domaće serije tragedija i komedija.
- Kad tebe vidim odmah se setim Darvinove teorije.
- I s tog Darvina ćeš da odgovaraš
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Posebno postovanjw za one koji sklapaju namjestaj
Uzeh neku komodu, trajace do veceras
Kicma vec u ofsajd, sjedoh pauzu da napravim a zavrsio sam tipa 7% posla
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Jesi to u IKEA-a trgova'
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ne no u jysk, rekoh sad cu ja to da se zanimam
Kukavce, raspadanje
Da nisam planirao nocas izlazak na 10 piva sad bih poceo da pijem
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Skandinavci i jedni i drugi što ćeš oće vas cijeli svijet o jadu da zabave naročito vas Podgoričane.
A što si sastavljao?Mislim kakvu komodu.U koliko djelova?
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
nekad je fino da čoek śedne sam i pije.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Nadje se vazda nwko da se prozbori
Anyway ova bokeska covjece teska propast postala, sad prodjoh posle izvjesnog vremena teski uzas
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Myki,onaj Bio chaj sto ti spomenuh,sve mi se vishe svidja,iz Ntca.
...
Jel moguće da su u seriji otvorena vrata pomenuli skup SPS-a.Kad si mali toliko toga ne primjetiš.
Ima đe god.
Da vidiš gradsku kafanu u Žabljak ovaj jedan me mrtav pjan ubjeđiva da je glavno mudo za Šavnik u policiju.A ide neka numera uz to.
Paralelno.
Ulijeće neki lokalni advokat priča o nekoj pucnjavi na nekoj pumpi.Opšti haos.
Konobarima više nije ni do čega.Ulazi lokalni policajac naručuje Coca Colu veli ne pijem na dužnosti.
istog sam bio razmišljanje do nedje prije par godina. onda jedne prilike probah i od tada lagano. naravno nije to često, tipa jednom u po godine mi se desi.
nema dje. makar u pg. nikad više žena a manje mjesta za dobar provod.bokeška mi je više dosadila, volim otić u morisson nekad. urban bistro kad neko gostuje i toeto.
danas bi neka diskoteka tipa shass, kako sam mrzio one stepenice, kad se pjan penješ uz njih, bila osvježenje. tada je bilo jedno od mnogih dobrih mjesta za izlazak.
zato odeš u bg i biraššta goj oj. samo ti treba dosta keša i miran si.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Pođi do Sandija kod Rusa ludih da vidiš šta rade sa karaokama svaku noć.![]()
Last edited by BiTrAtE; 23-08-25 at 22:30.
Ima i do godina sigurno i do toga da se dosta izlazilo pa se čovjek I zasiti, ali zadnjih nekoliko puta sam bio u fazonu je li moguće da je ovakva truba noćni život u Podgorici.
Outline mislim da ni BG nije više što je bio. Eto KaemSe je često tamo pa bolje zna. Nije naravno da se nema đe ali čini mi se mnogo manje nego ranije.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Što ćeš.Podgorica je TRUBA a Nikšić je konza.Vazda bio.
Plačite.
*fenseri
Last edited by Bluemoon; 23-08-25 at 22:50.
There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)
Bookmarks